18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Środa popielcowa

proG • 2013-02-13, 18:34
poranek w akademiku :krawaciarz:

a tak przy okazji:

Kiedy eskimos wie, że zima jest naprawdę siarczysta?
.
.
.
Jak mu się psy łamią na zakręcie

Cy...........rg

2013-02-13, 20:22
Ja pie**olę, jakie to nieśmieszne, kompletnie inny poziom humoru, w p*zdu niższy od mojego. ;-)

drexet1

2013-02-13, 20:24
k***a!! za moje podatki.. do nauki!!

Cracos

2013-02-13, 20:30
ja pie**ole, taka za moje podatki...

Skądinąd

2013-02-13, 21:30
Mieszkałam w DS-ie na pierwszym roku i myśmy na takie durne pomysły nie wpadali - chodzi mi, rzecz jasna, o nagrywanie i wrzucanie szajsu na YT... A bawiliśmy się przednio - od imprez na 150 osób po "urodzinowy manewr". Gotowaliśmy razem, uczyliśmy się, sprzątaliśmy i piliśmy. Ba, jak moja sąsiadka uprawiała dziki seks ze swoim chłopakiem o 3:00 w nocy, to nikt nie wpadł na pomysł, żeby to nagrać.

Po prostu nikomu nie musieliśmy udowadniać, że dobrze się bawimy.

Luis

2013-02-14, 02:33
a ja współczuję wam wszystkim nudnego, szarego życia, w którym wszystko dla was jest beznadziejne, a otaczający was ludzie są idiotami, gdzie tak na prawdę akurat te dwie cechy posiadacie wy, a nie oni. Za parę lat chłopaki będą mieli co wspominać , oczywiście wy również. Różnica? Oni będą mieć zajebiste wspomnienia, jak i wiele innych osób z filmików obrzuconych przez was ch*jowymi komentarzami, a wy: siedzenie przed kompem, narzekanie, siedzenie przed kompem, narzekanie, itd. Jedyny minus jaki widzę w filmiku: został wrzucony na złą stronę, bo tu wszystko przecież jest ch*jowe. Tak apropo sadistic powinien zmienić nazwę na jakąś typu: tuhejtuj***ndarasowychpolaczkow.pl jedyne filmiki jakie byście wtedy oglądali to reklamy, które się wrzuca aby strona nie upadła. :]

no, a teraz powrót do narzekania, pie**olenia smętów, hejtowania komentarzy ( w czym mojego ) i bycia typowym polaczkiem niezadowolonym z własnego życia, a tym bardziej z czyjegoś. Czas start:

lg0r

2013-02-14, 02:47
też wczoraj chlałem, też w aka, ale u nas były dupeczki...

ko...........or

2013-02-14, 09:18
I rodzice wydaja pieniadze na takich orangutanow ktorzy i tak nie przyswoja wiecej wiedzy do tego lba Studenci Do roboty a nie tylko melanz za starszych kase

pi...........ka

2013-02-14, 10:46
ci co bronia ten filmik niech zamkna dupe :) zalosne to jest serio :) dąłny z pierwszego roku z akademiku :) tacy krejzi sa ;) przerabialem setki takich idiotów :) co byli nikim w swoim miescie wyjechali na studia i zgrywaja nie wiadomo jakich gangsterów co trzaskaja kox i wala melanze ;) a tutaj widac co to za melanze ;) o 9 rano po srogim melanzu wstali i jeszcze naku,rwuaiaj muzyka :) jakby pili dzien wczesniej to by pierd kolegi mial moc tysiaca DB :P wiec wspolczuje ;) elito spoleczna studencie który slubowałes pie**oly , nie chce mi sie siegac po index który jest g0wno warty i przepisywac te wszystkie slubowania , pozdrawiam

Preeezes

2013-02-14, 11:06
pika napisał/a:

ci co bronia ten filmik niech zamkna dupe :) zalosne to jest serio :) dąłny z pierwszego roku z akademiku :) tacy krejzi sa ;) przerabialem setki takich idiotów :) co byli nikim w swoim miescie wyjechali na studia i zgrywaja nie wiadomo jakich gangsterów co trzaskaja kox i wala melanze ;) a tutaj widac co to za melanze ;) o 9 rano po srogim melanzu wstali i jeszcze naku,rwuaiaj muzyka :) jakby pili dzien wczesniej to by pierd kolegi mial moc tysiaca DB :P wiec wspolczuje ;) elito spoleczna studencie który slubowałes pie**oly , nie chce mi sie siegac po index który jest g0wno warty i przepisywac te wszystkie slubowania , pozdrawiam



Jeszcze więcej emotek napie**ol...

zelek19

2013-02-14, 17:23
PARÓWA party!

Kamil90rts

2013-02-16, 01:36
co jest zajebistego w 3 gosciach w brudnym pokoju?

Nakucaka

2013-02-16, 11:35
4 matole... :!:

mungo

2013-02-21, 12:07
pika napisał/a:

ci co bronia ten filmik niech zamkna dupe :) zalosne to jest serio :) dąłny z pierwszego roku z akademiku :) tacy krejzi sa ;) przerabialem setki takich idiotów :) co byli nikim w swoim miescie wyjechali na studia i zgrywaja nie wiadomo jakich gangsterów co trzaskaja kox i wala melanze ;) a tutaj widac co to za melanze ;) o 9 rano po srogim melanzu wstali i jeszcze naku,rwuaiaj muzyka :) jakby pili dzien wczesniej to by pierd kolegi mial moc tysiaca DB :P wiec wspolczuje ;) elito spoleczna studencie który slubowałes pie**oly , nie chce mi sie siegac po index który jest g0wno warty i przepisywac te wszystkie slubowania , pozdrawiam



Oj no nie spinaj juz tak dupci oni przynajmniej potrafią zgrywać tych gangsta, melanżować i dobrze się bawić nie jak Ty nikim w swoim mieści i na studiach też nikim zostałeś... wylewaj swoja żółć gdzie indziej... a co do srogich melanzy to nigdy nie miales tak ze wstawałeś jeszcze na mega bombie byla jeszcze dobra zabawa przynajmniej do poludnia jak zaczelo puszczac :D
I co to za europeistyke czy cos studiowales ze twoj indeks jest gowno warty??