18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stan umysłu

Macx83wwww • 2020-11-24, 15:34
23 listopada 2020, Warszawa przy budynku Ministerstwa Edukacji.




Ni...........ny

2020-11-24, 21:18
gr3go napisał/a:

Niezwycieżony??niedor*chany chyba .Dawno nie czytalem postów większego debila a bylo ich tu wielu...



Zesrałeś się spermiarzu ;-)

gilbertos

2020-11-24, 21:18
A gdzie pacyfikacja jak na mars,u niepodległości? Pedały i leży robią co chcą. Kurs... i lambada :cry:

Cycu320

2020-11-24, 21:21
35i napisał/a:

Jak ja jestem kretynem, to ty totalną sp***oliną umysłową, albo nie pojmujesz swojego samozaorania, albo próbujesz odwracać kota ogonem, próbując wybrnąć z sytuacji. Wytłumaczę więc jak dziecku w przedszkolu. Kreujesz się na obrońcę życia poczętego, po czym namawiasz do zabijania. Nie mają w tym momencie ich przekonania, idiotyczne czy nie, nadal są to ludzie.



"Kreujesz się na obrońcę życia poczętego, po czym namawiasz do zabijania. Nie mają w tym momencie ich przekonania, idiotyczne czy nie, nadal są to ludzie"

że k***a co? Co to k***a kopiuj wklej poj***łeś linie źle się klikneło



:lol:

Strielok1

2020-11-24, 21:21
35i napisał/a:

Jak ja jestem kretynem, to ty totalną sp***oliną umysłową, albo nie pojmujesz swojego samozaorania, albo próbujesz odwracać kota ogonem, próbując wybrnąć z sytuacji. Wytłumaczę więc jak dziecku w przedszkolu. Kreujesz się na obrońcę życia poczętego, po czym namawiasz do zabijania. Nie mają w tym momencie ich przekonania, idiotyczne czy nie, nadal są to ludzie.



PRl, CHRL, ZSRR, Korea północna, Wietnam, dlugo można by wymieniać przykłady na to że komuniści to nie ludzie. I byłoby śmieszne gdyby bie tak straszne że o ile wszyscy potepiają Hitlera o tyle wielu ludzi ma przypinki czy koszulki z takimi indywiduami jak che czy lenin, no k***a tylko dobrego wujaszka stalina brakuje... chichot historii... lub jej nieznajomość...

Ni...........ny

2020-11-24, 21:24
janlew napisał/a:

Ksiądz, to najbardziej etyczne i wolne od pedofilii zawody 0.01%.



Ksiądz dzieciojebca ze względu na ochronę instytucji i takich pedofili jak ty, rzadko zostaje skazany. Stąd te twoje gówno warte statystyki.
Do tego ze względu na przenoszenie z parafii do parafii mają więcej ofiar niż średnia.

janlew napisał/a:

Was sodomitów jest za to wśród pedofilów 40%



Wiez.pl napisał/a:


Wykorzystywanie seksualne dzieci a orientacja seksualna: trzy mity


Przemoc i nadużycia, jakich dopuszczają się niektórzy księża wobec nieletnich, nie wynikają z orientacji seksualnej. Walka z wykorzystaniem dzieci w Kościele nie powinna przeradzać się w szukanie kozła ofiarnego.

Mit 1: Duża część osób wykorzystujących dzieci to homoseksualni mężczyźni

We wrześniu na facebookowej stronie „Kamieni Kupa” (jej nazwa nawiązuje do słynnej frazy ministra Bartłomieja Sienkiewicza) zamieszczono wpis, który zasługuje na uwagę, gdyż w ciągu doby doczekał się ponad 1,5 tys. polubień i ponad 600 udostępnień. Usunięty potem przez administrację serwisu, obecnie znajduje się w innym miejscu. Jego główną myśl stanowi sugestia, jakoby osoby homoseksualne stanowiły nieproporcjonalnie dużą część ludzi, którzy wykorzystują niepełnoletnich. Według różnych badań miałoby to być może 9, może 30–40, a może nawet 50 procent, podczas gdy odsetek gejów i lesbijek w populacji jest wielokrotnie niższy.
spoiler


Rebeliant

2020-11-24, 21:32
35i napisał/a:

Jak ja jestem kretynem, to ty totalną sp***oliną umysłową, albo nie pojmujesz swojego samozaorania, albo próbujesz odwracać kota ogonem, próbując wybrnąć z sytuacji. Wytłumaczę więc jak dziecku w przedszkolu. Kreujesz się na obrońcę życia poczętego, po czym namawiasz do zabijania. Nie mają znaczenia w tym momencie ich przekonania, idiotyczne czy nie, nadal są to ludzie.



Czy miałeś na myśli obronę człowieka niepoczętego?

Nie kreuje się na obrońcę życia poczętego. Jestem obrońcą każdego niewinnego człowieka w konflikcie z winnym/agresorem, każdego słabszego w konflikcie z silniejszym. Obrona nienarodzonych ludzi to jest po prostu bycie dalej tym samym człowiekiem, który broni tych urodzonych. To jest bycie człowiekiem integralnym, a nie hipokrytą, jakim są lewacy na co dzień. To ty nie potrafisz tego zrozumieć, bo masz moralność bękarta.

