18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sprzątanie po wypadku

TT4 • 2016-12-07, 10:48
Szybciutko ludzie zanim się kierowca obudzi ;-) Od 1:20



Naturalnie Brazylia 8-)

krzyks

2016-12-07, 11:04
Ich to wali, czy kierowca nie żyje, śpi, czy też wyszedłby z kabiny. Właśnie dlatego, że to Brazylia :roll:

nowynick

2016-12-07, 11:39
Kierowca nie żyje, jak przyjedzie policja to sama przejmie to co zostało (i odpowiednio "posortuje" zanim odda właścicielowi).

Może i trochę znieczulica, ale pragmatyczne podejście pozwoliło nam, homo sapiens przetrwać niejedno...

fantastico

2016-12-07, 16:55
Co za znieczulica...rozsypują dookoła i robią syf zamiast kulturalnie wynosić precjoza.

tarcer123

2016-12-07, 17:10
Najgorsze jest to że równie dobrze u nas coś takiego mogłoby mieć miejsce. A mało to było afer z pavulonem? Ludzi uśmiercano dla forsy. To czasami aż przykre. Podobnie jak to, że na ulicy w centrum miasta mogą Cię zabić dla 10zł.

Bagman

2016-12-07, 19:20
k***a, przez tego zgrywusa fantastico nie czytam juz opisow i potem jak pojeb ogladam poltorej minuty normalnej akcji wkrecajac sie ze juz cos sie zaczyna dziac co chwila. ehh

Lysack

2016-12-07, 19:30
Pamiętam jak miałem jakieś 7-8 lat. Rozwalił się na ogrodzeniu sąsiada dostawczak - lublin wiozący dostawę do jakiegoś sklepu. Zahaczył o drzewo, spadła cała buda i wszystko się rozsypało.

Kierowca zadzwonił domofonem o 3 nad ranem, obudził rodziców (i mnie przy okazji) i powiedział, żebyśmy przyszli "pomóc" zebrać zawartość. Dlaczego? Bo towar ubezpieczony, zabrudzony, więc i tak trafi na przemiał, a w rezultacie i tak kierowca będzie musiał to wszystko zebrać, żeby wywieźć na śmieci.

Zanim przyjechała policja połowy już nie było, przy drugiej połowie sami "pomagali", twierdząc, że i tak będą musieli wpisać w raport, że towar do utylizacji.

W życiu się tyle słodyczy nie nażarłem :)

A że znieczulica na filmiku? Co mieli zrobić? Przecież i tak typa z wraku nie wyciągną - a nawet powiedziałbym, że zachowali się znacznie lepiej niż Rosjanie, którzy zapewne próbowaliby gościa wyciągnąć za głowę z tego wraku.

Kosmodysk

2016-12-07, 21:15
Chociaż mogli by mu pusty karton na łeb założyć, by nie widział co się dzieje.