18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stalker w prawdziwym życiu

Kakutniaczek • 2012-09-26, 23:15
Czarnobyl, Czarnobyl, Czarnobyl - niektórzy coś tam narzekali...ok :roll:
Witajcie ! grający !

Stalker w życiu prawdziwym :-) zajawkowicze zza wschodniej granicy już bawią się w Stalkera w prawdziwym życiu :-)
Miłego !










Reszta jak zwykle w komentarzach :-)

Makku

2012-09-26, 23:20
Dajesz, ciekaw jestem czy oni mają jakiś teren, park czy coś specjalnie dla tych ludzi, czy mają jednodniowe eventy czy jak. Bo nie ukrywam że fajnie byłoby przez kilka dni pod rząd uczestniczyć na takiej roleplayowej strzelance asg (bo zakładam że asg) połączonej z tym samym klimatem, przesiadywaniem w barze itp.

Kakutniaczek

2012-09-26, 23:25




































































S.T.A.L.K.E.R !!!!!

Makku napisał/a:

Dajesz, ciekaw jestem czy oni mają jakiś teren, park czy coś specjalnie dla tych ludzi, czy mają jednodniowe eventy czy jak. Bo nie ukrywam że fajnie byłoby przez kilka dni pod rząd uczestniczyć na takiej roleplayowej strzelance asg (bo zakładam że asg) połączonej z tym samym klimatem, przesiadywaniem w barze itp.


Oni grają w to w Czarnobylu :-) na tym terenie (gry) nadal jest znikome promieniowanie :-)

Sz...........an

2012-09-26, 23:48

Kakutniaczek

2012-09-26, 23:57
Szeryfian napisał/a:


Wyślij mi zdjęcia, szczególnie z wnętrza reaktora 4 - ale kopie chce za 20 lat (wysłane przez Ciebie)
Albo od razu jedź do Czerwonego Lasu i :samoboj: sobie.

duzymietek

2012-09-27, 01:01
Ale faza. Super klimat, dorzuć jeszcze Metro 2033 i Metro: Last Light i możesz stamtąd nie wychodzić :D

Mi...........an

2012-09-27, 01:14
Kakutniaczek napisał/a:


Wyślij mi zdjęcia, szczególnie z wnętrza reaktora 4 - ale kopie chce za 20 lat (wysłane przez Ciebie)
Albo od razu jedź do Czerwonego Lasu i :samoboj: sobie.


I po ch*ja się tak napinasz ;-)
Rozumiem, że to Twój temat i chciałbyś widzieć same pozytywne komentarze, ale weź opanuj emocje :lol:
Przecież ten filmik pasuje.

nygas232

2012-09-27, 01:25
Naukowcy mogą przebywac w czarnobylu dwa tygodnie, a podejżewam że oni nie siedzą tam dłużej. Tak wogole fajna sprawa, sam miałem rozkmine, żeby urządzic kiedys strzelanke w czarnobylu ;)

Keepo

2012-09-27, 05:20
ch*jowa grafika w tym nowym S.T.A.L.K.E.R'ze, nie będę w niego grał... :kupa:

danis008

2012-09-27, 06:11
ale gówno co wy do ch*ja wafla z tej strony k***a robicie ? k***a źle się dzieje z tą stroną to była jedyna strona sadystyczna z brakiem zasad a teraz to k***a co jest ? wrzucacie takie gówna co ma nijak do sadyzmu zasnąć można i zjechać autora za taki szajs .

jankol

2012-09-27, 07:21
Niezła zajawka! A na jednym zdjęciu mrówkojad j***ny :D

calgon69

2012-09-27, 07:33
@danis008
to idź już spać bo pie**olisz głupoty

Ojciec_Mateusz

2012-09-27, 07:39
@danis008

Powtórzenia wyrazowe. SPACJE PRZED znakami interpunkcyjnymi. Zero przecinków. Nielogiczne zdania.
Jednym słowem- GTFO. Pasem po dupie i do spania, kolejny hejterze.

A same fotki nie są najświeższej daty, co nie zmienia faktu, że S.T.A.L.K.E.R. to wg mnie najbardziej klimatyczny shooter wszechczasów, którego to części można przechodzić kilkadziesiąt razy(z modami jeszcze więcej...). Polecam, zwłaszcza na jesienne wieczory.

Kakutniaczek

2012-09-27, 07:56
Misiekman napisał/a:


I po ch*ja się tak napinasz ;-)
Rozumiem, że to Twój temat i chciałbyś widzieć same pozytywne komentarze, ale weź opanuj emocje :lol:
Przecież ten filmik pasuje.


E tam Michale jak się nie napinam, to nie Mr. Olympia :-)
Komentarze niech lecą jakie chcą (oczywiście zgodnie z regulaminem)
a mi osobiście ten filmik ch*ja nie pasuje.

Sz...........an

2012-09-27, 08:48
Kakutniaczek napisał/a:


Wyślij mi zdjęcia, szczególnie z wnętrza reaktora 4 - ale kopie chce za 20 lat (wysłane przez Ciebie)
Albo od razu jedź do Czerwonego Lasu i :samoboj: sobie.



:homer: To tylko żart wyluzuj. Nie chciałem cię urazić. A filmik nie hejtuje tematu, bo postawiłem ci za temat piwo, ogólnie lubię temat Czarnobyla. Źle mnie zrozumiałeś stary, albo zrozumiałeś mnie dobrze ale nie potrafisz podejść do wszystkiego z dystansem.