18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Sprzedaż napojów GAZOWANYCH w Auschwitz - wielkie oburzenie

Zakrzaku • 2014-04-21, 21:15
Na portalu Tomasza Lisa pojawił się artykuł o "wizycie w Auschwitz". Autor tekstu, oburzony sprzedażą napojów gazowanych, proponuje, aby zamykać turystów w komorach gazowych.


"Wśród oferowanych w barakowym okienku napojów jest Fanta. Dla niewtajemniczonych: Fantę wymyślono w nazistowskich Niemczech" - tłumaczy Michał Gortat.
"Naprawdę, trudno o mniej stosowny napój, w mniej stosownym miejscu. W ogóle uważam, że sprzedaż artykułów spożywczych na terenie obozu jest wręcz profanacją" - dodaje.
Zdaniem autora, młodzi ludzie nie umieją zachować powagi na terenie muzeum, jedząc i pijąc, ponieważ męczy ich oglądanie przedmiotów poobozowych. Dlatego Gortat proponuje, aby wpuszczać ludzi do komór gazowych, zatrzaskując za nimi drzwi.
"To miejsce znów przerażałoby jak powinno" - podsumowuje autor.

Źródło: naTemat.pl

kickyourheadoff

2014-04-21, 21:28
ojojoj !

popcorn strzela jak esesmani
fanta gazowana
papieros dymi
mleko chude
itp



Shady_7

2014-04-21, 21:32
Gortat by się wziął za koszykówkę, a nie pie**oli o komorach gazowych :amused:

Chleb razowy

2014-04-21, 21:45
Od dzisiaj piję tylko Fantę...

Szron

2014-04-21, 22:22
Ło matko ścierwo się oburzyło...
Nie takie pierogi się na Majdanku kręciło...

Zrównać te miejsca do ostatniej cegły!
Przychlasty żydowskie nie miały by już "argumentów" do robienia holo-biznesu.
Czy tylko ja mam wrażenie że oni "ukradli" te miejsca i robią hucpę jakby tylko oni tam ginęli?

RockyWood

2014-04-21, 22:23
przecie tam w/g dokumentów "prawie" (jak na statystykę :D ) żydów nie było...

crystaldragon

2014-04-21, 22:27
Ja proponuję utworzyć specjalną kapsułę wokół Auschwitz i wyssać z niej powietrze tworząc próżnię, gdyż powietrze to gazy które mogą się źle kojarzyć.
Dla turystów za dodatkową opłatą jednorazowa opcja "poczuj się jak więzień Auschwitz" czyli natychmiastowe uduszenie się .

xts

2014-04-22, 00:09
adamek w polityce to i gortat zaraz na jakiejś liście wystąpi.

Mr...........io

2014-04-22, 00:21
juhu :D dwa latka temu byliśmy z technikum na obowiązkowym zwiedzaniu Auschwitz. wiatr jakby się ktoś ze sznurem zaprzyjaźnił albo jak na dworcu w Kielcach.
Naszą uwagę przykuła mało zdyscyplinowana grupa żydów (skąd wiem, że żydzi? mieli mycki na czerepie i jeden pedałek miał flagę Izraela na plechach powieszoną - może na trzech gwoździach, nie wiem:D). W wieku licealnym.
Wchodzimy do krematorium, oni za nami. Nagle zawiało,, drzwi się zatrzasły... ja pie**ole :D jak im się udało je już otworzyć, zaczęli sp***alać jak koń przed lasso :D

rekin84

2014-04-22, 00:45
Wycieczki powinny być obwożone VW Garbusami ;-)

judasz1234

2014-04-22, 01:20
natemat jest tak ch*jowe, że aż srać się chce z tej ch*jowizny

~Vuko

2014-04-22, 01:24
Tomasz Lis - jak widzę to nazwisko to od razu wiem, żeby nie czytać :roll:

jeloo

2014-04-22, 09:42
natemat.pl to jest taki pudelek, tyle, że o wszystkim. Można tam znaleźć kącik porad, jak nie dać się wyr*chać przez taksówkarza, jak to jest u pilotów, dlaczego Polacy klaszczą po lądowaniu, i wiele, wiele więcej debilnych tematów, które wrzucane są po to, żeby były i robiły ruch na stronie. Byle jak, tylko, żeby się to jako tako kręciło.

khrystall

2014-04-22, 10:20
Ja pie**ole, Ci ludzie na prawde nie mają innych problemów ?

FieraSS

2014-04-22, 10:25
Gortat - żydowskie nazwisko ? :> Może sam się powinien zamknąć w komorze zamiast pie**olić głupoty :D