18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stanisław Farion

vajron • 2012-03-20, 21:54
Mało sadystyczne. Dokument o człowieku, którego na ulicy wziąłbym za zwykłego żula. O człowieku, który jest wolny i żyje w zgodzie z własnym sobą.

Strzalka34

2012-03-21, 19:55
Podziwiam człowieka

al...........10

2012-03-21, 21:36
vajron napisał/a:

O człowieku, który jest wolny i żyje w zgodzie z własnym sobą.


Ot, radosna twórczość poniżej poziomu pana Stasia. "Z SAMYM sobą" chciałeś napisać.

MrElvisBlack

2012-03-21, 23:02
co mnie ruszyło najbardziej powiem szczerze to to że człowiek w tym wieku, może i biedny ale szczęśliwy NIE PIJĄCY co najważniejsze, dalej mimo wszystko ma chęci do życia
tego człowieka można śmiało uznać jako wzór do naśladowania w pewnym sensie.\

Siekiera93

2012-03-23, 13:22
vass napisał/a:

Jak by wszyscy tak chcieli, to by miejsca w lesie zabrakło, wszystko by było osrane i hałdy śmieci by się walały wszędzie. Więc wcale nie jest, to ani ekologiczne, ani w zgodzie z naturą.



Mógłbym mówić o tym, że śmiecenie i sranie wszędzie gdzie się da to są atuty takich ludzi jak Ty. Bo jeżeli ktoś nie kupuje chipsów i innych gówien pakowanych w fole tylko je co natura dała to nie produkuje śmieci, wiec nic nie było by zaśmiecone. Mógłbym pisać na ten temat bardzo dużo, ale postanowiłem dopasować się do twojego poziomu:
Sram na ciebie dz**ko, gardzę tobą i ludźmi twojego pokroju, wypie**alaj spowrotem do słuchania peji i nie odpisuj mi bo itak nie masz argumentów.

setkris

2012-03-23, 15:22
ja to widze tak...gosciu faktycznie jest wzorem i naprawde autorytetem do nasladowania w naszym swietnym kraju. Parawda jest taka ze w normalnym praworzadnym panstwie ten czlowiek zylby zupelnie inaczej i pewnie bylby duuuzo duzo bardziej szczesliwy. jest u nas takich wielu dlatego ze z biegiem czasu doszli do wniosku ze i tak wieczna walka o kase,pozycje i to co widzicie jako szczescie jest dla nich tylko syzyfowa praca bo i tak nigdy nie osiagna tego na co zasluguja i tego co im sie od zycia nalezy. uznalby to wrecz za akt protestu,taki troche pustelniczy tryb zycia zeby wlasnie calemu swiatu pokazac ze mimo tego ze nie moga miec tego co miec powinni z takimi mozliwosciami,intelektem i wiedza moga byc szczesliwi spelniajac sie w zupelnie czym innym. nikt jednak mi nie wmowi ze ten Pan nie wolalby wykladac chocby poezjoznastwa germanistycznego czy ch*j wie czego tam jeszcze o czym ma pewnie wieksza wiedze niz Ci ktorzy ewentualna kariere w tym jak i w wielu pewnie kierunkach poblokowali. sk***ysynstwo nie sprawiedliwosc ale dla Pana Stasia kawal wielkiego szacunku

he...........01

2012-04-09, 16:31
Wspaniała rzecz. Więcej tego typu dokumentów. Może gimbusy i tego typu rozpieszczone szczyle zobaczą jak jest na prawdę.