18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

mjr

2012-12-11, 08:48
adagioo napisał/a:

szczykawke


Do szkoły k***a!

maxqi

2012-12-11, 08:53
już wiem co chce na mikołja :mrgreen:

konował

2012-12-11, 09:15
I znowu jakieś narzędzie do ćpania. A potem dziwne że takie PO wygrywa.

Endiegs

2012-12-11, 12:50
WOW to jest super! Jaramy weed jesteśmy tacy zajebiści. Napie**alanie z wiadra na melanżu jest SO COOL!
Pojeby.

Captain's Burger

2012-12-11, 14:44
Ludzie narkotyzują się nikotynąi nikt nic nie robi. Wlewają wódkę i jest super (która gdyby miała inny status prawny byłaby "twardym narkotykiem"). Wrzuć zdjęcie jakieś fajki i już niedouki od ćpunów wyzywają. Weźcie sobie k***a jakąś książkę (tylko nie podręcznik z gimnazjum) i poczytajcie czym jest to co tak zawzięcie krytykujecie. Nie wiem którzy ludzie mnie bardziej rozwalają. Ci którzy piszą wszędzie o legalizacji, czy Ci którzy się tak namiętnie sprzeciwiają. Co wy kurna życia nie macie?

adiemus36

2012-12-11, 15:14
@pierwsze posty

No k***a, j***ni koneserzy zioła.

Jajebe

WIEWIORa

2012-12-11, 18:15
EudezetReprezent napisał/a:

podobno w Washingtonie w usa jest juz ziolo legalne,do tego wk***ia mnie ten j***ny kraj,ostatnio zlapali mnie z 1,5g skuna i przyj***li mi rok na dwa lata w zawiasach i pie**olona grzywne a Kora miala 50 czy 60 i ch*j rozeszlo sie jej po kosciach nawet p*zda upomnienia nie dostala,kto ma hajs ten ma wladze nie ma i nie bedzie tu sprawiedliwosci bylismy i bedziemy zawsze o 100 lat za bambusami ;(



w 100% popieram, ale nawet jak byś miał 2,0 przy sobie to nie wiem jakim cudem tyle dostałeś?
tester był? wykonywali testy przy tobie? dali tobie instrukcje do niego?
pokazali opakowanie testera? ja tego gówna nie podpisałem,.. bo nie podpisujemy się pod wszystkim co przytykają pod gębę,... ina sytuacja to że mojemu kumplowi w zeznania wpisali związek słów typu: posiadał w celu dalszego rozprowadzenia. I nie podpisał. Kłuć się ile wlezie. I nie podpisuj wszystkiego, wymęczą cię ale wyjdzie na twoje. Ja im się śmieje w twarz zawsze.

damian2210

2012-12-11, 19:52
"Ja im się śmieje w twarz zawsze. "

Ty wariacie