18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stanisław Michalkiewicz o Palikocie

Sl...........nx • 2012-09-30, 23:40
Fragment wykładu Stanisława Michalkiewicza w Olkuszu


Sitwa8

2012-10-01, 00:39
Bardzo dobrze tan Pan prawi, polać mu :wodka:

SrogiSrom

2012-10-01, 01:01
Tak się składa że palikot walczy o państwo europejskie i to kocham! legalna MARIh*jANA !

krzychu6

2012-10-01, 03:03
Czy marih*jana to cygaro z wąsem?

markedone

2012-10-01, 07:20
Jak dla mnie to on powinien być "twarzą" prawicy, a nie Korwin.

Eraden

2012-10-01, 07:45
Jak nie myślisz jak ja znaczy, nie wolno Ci głosować - bardzo słusznie. Zwłaszcza jak zestawić to z jego późniejszymi wypowiedziami.

Każdy polityk to złodziej, więc to że jakiś buc uważający się za mądrzejszego od wszystkich coś tam powie i najchętniej chciałby monarchii (oczywiście on jako król albo co najmniej szlachta - bo przecież niewola to nie dla niego) nie znaczy, że chce dobrze dla ludzi. Z niego wręcz wycieka - macie być posłusznym plebsem , któremu jak dam skórkę chleba będziecie mnie po dupie całować.

~Bambi~

2012-10-01, 08:12
Kolejne polityczne gówno, takie samo jak wszystkie inne.

sauerps

2012-10-01, 08:21
saimon133 napisał/a:

Tak się składa że palikot walczy o państwo europejskie i to kocham! legalna MARIh*jANA !


Jasne... najarasz sobie morde jak palikot wygra po czym wyjdziesz z chaty i przejdziesz się po jakimś mieście podziwiając całujących się w rynku pedałów bujających w wózeczku swoje adoptowane dziecko! A w kiosku kupisz gazetkę u pani janiny z ku*asem, która dorzuci ci dodatek w postaci lolka. Pójdziesz dalej, czytając sobie wzmiankę o nowych trendach w modzie męskiej polecanej przez Jacykowa a na koniec dnia pooglądasz jak to geje tańczą pod okiem Piróga w programie "Homo-dance"! Za głupi jesteś! Zamknij jape i skończ szkołę!

A... i nawet k***a nie potrafisz napisać poprawnie tego, co tak namiętnie chcesz palić w tym swoim państwie europejskim.

blueman87

2012-10-03, 16:32
sauerps napisał/a:


Jasne... najarasz sobie morde jak palikot wygra po czym wyjdziesz z chaty i przejdziesz się po jakimś mieście podziwiając całujących się w rynku pedałów bujających w wózeczku swoje adoptowane dziecko! A w kiosku kupisz gazetkę u pani janiny z ku*asem, która dorzuci ci dodatek w postaci lolka. Pójdziesz dalej, czytając sobie wzmiankę o nowych trendach w modzie męskiej polecanej przez Jacykowa a na koniec dnia pooglądasz jak to geje tańczą pod okiem Piróga w programie "Homo-dance"! Za głupi jesteś! Zamknij jape i skończ szkołę!

A... i nawet k***a nie potrafisz napisać poprawnie tego, co tak namiętnie chcesz palić w tym swoim państwie europejskim.



..a po jakimś czasie przestanie z domu wychodzić ze strachu przed muzułmanami!

MrK

2012-10-03, 17:34
legalizacja jest potrzebna a nawet niezbedna ale palikot to pali-kot. show biznesmen

Attila

2013-12-10, 01:21
Tyle w temacie Palikota...