18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stara baba, gruby dziad, agresywny murzyn i kłótnia drogowa

Anal_Intruder_69 • 2024-04-06, 18:50
Murzyn nie chciał tracić więcej czasu na kłótnię ze starymi pierdzielami, więc załatwił sprawę po swojemu.


Dymson30

2024-04-06, 18:56
Ja pie**olę 25 koła wpłacone na taki gówno portal przecież tu k***a te filmy tak walą gównem że ch*j

nastuh

2024-04-06, 19:15
Dymson30 napisał/a:

Ja pie**olę 25 koła wpłacone na taki gówno portal przecież tu k***a te filmy tak walą gównem że ch*j



Zawsze możesz wypie**alać na jakiś wykop czy inne gówno. Pozdrawiam

Orbitalasd

2024-04-06, 19:29
Widać że Karen ma Parkinsona. Łapy jej latały a Koko podszedł za blisko...

outsidre

2024-04-06, 20:18
Cytat:

Ja pie**olę 25 koła wpłacone na taki gówno portal przecież tu k***a te filmy tak walą gównem że ch*j



To wracaj na Reddita jak ci tu nie pasuje.

Kriski

2024-04-06, 20:31
Dymson30 napisał/a:

Ja pie**olę 25 koła wpłacone na taki gówno portal przecież tu k***a te filmy tak walą gównem że ch*j



Jak małe k***a dzieci, nie wpłaciłeś to ryj w kubeł i nie bulgotać.

Baronessa

2024-04-06, 20:33
Dymson30 napisał/a:

Ja pie**olę 25 koła wpłacone na taki gówno portal przecież tu k***a te filmy tak walą gównem że ch*j



Tylko 25K? Z czym do ludzi, biedaku robaku cebulaku piehdolony... Ja 200 tysi właśnie przelewam, a co... Stać Pana.

Dymson30

2024-04-06, 20:34
Baronessa napisał/a:

Tylko 25K? Z czym do ludzi, biedaku robaku cebulaku piehdolony... Ja 200 tysi właśnie przelewam, a co... Stać Pana.



Może i cię stać jak dajesz 24 na dobę dupska k***a murzynom xd

dżonyłojlker

2024-04-06, 20:37
Dymson30 napisał/a:

Ja pie**olę 25 koła wpłacone na taki gówno portal przecież tu k***a te filmy tak walą gównem że ch*j



Co się przypie**alasz, filmik niezgorszy.

Chodzi o to, że było, a nikomu się nie chce sprawdzić, czy otagować jak normalny człowiek. Wystarczyło wpisać "agresja drogowa" (dżordż akurał dobrze otagował) i jest pierwszy w kolejności https://www.sadistic.pl/t/587648

Anal_Intruder_69

2024-04-06, 20:52
dżonyłojlker napisał/a:

Co się przypie**alasz, filmik niezgorszy.
Chodzi o to, że było, a nikomu się nie chce sprawdzić, czy otagować jak normalny człowiek. Wystarczyło wpisać "agresja drogowa" (dżordż akurał dobrze otagował) i jest pierwszy w kolejności



Ja zazwyczaj taguję pojedynczymi słowami, tak jak jest w instrukcji. Niestety wyszukiwarka na Sadolu nie działa zbyt dobrze, zwróć uwagę, że dałem więcej tagów. Tak czy inaczej dzięki za czujność.

dżonyłojlker

2024-04-06, 21:03
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Ja zazwyczaj taguję pojedynczymi słowami, tak jak jest w instrukcji. Niestety wyszukiwarka na Sadolu nie działa zbyt dobrze, zwróć uwagę, że dałem więcej tagów. Tak czy inaczej dzięki za czujność.



Wiem, rozumiem. To powinno być usystematyzowane, według jakiegoś klucza. Na przykład znaleźć coś pod tagiem #murzyn, #motocykl, #wypadek, to jest k***a mordęga, tysiące filmików. Często wpisuję w grafice google to co chcę znaleźć i daje zaskakująco dobrze radę. Z tej sadolowej wyszukiwarki nigdy nie korzystam, bo jest do dupy. Nie czuj się urażony, źle się dzisiaj czuję i chętnie bym komuś zaj***ł w łeb, ale nie mam siły. Idę wypić szklankę wody, a następnie przypie**olę z bańki w szafkę.

Anal_Intruder_69

2024-04-06, 23:20
dżonyłojlker napisał/a:

Wiem, rozumiem. To powinno być usystematyzowane, według jakiegoś klucza. Na przykład znaleźć coś pod tagiem #murzyn, #motocykl, #wypadek, to jest k***a mordęga, tysiące filmików. Często wpisuję w grafice google to co chcę znaleźć i daje zaskakująco dobrze radę. Z tej sadolowej wyszukiwarki nigdy nie korzystam, bo jest do dupy. Nie czuj się urażony, źle się dzisiaj czuję i chętnie bym komuś zaj***ł w łeb, ale nie mam siły. Idę wypić szklankę wody, a następnie przypie**olę z bańki w szafkę.



Haha, nie czuję się urażony, a patent z grafiką Google wydaje byś się sensowny, wypróbuję ;-)

Pozdro. A filmik z szafką wrzucaj jako materiał własny :-D