18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sprzątanie po psie

~Sunday • 2022-06-14, 14:22

Dobry pomysł z tą łopatą :ok:

S_Z_A_L_O_N_Y

2022-06-14, 14:59
I to jest dowód na to że mężczyźni nie powinni sprzątać, bo nie nadają się do tego. Genetycznie są stworzeni do wyższych celów.

djpyza

2022-06-14, 15:30
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

I to jest dowód na to że mężczyźni nie powinni sprzątać, bo nie nadają się do tego. Genetycznie są stworzeni do wyższych celów.



w takim razie już się boje z takim myśleniem jaki pie**olnik musisz mieć na chacie !

nowynick

2022-06-14, 15:36
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

I to jest dowód na to że mężczyźni nie powinni sprzątać, bo nie nadają się do tego. Genetycznie są stworzeni do wyższych celów.



powiedz Twojej mamie jak Ci znów będzie kazać ogarnąć pokój...

S_Z_A_L_O_N_Y

2022-06-14, 16:39
djpyza napisał/a:

w takim razie już się boje z takim myśleniem jaki pie**olnik musisz mieć na chacie !



nowynick napisał/a:

powiedz Twojej mamie jak Ci znów będzie kazać ogarnąć pokój...



Dzięki za troskę ale całkowicie nie musicie się tym przejmować. Wszystkie moje pokoje są schludne i czyste. A z mamą bardzo bym chciał porozmawiać ale to już nie wykonalne. A gdybyście nie zauważyli to tamten komentarz był po prostu sarkazmem, zwykłym szowinistycznym żartem niskich lotów.

Mors_Nigra

2022-06-14, 17:08
djpyza napisał/a:

w takim razie już się boje z takim myśleniem jaki pie**olnik musisz mieć na chacie !



Kobieta ma sprzątać, gotować, prać, robić lachę, dawać dupy i przyjmować ciosy w dziąsła.

...dla tego u mnie na chacie jest syf :/

marcino_zly

2022-06-14, 21:08
Tak czy inaczej widok ma zajebisty za drzwiami ;) )


kluivert09

2022-06-14, 21:30
To jest szpadel służy do kopania nie nie ludzi tylko dołków :lol:
w jego przypadku lepsza bylaby łopata ;-)

djpyza

2022-06-15, 10:50
Mors_Nigra napisał/a:

Kobieta ma sprzątać, gotować, prać, robić lachę, dawać dupy i przyjmować ciosy w dziąsła.
...dla tego u mnie na chacie jest syf :/



tak tak a facet zarabiać tylko kasę !!! oj oj oj ch*jowe myślenie ! uwierz nie każdy tak myśli !