Nie próbuj mnie porównywać do zjebów typu Godek, oni są podobnie poj***ni jak lewackie sp***oliny. Kiedyś, bodajrze na Rebelya moje poglądy wobec nienarodzonych ludzi został jednocześnie odrzucone przez lewackie sp***oliny jak i katolskich fanatyków - byłem wielce rad, że nie jestem tacy jak te sp***oliny, tylko ma moralność jest bliższa ideałom antycznym czy oświeceniowym.

Nie jestem zwolennikiem kary śmierci, ale nie jestem też przeciwnikiem zabijania - należy zabijać w obronie własnej każdego agresora jeśli nie da się inaczej. Czyli jak napada cię zbir (rozbój), to możesz śmiało go zabić butem w ryj czy z broni palnej, bo inaczej on może zabić ciebie.

Co do kobiet w ciąży > zabijaj do woli każdego nienarodzonego człowieka, jeśli jego dalsze istnienie oznacza śmierć/kalectwo dla matki (bezpłodność to też kalectwo).

Ale zabijanie człowieka przed urodzeniem, bo matka to k***a i go nie chce, to tutaj tylko sk***ysyn stanie po stronie matki. Każdy prawy człowiek musi stanąć w obronie nienarodzonego człowieka, bo to jest właśnie humanizm.

35i

2020-11-24, 21:32
Strielok1 napisał/a:

PRl, CHRL, ZSRR, Korea północna, Wietnam, dlugo można by wymieniać przykłady na to że komuniści to nie ludzie. I byłoby śmieszne gdyby bie tak straszne że o ile wszyscy potepiają Hitlera o tyle wielu ludzi ma przypinki czy koszulki z takimi indywiduami jak che czy lenin, no k***a tylko dobrego wujaszka stalina brakuje... chichot historii... lub jej nieznajomość...



Wiem,że k***y (mój dziadek sp***olił z transportu do Katynia), ale nadal Homo Sapiens. Ja mam większy ból dupy o bezkarność kleru pilnującego cudzych narządów rodnych, po czym gwałcących ministrantów.

Strielok1

2020-11-24, 21:41
35i napisał/a:

Wiem,że k***y (mój dziadek sp***olił z transportu do Katynia), ale nadal Homo Sapiens. Ja mam większy ból dupy o bezkarność kleru pilnującego cudzych narządów rodnych, po czym gwałcących ministrantów.



Czy sapiens to kwestia delikatnie mówiąc dyskusyjna... nie wiem dlaczego akurat do mnie piszesz o bezkarnosci kleru? Moim zdaniem każdą pedofilską szmatę powinno wieszać się na najbliższym drzewie, i nie ma znaczenia czy to dyrygent, murarz, wikary czy polański, razem z wikarym powinni wisieć Ci którzy zamiast usunąć go z kościoła przesuwali go do kolejnych parafii, razem z polańskim ci którzy podpisywali listy poparcia dla niego. Żadnych wyjątków.

ManiacGregor

2020-11-24, 21:42
Jokerd napisał/a:

A moim prawem jest zapie**olic sasiada ktory slucha glosno muzyki. Mam wyjsc na ulice i protestowac?
Zmuszanie do rodzenia...ale zeby facet lał jej w p*zdę to juz ją nie zmuszali? Ja pie**olę...
Niektorzy tacy widze nowoczesni i niezacofani przez chrzescianstwo. Moze do kalifatu berlinskiego pojedzcie, kebaby beda wam dzieci r*chac bo to ich podstawowe prawo...
TFU takiej babie prosto w zapluty pysk



Do czego ty w ogóle bijesz? Wciąż kobiety - również ludzie, mają prawo do decydowania o sobie. Wyobraź sobie, że wchodzi ustawa, która mówi o sterylizacji mężczyzn powyżej 30-stego roku, życia. Co wtedy? Też będziesz gadał, coś o wpychaniu? Tu chodzi o zabieranie podstawowych praw ty debilu z podstawówki. Kazdy dzieciak wyrasta z korwinizmu, tobie również tego życzę.

Rebeliant

2020-11-24, 21:44
35i napisał/a:

Wiem,że k***y (mój dziadek sp***olił z transportu do Katynia), ale nadal Homo Sapiens. Ja mam większy ból dupy o bezkarność kleru pilnującego cudzych narządów rodnych, po czym gwałcących ministrantów.



Jeśli człowiek jest agresorem i dąży do wyeliminowania całego narodu i kieruje się bandyckimi metodami, to go zabijasz zanim on zrealizuje swój plan. Zabijanie komunistów to obowiązek każdego człowieka na całym świecie, bo komunizm jest wrogiem humanizmu, wrogiem człowieka, wrogiem cywilizacji. Komunizm dąży do zniszczenia nas wszystkich, naszej cywilizacji.


