18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

środek na komary

mroboto • 2011-03-15, 16:36
Polecamy nowy środek na komary "Tajfun". Bierze się tabletkę pod język i po pięciu minutach komary znikają.
Skutki uboczne: pojawiają się smoki, zwierzęta egzotyczne, Azjatki, niedźwiedzie i Cyganie.

arnold777

2011-03-15, 22:35
o k***a, najpierw smoki, potem Azjaci, k***a cała wschodnia mitologia... ale na szczęście jest Cygan, jak się spręży to podpie**oli nawet smoka

hopek20o

2011-03-15, 23:18
Cyganie i tak są wszędzie nawet bez Tajfunów nieroby j***ne....

krateczek

2011-03-15, 23:30
te wszystkie efekty uboczne mozna spotkac w Czechach ;)

meszamorum

2011-03-16, 00:20
Wszystko fajnie, ale ci Cyganie....

Kimo36

2011-03-16, 11:09
BongMan napisał/a:

To lepiej już działa ganja. Palisz blanta i masz głęboko w poważaniu zarówno komary jak i wszystkie inne problemy :)



Jak się pospawasz, to masz wiekszą percepcję. Poj***ło Cie.

czarnylelo

2011-03-16, 16:35
Gdzie mozna kupić?

ja...........03

2011-03-16, 16:58
tajfun jak i lepsza dopalaczy była h*jowa
w każdym był ten sam związek chemiczny a poszczególne różniły się ceną
zajebista faza jest po sporyszu i powoju a znajdziesz to wszędzie a w necie poszukasz jak się tym odurzyć
Knowledge to power k***a :D

Zdunkov

2011-03-16, 22:11
jaras0303 napisał/a:

tajfun jak i lepsza dopalaczy była h*jowa
w każdym był ten sam związek chemiczny a poszczególne różniły się ceną
Knowledge to power k***a :D



no to nie trafiłeś, bo pracowałem w sklepie z dopalaczami i miałem mnóstwo czasu, żeby dokładnie poczytac etykietki i poszukac informacji o tych związkach na necie, i zdecydowanie nie są to te same związki, ani nawet często nie z tej samej grupy.

Mało tego, kiedy coraz to kolejnymi ustawami blokowali dane związki w jakiejkolwiek sprzedaży, na ich miejsce pojawiały się następne, spośród których było wiele takich, że ludzkośc nie udokumentowała naukowo ich wpływu na organizm człowieka. W końcu nie było takiej potrzeby, to nie było, przecież, do spożycia.

grrronek

2011-03-17, 00:20
cyganów sie nie spodziewałem

znore

2011-03-17, 00:32
Narkomańska moda k***a mać

Zdunkov

2011-03-18, 00:57
@up
oczywiscie masz rację, j***na narkomańska moda XXI wieku.
Jaka to szkoda że nie żyjemy w Ameryce w hipisowskich latach 60'. albo w anglii w pankowych 70'. Wtedy nie było j***nej mody na narkotyki, nikt ćpał, wszyscy dobrze się bawili popijając herbatkę.
Wiadomo, że najłatwiej jest zwalić na modę, ale fakty są takie że ludzie ćpią od wenezueli po mozambik, gdzie zresztą ćpali odkąd pierwsza czarna małpa zjadła sfermentowanego banana - tak tak, alkohol to też narkotyk.
MATKA WIE ŻE ĆPIESZ?!

3runmonkey

2011-03-21, 13:37
Czemu akurat azjatki w skutkach ubocznych ? ;p
ja znam lepsze metody na komary i inne upierdliwe istoty... tylko cholera, nie znalazłem jeszcze takiego na "NEO W SIECI" ; O