18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stare czasy wracają jak bumerang. Dyktatura

OpenStreetMaps • 2023-02-25, 19:43
Jedno z najlepszych niezależnych mediów w intrenecie i bardzo ciekawy temat tam poruszony dotyczący nas wszystkich. A także właścicieli tego portalu którzy muszą pewne treści moderować choćby nie chcieli.

Wolności słowa już nie ma i już są kary za wyrażanie własnych opinii. Jak przeciwdziałać jak się przed tym bronić ma ktoś jakiś pomysł?



Ciekaw jestem ilu systemowych trolli się do tego przypie***li

Sawix

2023-02-25, 20:10
Dwa lata temu zostałem skazany za słowa " Terroryści z Alkaidy powinni zostać zutylizowani " na jednym z portali

OpenStreetMaps

2023-02-25, 21:07
Sawix napisał/a:

Dwa lata temu zostałem skazany za słowa " Terroryści z Alkaidy powinni zostać zutylizowani " na jednym z portali



Bo to bardzo poważne słowa które można podciągnąć pod mowę nienawiści wystarczyło zamiast zutylizowani napisać ukarani. Na mnie jedynie szukali pretekstu widocznie za to jak w różnych komentarzach za pomocą kulturalnych słów nie podpadających pod wulgaryzmy lub nienawiść wyrażałem się o wielkich korporacjach mających władzę nad światem. Powszechna świadomość i pogarda dla BlackRocka i Vanguarda. Jeśli ciekaw jesteś za jaką pierdołę mnie ocenzurowali. To na CDA masz film o tytule : Sztuczna inteligencja to zło. 2:37 min. Ale ja wrócę i nie dam się zastraszyć. Będę uświadamiać ludzi kto tak naprawdę jest naszym największym wrogiem nr.2 Bo tym pierwszym jesteśmy my sami Polacy łatwowierni i dający się obcym siłom łatwo podzielić i skłócić ze sobą .

Heliar

2023-02-25, 22:42
Nawet tego nie oglądam, ten człowiek nie jest dla mnie żadnym autorytetem. Gościowi na łeb siadło, jak tylko zaczął się kręcić na wiejskiej. Taki urok tej placówki.

Zresztą jak ktoś skacze
PiS -> Nowoczesna -> Konfederacja
łatwo sobie wyobrazić co ma we łbie.

Quassar

2023-02-26, 09:55
Heliar napisał/a:


łatwo sobie wyobrazić co ma we łbie.



No w tym rzecz że nie łatwo..
Mózg tak sp***olony że przechodzi ludzkie pojęcie... o zgrozo tacy ludzie chcą reszcie kreować świat.

Kielu

2023-02-26, 13:12
Bufon na którego szkoda czasu....
Na Interi jest artykuł o Jego powiązaniach z Moskwą...

LICH0

2023-02-26, 13:43
Idź z tym komuchem stąd.

bishfinger

2023-02-26, 16:13
ciekawe podejście, nie chodzi o to że się ze wszystkim zgadzam, ale póki możemy takie programy mamy jeszcze namiastkę wolności mediów, jak znikną to oznacza że zyjemy w złotych klatkach

Wiewór

2023-02-27, 10:11
Dyżurny szur sadola zawsze na służbie.
Dziękuje za twoje posty. Bawią mnie do łez za każdym razem.

okotdi

2023-03-02, 01:58
Obejzalem pierwsza minute...
I sie z nim zgadzam.
Z reszta sama UE prowadzi do dyktakury...
Jutro sobie calosc puszcze i zobacze co ma ciekawego do powiedzenia.
Ewentualnie rozwine moja mysl w jedna lub druga strone.
Teraz alkohol prowadzi mnie w strone wolnosci :mrgreen:

JebacPiSForever

2023-03-03, 20:46
Zdecydowanie należy im się nagroda. Dla każdego wycieczka do SPA dla całej rodziny do Łagrów. Oraz przelew w kopiejkach.

PieronJasnySzlag

2023-03-05, 10:56
Czytam i obserwuje Sykulskiego od lat. Faktycznie od jakiegoś czasu się mocno "odkleił" ale w niektórych sprawach sporo racji.
Ale jak to w życiu, nic nie jest czarno białe.