18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Średniowiecze jakiego nie znacie

Varyz • 2013-09-06, 21:23
Sadistic uczy i bawi, a zatem cofamy się do czasów kiedy Internetu nie było, zamiast samolotów na niebie latały smoki, a ustawki były w zbrojach - czyli Średniowiecze :jezdziec:
Postanowiłem podzielić się z sadolami perełkami średniowiecznych rycin, które pokazują.... sam nie wiem czy to ich poczucie humoru czy zboczenia - jakby nie było, to inwencji twórczej im nie brakowało! ;-)


1.


2.


3.


No i co by dalej nie spamować:
Artykuł z 20-ma poj***nymi rycinami

A tu facet walczy z koniem

Diaboły i szatany w sztuce

Reszta w komentarzach

Ramasjang

2013-09-06, 21:29
Obrazek 3 - prawie jak Rolling Stones :D

Varyz

2013-09-06, 21:30






Żeby nie było, że cycków nie ma


I na koniec - trochę współcześnie

capoeiramen

2013-09-07, 01:18
Pierwszy obraz jest ch*jowy, drugi opowiada o walce o stołki w rządzie, trzeci 'wyginam śmiało ciało' :-D

St...........el

2013-09-07, 02:05
3 obrazek - za kolesiem po lewej jest wielki czarny ku*as. Już wtedy wiedzieli...

op...........ve

2013-09-09, 15:43
tak szczerze mówiąc to ja w ogóle średniowiecza nie znam wiesz trochę później się urodziłem niestety :-/

ekspert

2013-09-09, 15:46
Wtedy narkotyki były jeszcze legalne, więc to wszystko tłumaczy.

kmm101

2013-09-09, 20:22
69 piwo.

Enerfaues

2013-09-09, 20:34

To chyba z czasów krucjat.. :mrgreen:

jonasz88

2013-09-09, 21:14
no nareszcie jakiś temat o średniowieczu odbiegający od ogólnie odbiegającego nurtu ^^ jak widać ludzie wtedy nie byli zamkniętymi w sobie ascetami brudzącymi w błocie i biczującymi się po plecach :D
stawiam zimnego browara w oszronionym kuflu ;D
btw. człowieka który wymyślił termin "mroki średniowiecza" powinno się skazać na średniowieczne tortury... chociaż nie może lepiej na tortury czasów "odrodzenia" i "renesansu" ludzkości w końcu wtedy powymyślali wszystkie tortury przypisywane jako okrutne średniowieczne... (że już nie wspomnę o wojnach religijnych i inkwizycji czasów odrodzenia- jak ja nie lubię tej nazwy ;/ odrodzenie blee)
Polecam ogromnie poczytać co nieco o kulturze wieków średnich :) naprawdę kilka książek czy choćby forum historycznych i obraz tej epoki zmienia się o 180 stopni. Oczywiście też wrzucam ciekawostkę:
http://www.medieval-market.com/pl/towary.php?kategoria=14&kat2=Badgesy
może źródło niezbyt historyczne ale wrzucam bo czasem na jarmarkach średniowiecznych sprzedają takie "zawieszki". Polecam obejrzeć np. Pielgrzymującą waginę -> przełom XIV i XV wieku :) taaaaak to jest z czasów mrocznego średniowiecza (seksualność wtedy istniała)

btw. mój pierwszy komentarz :mrgreen: nie linczujcie

Calatin

2013-09-09, 21:34
To średniowieczny 4chan ?

chomikgumiok

2013-09-14, 22:34
Na pierwszym obrazku można powiedzieć, że ma ch*jów na pęczki;p