18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stara Cukrownia

Sanbi • 2012-12-03, 13:02
Witam mam dla was ciekawe zdjęcia Cukrowni w Sokołowie Podlaskim Jak chcecie historie,Stare Zdjecia piszcie :)

Sam tam byłem wiele razy choć wchodzenie na teren jest zabronione zdjecia nie oddają uroku tego miejsca . :)



reszta w komentarzach

EDIT: Zdjęcia Wykonał Maciej Tomaszewski

bartos925

2012-12-04, 14:56
Aż dziw ze tyle złomu jeszcze macie :)


grandevil

2012-12-04, 15:13
Ja mam taki widok na co dzień... mieszkam na przeciwko starej cukrowni, taka sama ruina, ale ma swój klimat.

WHATtheFUCK

2012-12-04, 15:15
SooT napisał/a:

Raj cyganów. Cukierki z gruzu.



gruzkierki

jazzma

2012-12-04, 15:18
Wg rządu w obecnych czasach bardziej opłaca się sprowadzać cukier zza granicy niż produkować swój własny cukier.

Czajol3

2012-12-04, 15:30
A dlaczego HDR'y?

marcino0o_pl

2012-12-04, 16:20
Jak mnie wk***iają te wszędobylskie HDR'y

sethia

2012-12-04, 16:32
Własnie troszeczkę za dużo HDR'u. Zmniejszyć ten kontrast i byłby lepszy klimat zdjęć. Sama byłam w tej cukrowni nie raz, nawet jeszcze w czasach gdy pracowała. No i mój mąż pochodzi z Melassy :)

zawa44

2012-12-04, 17:14
tak co do tego złomu to zabawna sprawa bo dosłownie 100m od owej cukrowni znajduje się spora składnica złomu właśnie :p

mglisty

2012-12-04, 17:15
Zdjęcia fajne jak chodzi o uchwycenie miejsca, bo jeśli chodzi o technikę, to jest bardziej niż ch*jowo. Oczojebny HDR sprawia, że dostaje oczopląsu i się odechciewa oglądać. Takie fotki wyglądałoby po stokroć lepiej w B/W tudzież w sepii. Nie mniej jednak piwo leci.

TurboDymoMan

2012-12-04, 17:36
O moje miasto ;) Jeżeli wstęp jest zabroniony to nie oznacza że autor nie mógł dostać pozwolenia na wstęp na teren cukrowni

Asheron

2012-12-04, 18:16
Uwielbiam takie klimaty, wrzucaj często i gęsto! :)

Svenlee

2012-12-04, 18:44
Wiecie co? W pewnym sensie jest to przykry widok. Kiedyś mieliśmy mnóstwo własnych fabryk, produktów. Tętniły życiem! A teraz? Dziura w budżecie bo politycy wydają więcej niż mogą zarobić. Dodatkowo śmieszne są ich kalkulacje - zarobimy 100 mln, a naprawdę zdobędą 40mln (co i tak w naszym dzisiejszym państwie byłoby sukcesem).
Kraj się dłuży, sąsiedzi nas wykupują. Z biegiem czasu nie zostanie nam nic. Nie mamy wojska, sprzętu i rozsądnych polityków. I po co tak się dzieje? Dlaczego fabryki zostają sprzedane za GROSZE?! To jak dorabianie pieniędzy - na chwilę pomoże, ale na dłuższą metę to skutki są katastrofalne. No cóż, pare latek minie i będzie tu piekło.

StaraSzafa

2012-12-04, 19:19
zdjęcia w hdr to ch*j nie zdjęcia.

Sky3D

2012-12-04, 19:45
o! moja mieścina na sadolu:D

Sanbi

2012-12-04, 19:56
Jeszcze raz napisze. Ochrona Bardzo mocno chroni Te miejsce Własnie z powodu Cyganów :D

Svenlee napisał/a:

Wiecie co? W pewnym sensie jest to przykry widok. Kiedyś mieliśmy mnóstwo własnych fabryk, produktów. Tętniły życiem! A teraz? Dziura w budżecie bo politycy wydają więcej niż mogą zarobić. Dodatkowo śmieszne są ich kalkulacje - zarobimy 100 mln, a naprawdę zdobędą 40mln (co i tak w naszym dzisiejszym państwie byłoby sukcesem).
Kraj się dłuży, sąsiedzi nas wykupują. Z biegiem czasu nie zostanie nam nic. Nie mamy wojska, sprzętu i rozsądnych polityków. I po co tak się dzieje? Dlaczego fabryki zostają sprzedane za GROSZE?! To jak dorabianie pieniędzy - na chwilę pomoże, ale na dłuższą metę to skutki są katastrofalne. No cóż, pare latek minie i będzie tu piekło.

Zgadzam się w 100 % ale jednak Nasza władza jest na tyle głupia że postanowili kupić cukier z brazylli (tak jak cała unia) Lecz to nie wypalilo wszystkie cukrownie upadły Jakieś tam są jeszcze w okolicy Szczecina i Gdańska ale to śladowa ilość. Dlatego cukier jest tak drogi. :)