18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Stacja benzynowa

tomlik • 2013-11-20, 23:08
Sytuacja miała miejsce jakiś rok temu. Brat pracuje na stacji benzynowej, czy jak kto woli na CPN'ie. Był piękny letni dzień i na stacje zajeżdża parka. Chłopak wysiada z samochodu, zaczyna tankować i zapala papierosa. W tym samym czasie z samochodu wyskakuje jego dziewczyna (chyba blondynka) i zaczyna go ochrzaniać. Brat widząc tego gagatka z papierosem w gębie puka w okno i wymach*je do niego, żeby nie palił, że nie wolno. Gość nie zrozumiał i musiał brat się do niego przejść. W drzwiach jednak spotkał jego dziewczynę, która wyskoczyła z tekstem:
"Wiem, mówiłam mu, że nie można samemu tankować!"
:homer:

nie było, materiał własny

PoMaluchu

2013-11-20, 23:11
haha:) dwa je...bezmózgie yeti :)

Rysiek86

2013-11-20, 23:13
to było jakiś rok temu :
Siedzę z kumplem na ławce a obok nas przechodzi młody szczawik i trzyma pada od PS3 w ręce
a że mój kumpel nie miał od kogo pożyczać gier to zagadał :
-Eeee Ziomuś masz pleya ?
-Nie mam Orange !
:O

Earl Grey

2013-11-21, 03:47
Sytuacja miała miejsce 11 lat temu.
Skoczyłem z wojska na lewiznę. Podupczyłem, popiłem i zaspałem na pociąg.
W wojsku za lewiznę jest przej***ne, więc niewiele myśląc, jeszcze na lekkiej bańce, wziąłem auto i zapie**alam do jednostki. Odpaliłem fajkę, bo lubię palić w aucie, ale między czasie zaczęła migać kontrolka rezerwy. Widzę stację paliw, to zjechałem i zaczynam tankować. Zza okna kolo zaczyna machać łapami, ale na twarzy miał takie przerażenie, że sam się przestraszyłem. Dopiero po chwili sobie uświadomiłem że tankuje auto z kiepem w pysku. pie**olona moja głupota, na szczęście nie trafiłem na harda.
W jednostce też byłem na czas.

m851

2013-11-21, 04:37
@up, a czasem jakaś blondynka nie mówiła Ci w międzyczasie że nie można tankować samemu? :amused:

Smutas

2013-11-21, 08:04
To u nas mamy te poj***ne przepisy z paleniem na stacjach benzynowych. Byłem w kraju gdzie na stacji paliw było zatrzęsienie petów. Gdy powiedziałem tubylcowi że tak nie wolno, on się zdziwił i odparł: "Nikt by nie tankował na stacji paliw gdzie benzyna może wybuchnąć, bo ktoś pali papierosa. U nas po prostu stacje są bezpieczne i można palić."

zonk

2013-11-21, 09:15
@Up, ciekawe jak oni chcą zabezpieczyć stację żeby całkowicie pozbyć się oparów benzyny.

robertoo

2013-11-21, 09:51
@up up : powiedz niby w jakim to kraju, wiesz ja bylem w kraju ze jakbys z zapalona fajka pojawil sie na stacji to cie wypie**ola z nia na ziemie a potem polizei przyjedzie. Tak jak napisala osoba pod toba nie da sie calkowicie wyeliminowac zagrozenia

Isoar

2013-11-21, 10:08
W MythBusters sprawdzali czy da sie podpalic stację paląc fajkę to ich odp:

"It is possible to ignite a pool of gasoline using only a cigarette.
PARTLY PLAUSIBLE
A cigarette has the potential to light a pool of gasoline but just doesn’t have enough sustained heat. Gas ignites between 500 °F and 540 °F, the cigarette at its hottest was between 450 °F and 500 °F but only when it was actually being smoked. An ignition is very improbable."

więc jak widać nie jest to takie proste żeby stacja sie zajarała od papierosa.

k2leito

2013-11-21, 10:22
Brat złotówa pewnie pukał w szybę żeby gość obstawił szluga ... historia prawdziwa ;)

quartz75

2013-11-21, 11:58
Jak kiedyś odpalisz nawet opary za pomocą szluga to koniecznie daj znać. Mi się nie udało. Za to z powodzeniem gasiłem fajki w benzynie. Taka sytuacja, manipulacja.

SQT napisał/a:

@Up, ciekawe jak oni chcą zabezpieczyć stację żeby całkowicie pozbyć się oparów benzyny.


Od dawna są takie dystrybutory, z odsysaniem. Inna sprawa, nie wiem jak to nazwać po naszemu. Tzw. wenty czyli nic innego jak rura ze zbiornika, która odprowadza opary bezpośrednio do atmosfery. Każdy kumaty zauważy, że na każdej stacji takie rury sterczą.

bo...........cz

2013-11-21, 13:11
Fejk, rok temu był listopad a nie piękny, letni dzień.

wasza_mama

2013-11-21, 13:33
To się dobrała para, debil i idiotka.

Hayter

2013-11-21, 15:58
zakaz palenia na stacjach jest spowodowany niebezpieczeństwem zapalenia od zapałek czy zapalniczki, a nie od szluga