18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sprytni Czesi

meszamorum • 2012-09-20, 13:20
Jak wiadomo prohibicja. A najwięcej podróbek z metylem to był rum. W czeskich klubach można oczywiście nadal kupić rum z colą. Ale zamiast standardowej dotąd nazwy drinku "cuba libre" nazywa się go "stevie wonder".

pakicito

2012-09-20, 13:34
chyba raczej michael jackson

BongMan

2012-09-20, 13:42
@up
Wybielacz piją? :D

.:...........:.

2012-09-20, 13:44
BongMan napisał/a:

Wybielacz piją? :D



Wstrzykują, jak w iron sky.

szpoq

2012-09-20, 14:56
@up:
To nie był sławny "INLANDER". To o czym piszesz nie jest nawet powiązane z tym biznesem.
Spirytus i rumik spod lady był, jest i będzie czysty. Ten skażony był w pełni legalny i opodatkowany i był z jednej gorzelni .
A że ludzie lubią sobie wymyślać różne pierdoły i siać ploty...winne są podawane "przypuszczające" informacje przez nasze media.
Przykład:
http://www.fakt.pl/Nielegalny-alkohol-z-Czech-sprzedawany-jest-w-Polsce,artykuly,178132,1.html
" – Prawdopodobnie jest to alkohol metylowy. Wskazują na to opakowania identyczne jak te przedstawione w komunikatach ostrzegawczych czeskiej policji – powiedziała nam wczoraj Joanna Kępa."
Według tego - każdy płyn w szklanej butelce jest metan. Pogratulować Pani Joannie.

Ale sprostowań ani potwierdzeń jakoś brak...
I biedny Raciborzanin z zatruciem alkoholowym...

pakicito

2012-09-20, 16:10
Cytat:

Wybielacz piją?


umierają od wypicia

yoyoyo

2012-09-20, 18:18
Podróbka z czym k***a? z METYLEM? :|

Kutas Szatana

2012-09-20, 19:44
tylko pytanie, co zrobią z zablokowanym alkoholem? bo ja sądzę, że właśnie PO przycichnięciu tej afery może zacząć się robić źle

M4rkOPL

2012-09-20, 19:57
ku*as Szatana napisał/a:

tylko pytanie, co zrobią z zablokowanym alkoholem? bo ja sądzę, że właśnie PO przycichnięciu tej afery może zacząć się robić źle


Hmmm nagła fala samobójstw? :wisielec: