18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stadionowi "patrioci" w akcji.

Pu...........re • 2017-07-31, 23:11
Przeglądając facebooka trafiłem na taką oto relację. Grupa bandytów napadła na zwykły kursowy pociąg i go rozj***ła, tylko dlatego, że jechało w nim kilku typków na mecz. Szkoda że nie ma w Polsce możliwości odstrzeliwania takiego ścierwa za drobną nagrodę pieniężną, bo wtedy byłbym bogaty.


pyotreck

2017-08-01, 11:22
AleDlaczego napisał/a:

A masz dwudzieste piwo, niech narodowe zwierzęta bóldupią, że są tylko zwierzętami a nie chociaż podludźmi.



Tęczowi dostają orgazmow ale niestety lewusy to tylko fake news:)

Pu...........re

2017-08-01, 11:22
Shotterr napisał/a:

"Grupa bandytów napadła na zwykły kursowy pociąg i go rozj***ła, tylko dlatego, że jechało w nim kilku typków na mecz."

120=kilku? Rzetelny jesteś jak TVN



120 to ich chyba łącznie pojechało, przynajmniej na zdjęciu z trybuny na pewno nie ma ich wiele więcej. Główna grupa jechała autokarami i samochodami. Pociągiem pojechały jakieś leszcze których pewnie w autokarach nie chcieli, więc było ich kilku. Zresztą nawet choćby ich tysiąc jechało to nie usprawiedliwia rozj***nia pociągu.

A co do tych co piszą że nic takiego nie było- dajcie dowody że nie było. Ja mam dowód że było w postaci zdjęć i tej relacji. Jedyny rzetelny dowód na to że nie było to bilet z tego pociągu. Wtedy będziemy wiedzieć, że jechałeś jeden z drugim tym pociągiem i dementujecie tą informację. Póki co Brunon z Brudstocka jest bardziej wiarygodny.

LordGuciol

2017-08-01, 12:25
już ukraińcy jako słowianie potrafią k***a myśleć i nie dają się r*chać jakiemuś polaczkowi który rozpie**ala wagony bez pie**olonego powodu.

spoko tylko ze Ukraina się rozpada pod ciężarem Rosji i oni są niby lepsi?

Nawalony_Zajac

2017-08-01, 12:26
MoszeGoldszmit napisał/a:

trzeba sp***alać z tego kraju jak najdalej, najlepiej k***a na Malte lub do Izraela, co to ma k***a być? normalnie nie można dojechać z punktu A do punktu B bo jakieś ścierwo robi bordel, ten kraj to jakiś niesmaczny żart, nie można k***a na zakupy pójść bo te j***ne zwierzęta tulą się w pie**olonej kolejce i wymieniają się swoimi zapaszkami a jak na ulicy się na kogoś popatrzysz to pytają czy mam jakiś problem, tak k***a jasne że mam bo ciężko uwierzyć że ktoś taki chodzi k***a po ulicy! przeciętny polak wygląda jak wynik romansu orangutana z pie**oloną świnią i chodzą k***a wiecznie smutni i zamiast coś zrobić ze swoim życiem to r*chają 10 szekli brutto na godzinę na "horom curke" Hitler miał k***a racje polacy to podludzie bez pomocy Niemców słowianie by k***a nigdy nie wyszli z k***a z ziemianek, powiedziałem słowianie? przepraszam k***a bardzo! już Ukraińcy jako słowianie potrafią k***a myśleć i nie dają się r*chać jakiemuś polaczkowi który rozpie**ala wagony bez pie**olonego powodu, w innych krajach np. we włoszech ludzie są uśmiechnięci radzą sobie z problemami a tu k***a jest jakaś pie**olona dzicz gdzie każdy marnuje całe swoje życie by komuś innemu je zmarnować, poza tym wszędzie jakieś k***a haszcze, zamiast zrobić z tego pole to nie k***a po co? niech rośnie pie**olona dżungla, te lasy to metafora typowego polaka robaka k***a, jaki kraj taki k***a właściciel - polak też cały obrośnięty i niezadbany, co do samego wyglądu kraju to to jest jakiś smutny żart wszędzie jakieś k***a równiny jak jakieś pie**olone stepy na których k***a jest ogromna ilość śmieci, nie ma tu żadnych atrakcji poza k***a żebrającymi polaczkami o kilka szekli, bilet już mam kupiony i wypie**alam z tej ch*jolandii do Tel-Awiwu, miłego gnicia w tym obsranym państwie sk***ysyny.



