18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

SS-27 Topol-M

FransFr • 2016-10-27, 09:16
Niewinnie się zaczyna, ale 20 sekund i multi-wpie**ol w drodze :szczerbaty:



:mom_please: Przydałyby się nam ze... dwa, jeden w razie gdyby się drugi sp***olił albo konserwatorzy zabytków się do nich dorwali

japcoolsztyn

2016-10-27, 09:59
Już niebawem nad Polskim niebem będą się psuć ;)

Jo...........23

2016-10-27, 18:04
Jak "nad polskim niebem" to ok.
Gorzej jakby pod...


Łap piwo.
Uśmiechnąłem się przy czytaniu opisu

Szaman839

2016-10-27, 23:46
Duża ta raca świetlna :D

tranzystor

2016-10-28, 00:01
Ten film ujawnił Macierewicz, dzięki czemu udaremnił dalszy rozwój tych rakiet, bo Ruscy się wystraszyli rozgłosu.

maksymilian45

2016-10-28, 04:42
Bagatelizujcie powagę sytuacji, rządzący sp***olą a was zasypią pociskami. Żyjemy w czasach gdzie wszystko obracane jest w żart, wszystko spływa po was, r*chają nas codziennie ale najwidoczniej polubiliśmy to bo nikt nic z tym nie robi. Szykują się kolejne wojny a tutaj w komentarzach śmieszki sprawnie poruszają się po klawiszach klawiatury. pie**olnie wam taki pocisk w mieście to się skończą żarty.

HalfGod

2016-10-28, 06:44
Ludzie CUD. Gwiazda Betlejemska na niebie. Chodźmy za nią do zbawiciela.

wujekbaniu

2016-10-28, 10:39
A wyrzutnia jednorazowa? Bo tak jebło, że szoferki nie budiet chyba.

Irenvelle

2016-10-28, 11:15
Zamiast wpie**alac 10kkk zlotych w helikoptery moglibysmy sobie "pozyczyc" od misiaczkow z NATO jedna sztuke, bylibysmy bezpieczniejsi jak by nas czesi zaatakowali

nsbikescom

2016-10-28, 12:19
Ciekawe gdzie to spadło

ottohetman

2016-10-28, 12:59
W razie ataku ze strony rosji nie bedzie juz zielonyh ludzikow gdyz element zaskoczenia sie skonczyl. Mysle ze nie bedzie tez srania po krzakach i latania po lasach oraz romantycznej partyzantki znaczy sie nie bedzie dlugotrwalej okupacji. Ludzie oraz decydenci wojskowi nauczen są historia ze okupacja nigdy nie daje rezultatow a generuje ogromne straty i koszty- koszty pieniezne utrzymanie wojska, koszty wizerunkowe, wreszcie koszty ludzkie. Poprostu nie oplaca sie. Moja analiza jest taka ze jezeli atak nastapi ze strony Rosji bedzie on extremalnie szybki i zabojczy. Taki zeby sparalizowal caly kraj oraz kraje oscienne do jakiejkolwiek reakcji. To znaczy w razie gdy chcesz sie zmierzyc z kilkoma przeciwnikami najpierw atakujesz najslabszego i rozbijasz go w tak brutalny sposob zeby przesraszyc reszte i odebrac im chec do walki. Nie sadze ze jakiekolwiek panstwa NATO rusza nam z pomocą. Szybka analiza pomoze zdecydowac ze jednak Polske mozna poswiecic a poki jest czas mozna sie pogodzic. Tak to wszystko wyglada na dzien dzisiejszy. Zapraszam do dyskusji.

Takafura

2016-10-28, 13:15
Dlatego za miast Caracali potrzeba nam systemów typu Patriot, Grom, Pilica plus najlepsze pociski ppanc.
Marzy mi się też, aby nasze niezłe Kraby miały pociski Excalibur

jedlek

2016-10-28, 13:18
fajne, chce takie

FransFr

2016-10-28, 14:27
Takafura napisał/a:

Dlatego za miast Caracali potrzeba nam systemów typu Patriot, Grom, Pilica plus najlepsze pociski ppanc.
Marzy mi się też, aby nasze niezłe Kraby miały pociski Excalibur



Mały szczegół, wchodzące z orbity w atmosfere głowice ICBM'ów są nie do przechwycenia a to ze względu na prędkość pomiędzy 6 a 12 tys. km/godz

Żaden znany mi system antyrakietowy nie jest wstanie tego zdjąć.

ottohetman

2016-10-28, 14:47
Uwazam nie tyle nam jest potrzebna bron defensywna gdyz jak kolega wyzej wspomnial nie istnieja systemy ktore zdejma rakiete ktora leci 12 tys km na godzine ale bron ktora zbalansuje przewage tzn taka ktora w razie ataku mozna odpowiedziec i zadac bardzo bolesne straty przecienikowi. Chodzi mi o jakies rakiety.... sami wiecie najlepiej byloby miec bron atomowa tylko ze to jest niemozliwe obecnie wiec moze rakieta z zabojcza glowica chemiczna, w razie ataku nieprzyjaciela mozna poslac taka do obcego miasta i spowodowac straty porownywalne z ronia atomowa jezeli chodzi o sile zywa.