18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Srebrny surfer

krylo9222 • 2020-09-04, 21:09
Mam dylemat moralny, sk***ysyństwo ale jakaś część mnie płacze ze śmiechu :D



Lukalu

2020-09-04, 23:47
Mam nadzeje ze matka zdechne temu typkowi jak ostatnia szmata a później pies tego chorego na alkocholizm typa ja zerznie i nagra to na tel

solltys

2020-09-05, 00:08
d3d4s napisał/a:

pojeani jesteście jeżeli uważacie że teraz wzrasta przemoc itp, przecież jak w polsce bida była to przestepczość hulała



Kiedyś była przemoc z biedy, teraz dla lajków.

misiopysio123

2020-09-05, 00:13
Zastanawia mnie, skąd miałeś akurat spraya pod ręką, chodzisz z nim zamiast gazu?

Szkoda, że nie strafiłeś na silniejszego od siebie, frajerze.

KoniecZartow

2020-09-05, 00:28
solltys napisał/a:

Kiedyś była przemoc z biedy, teraz dla lajków.



Bo przecież teraz każdy złotem sra. Takie bogacze z nas.

solltys

2020-09-05, 00:30
KoniecZartow napisał/a:

Bo przecież teraz każdy złotem sra. Takie bogacze z nas.



Faktów nie oszukasz, w ciągu ostatnich 20 lat standard życia w Polsce się zdecydowanie podniósł. Świadczą o tym nawet tęczowe parady i protesty. Kiedyś gdy ludzie mieli prawdziwe problemy za co przeżyć to nie mieli czasu na takie głupoty.

KoniecZartow

2020-09-05, 00:34
solltys napisał/a:

Faktów nie oszukasz, w ciągu ostatnich 20 lat standard życia w Polsce się zdecydowanie podniósł. Świadczą o tym nawet tęczowe parady i protesty. Kiedyś gdy ludzie mieli prawdziwe problemy za co przeżyć to nie mieli czasu na takie głupoty.



Rodzice zapie**alają na nich w większości, reszta pracy nie widziała na oczy, a zagonienie dziecka internetu do pracy to coś czego nie uświadczysz. Nie standard życia się podniósł, tylko ludzie zaczęli mieć wyj***ne na wszystko. A takie k***y o których wspomniałeś tylko korzystają, bo przecież trzeba być światowcem i dawać dupy arabom.

kulawiec

2020-09-05, 00:56
Menel, jest śmierdzącym menelem z wyboru. Nie dlatego, że musi, tylko dlatego, że ćpa alkohol i mu z tym dobrze. Dobrze mu chodzić z obsranym tyłkiem, w obszczanych spodniach, zapoconym ubraniu. Gdyby chciał, nie było by problemu aby go zmienić. W koło jest od metra instytucji i fundacji które aż się proszą żeby menelom laskę zrobić, żeby tylko chcieli dać sobie pomóc.

A mimo tego, że menel ma wszystko w dupie i jedyne co robi z kasą, to przepija, to nadal trzeba go utrzymywać. Trzeba interweniować jak coś rozpieprzy po pijaku, rozbije, jak się przewróci, zamarza w zimie. Jak jedzie autobusem i ludzie rzygają na dam widok.

Więc tak, nawet jak taka ch*joza go pomaluje to mu nie współczuję, zawsze stanowi przykład dla dzieci jak się można stoczyć jeśli się będzie piło i miało wyj***ne w życiu.

Cz...........as

2020-09-05, 01:20
TranzystorWyklęty napisał/a:

"Milenialsi" - bezstresowe wychowanie, w szkole od nich nic nie wymagali, zero hobby, telefony na kredyt



https://pl.wikipedia.org/wiki/Pokolenie_Y

Masz baranie, poczytaj sobie.

Bizior4

2020-09-05, 01:53
Zwykle niewychowane banany

Adae

2020-09-05, 01:56
Stary filmik, frajerzy juz pucuja berla w haremie.

Eknen

2020-09-05, 05:43
zabawniej by było gdyby pomalował gębę jakiegoś kibola , ale do tego trzeba mieć jaja.

silwerbalk

2020-09-05, 05:54
Czyste sk***ysyństwo..... Nic więcej :roll: bo ani to zabawne ani sadystyczne

Pedofilek

2020-09-05, 07:26
KebabRemover napisał/a:

ale bym napie**alał cfela ale bym napie**alał telefon ukradł i wrzucił na sadola jak wpie**ol dostaje nagrane z własnego telefonu



nie wystarczy żo został napsikany sprejem? mało ci?

~T3RMINATOR napisał/a:

Do łagru z tą małoletnią swołoczą.



przecież ten menel z 40-50 lat ma. Nie jest małoletni :)

R41NM4N

2020-09-05, 10:09
mam_racje napisał/a:

Ojca to ty szanuj!



Twojego nie muszę.