k***a ale długie zdanie. Jebnij się nim w łeb.

moriarti

2017-08-01, 12:31
A to patrioci to dodales w tytule bo? Pomijam ze jesteś debilem i nie znasz znaczenia tego slowa

M-Tronic

2017-08-01, 13:23
Nam nie trzeba gównoskórych imigrantów, sami się zapie**olimy w imię paru pedałów biegających za balonem. Smutne.

voidinfinity

2017-08-01, 17:04
@up

Ja bym i tak nie wiedział jak teraz wyglądają pociągi. A oglądanie spoconych facetów to pedalstwo - więc nic tu po mnie :amused:

omel

2017-08-01, 17:37
@Absdef Możesz to nazywać "swędzącą dupą", "pęknięciem przyrodzenia" czy też "szczypiącym cyckiem" - ja czytając takie wypociny jak tego tam na górze czuje obrzydzenie do niego i innych ludzi tego pokroju. Niezależnie od tego czy ten człowiek jest trollem czy nie - papieżem może sobie być, czy tam innym prezydentem - dla mnie, przede wszystkim jest uosobieniem tego, czego nienawidzę w ludziach.

kevlarx

2017-08-01, 17:41
waloos napisał/a:

Nie mam nic przeciwko kibolskim ustawkom - tam jest jakiś honor.



To niech się później leczą na włąsny koszt, a w przypadku kalectwa brak prawa do zasiłku czy renty.

Xaahaar

2017-08-01, 18:19
@up najlepiej to niech się zajebią wspólnie na ustawkach, jak klub to klub trzeba się tłuc do końca ;v

razak

2017-08-01, 19:05
idioto autorze ten artykuł jest tak samo prawdziwy jak wybory na ukrainie :) Ta akcja nie miała miejsca... Jakiś portal go wstawił bo jakiś gimbus chciał gówno burzy :) Wyloguj sie czasem to może nie będziesz łykał wszystkiego jak twoja matka :)

Putamadre napisał/a:



A co do tych co piszą że nic takiego nie było- dajcie dowody że nie było. Ja mam dowód że było w postaci zdjęć i tej relacji. Jedyny rzetelny dowód na to że nie było to bilet z tego pociągu. Wtedy będziemy wiedzieć, że jechałeś jeden z drugim tym pociągiem i dementujecie tą informację. Póki co Brunon z Brudstocka jest bardziej wiarygodny.



W dupie mam twoje zdanie. Jestem pewny, że takie coś nie miało miejsca bo już od dwóch dni jest to obalone... Nawet ten twój pedałen o tym nie wspomniał. Inne social media również milczą... Jedyne źródło tej bajki tojakiś gimbusiarski fanpage na fb, ale ze ty łykasz to wszystko jak matka autora to nawet cie to nie zastanowiło, że nigdzie o tym nie było głośno w czasach gdzie nagonka na kibiców jest na każdym kroku gdyż agresje pelikanom sprzedaje się najlepiej :)

naitsyrk

2017-08-01, 19:24
fake news, zdjęcia z akcji sprzed kilku lat. hahahah najwikszy debil to Putamadre, który wierzy we wszystko co widzi, podaj sobie rękę T. Lisem.

PS. Magia istnieje :D

Promek

2017-08-02, 17:05
Wystarczyloby zeby kazde takie scierwo po zlapaniu musialo po 16 godzin zapie**alac o chelie i wodzie przy ciezkich robotach, zeby odpracowac starty. Po 2-3 takich pokazowkach odechcialoby sie tym gownom demolowac wlasnosc publiczna, ktora jest tez za ich pieniadze.

Fdslatghdlks

2017-08-02, 18:42
Ja się zastanawiam niby tyle siekier, maczet i innego ch*jstwa a nigdy nie słychać aby się któryś z nich w bójce wyeliminował.