18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stara kurwa i jej przemyślenia

wtyu • 2024-01-04, 20:02
Zaprasza na darmowe choroby przenoszone drogą płciową w Białymstoku :doggy:


420710247365

2024-01-04, 22:50
Maxilinexis napisał/a:

Stara k***a szuka atencji pisałem do niej za seks w gumie na godzinę chce 500 zł j***ć ją



Chyba chciałeś napisać "nie j***ć jej".

busek

2024-01-04, 22:51
Maxilinexis napisał/a:

Stara k***a szuka atencji pisałem do niej za seks w gumie na godzinę chce 500 zł j***ć ją




jakiś czas temu do mnie pisała 400, widać inflacja

CrystalFairy

2024-01-04, 23:27
Nowy rzut mefedronu w Białymstoku - odnotowałem

Baronessa

2024-01-04, 23:46
Bez anala!? Niech sp***ala! Buahahah... Jak bym miał iść na k***y to tylko po anal, żeby jakiegoś k***iszcza zerżnąć na ostro w odbyt, aż by furczało, czyli to, co mi potencjalna żona w związku nigdy nie da... a tak na serio, pomijając fakt, że to nie moja bajka (wolę ulane świnie 130kg+), zdecydowanie nie r*chał bym jej. Ja rozumiem, że k***a - zawód, jak każdy inny, ale jakieś standardy kultury i tutaj wypadało by zachować. Od samego jej pie**olenia rozbolał mnie łeb. Spotkanie z takim zrzędzącym k***iszczem było by co najmniej aseksualne...



Maxilinexis napisał/a:

Stara k***a szuka atencji pisałem do niej za seks w gumie na godzinę chce 500 zł j***ć ją


Chyba ją poj***ło! Gdzie do ch*ja z takim końskim ryjem 5 stów za godzinę j***nia...

HoleGG

2024-01-04, 23:48
Widać jak mózg działa, niechciałbym k***a widzieć jak nie działa co się dzieje

Bul_od_bytu

2024-01-05, 00:09
Co za czasy dobrobytu, że k***y prowadzą vlogi i jeszcze cisną swoim klientom :D

Hrodgar

2024-01-05, 00:46
dancio1978 napisał/a:

No i? Co to za rewelacje? Lubi sex, uprwia go nie lubi anala i ewentualnym chętnym bardzo jasno to komunikuje. Co jest tak sadystycznego w tym filmiku że go na tym portalu umieściłeś?



Bo to jego matka jest. :lol:

kris1978

2024-01-05, 00:55
piterpiotrek napisał/a:

możecie zapraszac i r*chac



43 lata to miała 20 lat temu

Seymouro1908

2024-01-05, 01:02
Kto z takiego "czegoś" korzysta? Moje krzesło kuchenne ma więcej seksapilu.. lub jakikolwiek inny przedmiot.

outsidre

2024-01-05, 01:06
43 lata to ona chyba na tirach robiła.

Insaner

2024-01-05, 01:38
Seymouro1908 napisał/a:

Kto z takiego "czegoś" korzysta? Moje krzesło kuchenne ma więcej seksapilu.. lub jakikolwiek inny przedmiot.



Raczysz żartować.
Ręce sobie obydwie dam uciąć, że ma setki wiadomości na priv z ofertami i to znacznie wyższymi niż to co tam wyżej pisali w komentarzach, że 500 za godzinę.
Już to kiedyś pisałem, ale jeśli nie macie jakiejś znajomej z kontem na tinderze czy innym portalu takiej na tyle otwartej, żeby Wam pokazała co tam się dzieje na kobiecych profilach to niedowiarkom polecam założyć fejkowe konto na dowolnym portalu jako kobieta, wpisać kilka podstawowych danych (najlepiej nic nikomu nie odpisywać, bo podszywanie może się skończyć paragrafem) i zostawić takie konto na 48h, a potem zalogować się i wejść w wiadomości. Tak jak nawet dobrze wyglądający facet nie dostanie nawet 1 wiadomości od kobiety w przeciągu miesiąca (tylko głównie od ... innych facetów) to byle jaka kobieta, bez zdjęcia profilowego, bez żadnych informacji będzie miała setki wiadomości z propozycjami wakacji, ślubu, masę zdjęć na których widać czasem nawet rodzinę piszącego, seksu za pieniądze, wierszyki z wyznaniami miłości, wiadomości chwalące ją jako boginię no i klasycznie kupę nagich zdjęć z widoczną twarzą wysyłającego... Podkreślę jeszcze raz - mówimy o pustym profilu bez zdjęcia, tyle że z żeńskim imieniem, wzrostem i może wagą.

Po zobaczeniu czegoś takiego człowiek zaczyna się wstydzić, że jest mężczyzną skoro inni zachowują się jak najgorsze zdesperowane śmiecie. :roll:
Ta z filmu pewnie "wyciąga" ze swojego najstarszego zawodu na świecie miesięcznie więcej niż niejeden dyrektor w korpo.

Bloblas

2024-01-05, 02:01
Dobra milfetka - r*chałbym jak dziki

antisol123

2024-01-05, 07:38
Stara, łysiejąca ulicznica...Niezbyt sadystyczne.

Ukasz995

2024-01-05, 08:29
KtM napisał/a:

To napisz jeszcze raz, ale poprawnie i idź zwal se gruchę.



Chętnie twoimi ustami