Zastanów się teraz mocno. Czy kiedykolwiek słyszałeś z ust lewackich sp***olin jak będzie wyglądał świat, gdy już zrealizują wszystkie swoje postulaty i będą mieli 100% władzy nad światem? Co wtedy będzie wg nich, a co wynika z nauki, socjologii, psychologii, antropologii, historii, ekonomi? Ich świat to po pierwsze pełna utopia, a po drugie realizacja ich postulatów oznacza degenerację cywilizacji jak nie anihilację. Za to trzeba ich zabijać, traktować jak nazistowskich najeźdźców czy też sowieckich najeźdźców > pełne prawo do samoobrony i wyeliminowania ścierwa z populacji całego świata. Nie ma na naszej planecie większego ścierwa od nich, bo nazistów już nie ma, ale i tak byli mniej sp***oleni, bo wyróżniało ich dążenie do istnienia własnego narodu, własnego państwa, reszta taka sama > marksizm/socjalizm/sierp i młot.

Spidzio199

2020-11-24, 21:47
Czyli przeważająca większość użytkowników Sadistica jest zwolennikiem PiS’u... Więc pobawię się w Nostradamusa i powiem Wam co będzie w Polsce Anno Domini 2030:
- kraj poza Unią Europejską z lecącym na pysk PKB, marginalnym eksportem (poza dobrami nieprzetworzonymi typu ziemniaki, jabłka czy pszenica)
- kilkunastoprocentowa roczna stopa inflacji
- praktyczna teokracja z Rydzykiem jako ajatollahem
- 5% budżetu na cele kultu religijnego
- obowiązkowa religia na każdym etapie edukacji
- calkowity zakaz aborcji, antykoncepcji i edukacji seksualnej
- brak jakichkolwiek praw dla gejów, może nawet penalizacja odmienności seksualnych
- brak wolnej prasy, wszechobecna propaganda w stylu TVP Kurskiego
- sady w 100% uzależnione od partii rządzącej, brak możliwości uczciwego procesu
- fałszerstwa wyborów co 4 lata w stylu białoruskim
- wielogodzinne korki na granicach do Unii
- Euro i Dolar po 25 zł, średnie pensje w wysokości 300-400 dolarów
- pauperyzacja społeczeństwa i rozkradanie majątku narodowego przez rządzącą elitę jak w Afryce

Mam nadzieję że będziecie się świetnie odnajdywać w nowej rzeczywistości

Rebeliant

2020-11-24, 21:52
Spidzio199 napisał/a:

Czyli przeważająca większość użytkowników Sadistica jest zwolennikiem PiS’u...



I tu się kończy dalsze czytanie, bo debilizm w pierwszym zdaniu skreśla dalszy sens czytania tego spierolenia.

Sadol to ludzie, którzy praktycznie jebią PiS od zawsze, mało tu ich fanów. Ale dla tępaków wrogich pisowcom każdy, kto nie z nimi to faszysta czy też pisowiec.


Takie sp***oliny nie są warte jakiegokolwiek szacunku, pogarda w 100% dla każdego tak zakładającego.


To samo się tyczy tych, co w drugą stronę są tak samo zj***ni, czyli są fanatykami piździelców i każdego kto nie z nimi uważają za popaprańca czy lewaka.

Między nimi wszystkimi są subtelne różnice, a wspólnym mianownikiem jest niski iloraz inteligencji oraz mizerny poziom wiedzy. Tylko debile i głupki popierają PiS, PO, Lewicę, Razem, PSL, Antifę, ONR. Nikt mądry ich nie popiera.

rawpanic

2020-11-24, 21:54

Thanks for not aborting me!

Strielok1

2020-11-24, 21:54
ManiacGregor napisał/a:

Do czego ty w ogóle bijesz? Wciąż kobiety - również ludzie, mają prawo do decydowania o sobie. Wyobraź sobie, że wchodzi ustawa, która mówi o sterylizacji mężczyzn powyżej 30-stego roku, życia. Co wtedy? Też będziesz gadał, coś o wpychaniu? Tu chodzi o zabieranie podstawowych praw ty debilu z podstawówki. Kazdy dzieciak wyrasta z korwinizmu, tobie również tego życzę.



No tak, bo przecież latwiej wyskrobac niż się zabezpieczyć... ręce opadają... sąsiad to chociaż wk***ic Cię może więc zawsze to jakiś powód... skoro już naginamy logikę... a dziecko czym zawiniło? Że "matka" czy "tata" najpierw r*chają się bez jakiegokolwiek zabezpieczenia, nawet nie pomyślą żeby nie spuszczac się w środku a dopiero później zauważają że może to nieść ze sobą konsekwencje w postaci ciąży?

Spidzio199

2020-11-24, 21:55
Rebeliant napisał/a:

I Ale dla tępaków spod czerwonego sztandaru każdy, kto nie z nimi to faszysta czy też pisowiec.



Pokaż, w którym miejscu napisałem ze jestem zwolennikiem czerwonego sztandaru, to Ci umyję nogi i wypiję wodę.

Zastanawia mnie Twoja niczym nieuzasadniona agresja w moim kierunku i wylewanie od razu potoków szamba - zapraszam do dyskusji na argumenty, jeśli potrafisz