18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Srający plasteliną pies

silesiaster • 2010-11-25, 00:52
przyszłość niemieckiego narodu się tym bawi


ReconBull

2010-11-25, 01:03
Ująłeś temat ten niczym akt w operze ch*j ci w dupe sutenerze !

Rh...........ox

2010-11-25, 01:03
No tak, skoro od dziecka Niemcy uczą się, że to jest plastelina to już nie dziwie się dlaczego głównie z ich kraju pochodzą filmiki z ludźmi jedzącymi kupy.

Frontliner

2010-11-25, 01:08
Niemcy to gówniany naród i tyle...

KN...........NT

2010-11-25, 02:26
Już sobie wyobrażam w sklepach:
- Tato, tato kup mi tego srającego pas.
- Nie, ledwo stać nas na spłatę podatków.
- Ja chce srającego psa!
- k, wezmę go na raty.

vass

2010-11-25, 04:28
Ale przynajmniej dzieci od małego nauczą się sprzątać po psie, a nie jak u nas trzoda wszystko obsrane.

Gienek2

2010-11-25, 07:51
to pewnie po tym nowym pedigree

Rh...........ox

2010-11-25, 11:01
KNT napisał/a:

Już sobie wyobrażam w sklepach:
- Tato, tato kup mi tego srającego pas.
- Nie, ledwo stać nas na spłatę podatków.
- Ja chce srającego psa!
- k, wezmę go na raty.



Masz dziwną wyobraźnie... :roll:

BiolyMurzin

2010-11-25, 11:38
Szczerze? Jako zabawka może przesadzone.. albo na pewno ale sam mieszkam w Niemczech i powiem Wam szczerze ze sprzątanie po psie to tutaj rzecz normalna.. Bynajmniej 3ka moich dzieci latających po trawnikach etc ma nikle szanse poślizgnięcia się na gównie :D

silesiaster

2010-11-25, 11:53
w Polsce jest jak jest - bo ogólnie mało kto szanuje bliźnich i siebie również, poza tym przykład idzie z góry(dołu)

surgicaltechno

2010-11-25, 13:00
tylko niemcy takie cos potrafia wymyslec i japońce

carlos88

2010-11-25, 13:03
k***A na cholerę mam sprzątać po psie?! Jak ktoś wchodzi na trawnik to poodejmuje ryzyko wdepnięcia w psie gówno i powinien mieć tylko i wyłącznie do siebie pretensje.

vass

2010-11-25, 13:50
carlos88 napisał/a:

k***A na cholerę mam sprzątać po psie?! Jak ktoś wchodzi na trawnik to poodejmuje ryzyko wdepnięcia w psie gówno i powinien mieć tylko i wyłącznie do siebie pretensje.


Widać nie tylko ryzyko jest na trawniku i nie tylko wdepnięcia w kupę
PASOŻYTY W CO 12 PIASKOWNICY

Sanepid sprawdził czystość na placach zabaw

Zabawa w co 12. piaskownicy na Warmii i Mazurach zagraża zdrowiu dziecka. Służby sanitarne wykryły w nich jaja glisty psiej i kociej, pochodzących z odchodów tych zwierząt.
Mogą one zawierać inwazyjne larwy i powodować groźną chorobę pasożytniczą. Jest to zagrożenie tym większe, że dotyczy małych dzieci, które nie mają jeszcze utrwalonego nawyku mycia rąk.
Badaniom laboratoryjnym poddano próbki piasku z wybranych losowo 120 piaskownic na Warmii i Mazurach. W dziesięciu próbkach stwierdzono obecność jaj pasożytów jelitowych zwierząt.
Właściciele zwierząt bez wyobraźni, wyprowadzają psy i koty na place zabaw lub w pobliże piaskownic.

mblbn

2010-11-25, 14:03
BiolyMurzin napisał/a:

Szczerze? Jako zabawka może przesadzone.. albo na pewno ale sam mieszkam w Niemczech i powiem Wam szczerze ze sprzątanie po psie to tutaj rzecz normalna.. Bynajmniej 3ka moich dzieci latających po trawnikach etc ma nikle szanse poślizgnięcia się na gównie :D


Widać żeś zniemczały, bo nie odróżniasz bynajmniej od przynajmniej :idzwch*j:

ss...........mi

2010-11-25, 14:54
a pozniej jak podrosna to beda grac w szajsenwideo