18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Sprzedali córkę gangowi, bo dobrze kradła

Kóba • 2010-03-14, 17:57
Za 200 tys. euro 13-letnia romska dziewczynka z Chorwacji została sprzedana przez swych rodziców parze Romów z obozowiska koło Padwy - poinformowały w niedzielę włoskie media. Dziewczynka trafiła do gangu; matka i ojciec sprzedali ją, bo dobrze kradła.
Mała Romka, która mieszkała w obozowisku Romów w Chorwacji, ze względu na swe złodziejskie umiejętności miała pseudonim "Kali", jak hinduska bogini o wielu rękach. Nie chodziła nigdy do szkoły, jest analfabetką.

Sprzedana do Włoch nastolatka stanęła na czele bandy dzieci, specjalizującej się we włamaniach do mieszkań i willi i to zarówno w tym kraju, jak i we Francji i Niemczech.

Do więzienia trafił już ojciec dziewczynki, a także para Romów z Chorwacji, która ją kupiła. Matka dziewczynki jest poszukiwana, również w Chorwacji. Nie wiadomo natomiast, gdzie jest sama 13-latka.

Eksperci włoscy podkreślają, że jest to kolejny przypadek handlu dziećmi, do jakiego dochodzi wśród romskich imigrantów. Dzieci stają się niewolnikami przestępczych gangów i są zmuszane do kradzieży i żebrania.

źródło:onet.pl

Zjeb Genetyczny

2010-03-14, 17:59
Kóba napisał/a:

źródło:onet.pl


Ok, teraz wklej coś z pudelka.

Kóba

2010-03-14, 17:59
postaram sie 8-)

AL...........ON

2010-03-14, 18:15
Za 200tys euro to się nie dziwie. Sam bym za tyle sprzedał dziecko gdyby mi kradło.. nie dość że pozbył bym się problemu to jeszcze bym zarobił :)

miedziak

2010-03-14, 20:31
jest taki całkiem fajny film pt "czas cyganów" bałkańskiej produkcji mówiący mniej więcej o tym samym. fajny, gorąco polecam, dobra muzyka.

gr...........en

2010-03-14, 20:34
moja postać z jednej sesji rpg miała podobną historię.

zonk

2010-03-14, 22:12
chyba nawet ostatnio oglądałem jakiś dokument o cyganach w Hiszpanii. Po tym filmie stwierdzam że mogli dać adolfowi trochę ich wytępić. :-x

matx

2010-03-15, 16:58
SQT napisał/a:

chyba nawet ostatnio oglądałem jakiś dokument o cyganach w Hiszpanii. Po tym filmie stwierdzam że mogli dać adolfowi trochę ich wytępić.


masz racje, w hiszpanii cyganie robia co chca, adolf nie dokonczyl swojej roboty...

RastaSoldat

2010-03-17, 10:56
zgadzam się z kolegami dużo tego... nie dość, że w Polsce lipa dla polaków to takie jeszcze przybłędają się do nas i jak kiedyś było w interwencji chyba rom jakiś burał do naszego rządu, że nie może przebywać w państwie, a go wyje**** za wałki itd...

gr...........en

2010-03-17, 23:00
wspomniałam o tym mojej matce. stwierdziła, że nigdy nie zrobiłaby czegoś takiego.
"kochanie, nie potrafisz niczego, za co ktoś zapłaciłby 200 tys."

Lashlo

2010-03-24, 13:40
grienden napisał/a:

wspomniałam o tym mojej matce. stwierdziła, że nigdy nie zrobiłaby czegoś takiego.
"kochanie, nie potrafisz niczego, za co ktoś zapłaciłby 200 tys."


Szczerość rodziców czasem jest okrutna :szczerbaty:

Scarab_Bonku

2010-03-24, 13:53
Ludzi wokół niej znaleźli, a jej samej nie? 200k za taki okaz przestępczy?! Romowie się staczają. Ja bym wołał co najmniej koło miliona.