18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stand up niepełnosprawnego chłopaka - Brytyjski Mam Talent

Serek810 • 2013-09-02, 17:36
Koleś jest naprawdę dobry :mrgreen: Podziwiam ludzi, którzy potrafią śmiać się sami z siebie :-P

PanMarian

2013-09-02, 19:00
A jak ja opowiadam zarty o niepelnosprawnych to ludzie sie na mnie dziwnie patrza...
Podejrzane.

Tak samo jak Mikke mowi, ze nie ma sensu wciskac na sile inwalidow bez nog do biegu na 100metrow, i lepiej by bylo jakby sie rozwijali umyslowo, badz np. wybrali jakis sport gdzie rece sie licza, to nagle jest naziolem nr 1 w Polsce na 2 miesiace, jak ten maly mowi, ze nie bedzie boltem, wiec zajal sie zartami, czyli czyms co moze robic, to publika jest wzruszona i malo sie nie zesra jaki to on silny psychicznie nie jest.
Wyglada na to, ze obroncy niepelnosprawnych sa na takie rzeczy bardziej wyczuleni niz oni sami.

A co do zartow, z krzesla nie spadlem, jakby mi to kumpel opowiadal to uznalbym za nawet smieszne, ale mysle, ze to troche malo jak na telewizje, chyba ze w innych programach pokazal cos lepszego.


Pozdrawiam

Aloz

2013-09-02, 19:09
Jeszcze mógł powiedzieć że za wygrane pieniądze kupi rodzicom dom i wygrana w kieszeni.
W sumie niegłupie wynająć jakiegoś zawodowego komika, załatwić niepełnosprawnego dzieciaka, wymyślić mu wzruszającą historię i wygrana na współczuciu do podziału na trzech xd

Kaszysz

2013-09-02, 19:14
w Polsce poszedłby do więzienia i przez miesiąc czasu były na 1 stronie wszystkich gazet! InwalidoFOB!

Ma...........ss

2013-09-02, 19:15
A na końcu wstał i sp***olił :amused:

Plecionkarz

2013-09-02, 19:32
Angielski to język tępaków więc koleś z porażeniem mózgowym nawet brzmi jak normalny. W Polsce by nie umiał zdania wydukać.

Ptoon

2013-09-02, 19:39
Why does a squirrel swim on it's back?
.
.
.
.
.
.
.
To keep it's nuts dry. Wow, what a terrific audience!

batiolo

2013-09-02, 19:42
Taki troche litościwy śmiech, nie mozna przecież zrobić przykrości chłopakowi...

yoyoyo

2013-09-02, 19:43
Myślałem, że wjedzie żałości godny dzieciak, rzuci kilkoma sucharami i przepchną go do kolejnego etapu z litości. A tu niespodzianka - chłopak naprawdę ma poczucie humoru :D

Robster

2013-09-02, 19:48
Normalnie uznałbym, że przepychają kalekę do kolejnych nic nie znaczących etapów, żeby poczuł się lepiej. Ale ten koleś na prawdę jest zabawny, zabawny, a nie śmieszny :)

filipczax_ck

2013-09-02, 20:14
w tym przypadku to bardziej stand down :D

Corey_09

2013-09-02, 20:29
k***a, coś mi się wydaje że mu biją brawo, tylko dlatego że jest genetycznie sp***olony i nie chcą mu zrobić przykrości.

demz

2013-09-02, 21:51
Wiadomo co dalej z nim? Przeszedł do programów live? Podejrzewam, że to nie jest żadna nowa edycja.

EDIT: Aaa zgooglowałem sobie. Zajął drugie miejsce w całym programie. Nieźle. :) Przegrał z ekipą od cieni.

3odaistka

2013-09-02, 21:55
yoyoyo napisał/a:

Myślałem, że wjedzie żałości godny dzieciak, rzuci kilkoma sucharami i przepchną go do kolejnego etapu z litości. A tu niespodzianka - chłopak naprawdę ma poczucie humoru :D



Robster napisał/a:

Normalnie uznałbym, że przepychają kalekę do kolejnych nic nie znaczących etapów, żeby poczuł się lepiej. Ale ten koleś na prawdę jest zabawny, zabawny, a nie śmieszny :)



szkoda, że nie mogę dać kwasa zamiast piwa

T-Will

2013-09-02, 22:41
LOL, "I can't stand" przetłumaczone fatalnie.

Leginek

2013-09-02, 23:42
14 lat a tak inteligentny chłopak. Krata browarów i najdroższa dz**ka dla tego kolegi