18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stanisław Kogut

sc...........la • 2012-04-09, 18:04
Senator PiS bluzga na meczu jak skończony cham i wieśniak

Pener

2012-04-10, 00:26
iPoCoTaRejestracja napisał/a:

Kto zgadnie na kogo głosował Ja-ah-qu-ub-el?


na nikogo, za kilka lat dopiero będzie mógł głosować ;)

strongborys

2012-04-10, 00:55
sie na piłce nie zna. kartka była za wykonanie rzutu wolnego przed gwizdkiem sędziego. ile razy ja takie bluzgi na meczu od kibicow w swoja strone słyszałem :)

Anonim91

2012-04-10, 01:05
Ma oczy jak by tydzień jarał :shock:

sznupek91

2012-04-10, 01:22

ostatni

2012-04-10, 01:24
Pener666 napisał/a:

na nikogo, za kilka lat dopiero będzie mógł głosować ;)




nie przejmuj się ty też, nie takich jak ty naturalizowali

blueman87

2012-04-10, 01:30
Przynajmniej widać, że obchodzi go mecz! Nie siedzi cicho i nie wpie**ala hot-dogów jak Janusze na reprezentacji! Zresztą jeśli ktoś uważa, że ten facet ostro bluzga to chyba nigdy na meczu nie był..

Alfons GRH

2012-04-10, 08:35
Taa kolejne z seri odwracajmy uwagę od prawdziwych problemów. Po co komu słuchać o bezrobociu i sprzedaży naszego kraju, niech sobie ciemna masa posłucha jak poseł wyzywa sędziego słownictwem jakże strasznym posługując się niech mają kolejny temat zastępczy żeby nie myśleli o prawdziwych problemach ...

Władca Marionetek

2012-04-10, 12:59
Alfons GRH napisał/a:

Taa kolejne z seri odwracajmy uwagę od prawdziwych problemów. Po co komu słuchać o bezrobociu i sprzedaży naszego kraju, niech sobie ciemna masa posłucha jak poseł wyzywa sędziego słownictwem jakże strasznym posługując się niech mają kolejny temat zastępczy żeby nie myśleli o prawdziwych problemach ...



"Temat zastępczy" - no, k***a, rzeczywiście. Fajnie, że ten temat zastępczy został poruszony w telewizji tylko raz i później wszystko ucichło. Tematem zastępczym można byłoby to nazwać, gdyby gadali o tym w kółko we wszystkich mediach jak to było z Madzią a nie poruszyli raz w wieczornym wydaniu wiadomości. Widzę, że ostatnio modne stało się pie**olenie o wszystkim jako "tematach zastępczych" fundowanych przez PO, ale, k***a, ile można.

Zl...........ny

2012-04-10, 14:55
Władca Marionetek napisał/a:



"Temat zastępczy" - no, k***a, rzeczywiście. Fajnie, że ten temat zastępczy został poruszony w telewizji tylko raz...



Tak...raz, a teraz cała seria filmików o obłudzie PiSu itp pierdołach. Idź poczytaj o kolejnych rewelacjach na temat Waśniewskich.

Władca Marionetek

2012-04-10, 15:07
Zly_wrecz_okropny napisał/a:



Tak...raz, a teraz cała seria filmików o obłudzie PiSu itp pierdołach. Idź poczytaj o kolejnych rewelacjach na temat Waśniewskich.



Tak, raz. A ta cała sterta filmików to już żadna wina mediów, tylko internautów, którzy sami nakręcają tą sprawę robiąc te debilne filmiki. Do tego, po co mam czytać o Waśniewskich? Dzięki, że polecasz od siebie, ale to dla mnie niezbyt interesująca sprawa.

Nave

2012-04-10, 16:42
perun88 napisał/a:

emocje mu się udzieliły, bo naj***ny...



co to za film? :)

january90

2012-04-10, 18:13
zakaz stadionowy mu dac

Eftar

2012-04-10, 21:19
pie**olicie. Jak Wasza ulubiona drużyna gra, to k***a zachowujecie się jak stoicy?