18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

STAN STRACHU - vonLubenau - co z nami robią media ?

Venka • 2013-07-15, 22:48
Media robią z nas zastraszone, posłuszne i coraz bardziej tępe istoty. Istoty, których najważniejszą cechą ma być tępota... i posłuszeństwo.



Polecam kanał gościa na YT - facet naprawdę dobrze i mądrze mówi.

sz...........an

2013-07-15, 23:08
Jak dla mnie to najważniejsze o czym wszyscy chcą slyszeć to:
1) jak ubiera się kasia tusk
2) co robi matka madzi i dlaczego pozuje do CKM'a
3) Czy papież franciszek się dzisiaj wysrał czy też nie
4) czy dziecko pary brytyjskiej ma rude włosy
5) czy radwańską należy ukrzyżować za pokazanie cyca? I dlaczego tak

A w przerwie od tych waznych wiadomości zapraszamy na trudne sprawy... ekranizację znanej powieści pisarza Homera (simpsona)

staruchazpalcemwd

2013-07-16, 00:49
Chmielu dobrze gada i nieważne czy w sprawach politycznych, militarnych, wojskowych czy jakichkolwiek innych. Browar.

12...........yu

2013-07-16, 01:15
Wg mnie nikt nie ma na celu zastraszania kogokolwiek. Po prostu media schodzą na psy, idą na łatwizne i to są efekty. Ludzie, zamiast zabrać się za dobrą książkę, oglądają przez cały dzień wiadomości, które tak właśnie działają. Swoją drogą, tam gdzie mieszkam nikt się takimi pierdołami nie przejmuje, a dzieciaki całymi dniami biegają po podwórku. Ludzie nie wiedzą, co zrobić z wolnym czasem i włączają telewizor (i na okrągło wydarzenia, a jest przecież National Geographic, Discovery i masa innych świetnych programów, ale po co szukać). To wszystko przez ludzi i ich lenistwo, a nie złe korporacje i inne cudawianki.

kothletino

2013-07-16, 01:31
Mój ojciec robi takie k***a "alĘĘŁŁŁŁy" z j***nym akcentem policzkowym, wk***iające.

Q67

2013-07-16, 02:12
Ktoś zna kawałek na z intra ? Jeśli tak to proszę o tytuł :)

kamilon1

2013-07-16, 02:28
@up Venka to jest tak mocne aż się łezka w oku kręci

urteusz

2013-07-16, 02:36
up
Sunday Bloody Sunday – piosenka rockowej grupy U2

// Żeby się pytac o taki klasyk, wstyd :P

Echis

2013-07-16, 02:45
Za Chmiela piwo idzie!

mik360

2013-07-16, 03:23
Ja tu widzę tylko streszczenie internetu/tv. Poza tym może, że gościu charyzmatycznie się wypowiada to ani to odkrywcze, ani mądre, ani jakiekolwiek. Od tego mamy internet żeby sobie wybierać co oglądamy, a i tak wszyscy śledzimy Sadistica właśnie przez to na co brodaty narzeka. Chcę wiedzieć i moim zdaniem nie ma w tym nic dziwnego. Tak samo przecież rodzice ostrzegają nas przed wszelkim złem czyhającym na nas za każdym rogiem: "zostaw to, nie rób tego, zrób tamto, uważaj, bój się, ...". A Ci co nie słuchali musieli/muszą przekonać się na własnym dupsku.

edit: musieli/muszą/lubią*

stankry

2013-07-16, 09:14
Może mówi mądrze .... morze mówi dobrze ... ale jest .... nudny :/

aleks2002

2013-07-16, 10:19
Mniejsza o filmik...
Cytat:

Media robią z nas zastraszone, posłuszne i coraz bardziej tępe istoty. Istoty, których najważniejszą cechą ma być tępota... i posłuszeństwo.


Chyba dla Ciebie już za późno, mój pies potrafi się bardziej składnie wypowiadać :-/

rumcajs7893

2013-07-16, 11:28
Dlatego jebie mnie polityka oraz głupota mediów .