18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sprytna małpa i bohater w pomarańczowym

~Velture • 2023-07-20, 17:04
Genów k***a nie oszukasz... ale na szczęście są ludzie pomocni! :ciasteczkowy:


saves

2023-07-20, 17:09
Nawet jak ich widzę na zawodach lekkoatletycznych, to mam wrażenie że tak zapie**alają bo coś ukradli.

Mariusz87

2023-07-20, 17:09
Ja bym to zrobił w inny sposób. Czekałbym aż będzie przebiegał obok mnie i podstawiłbym nogę żeby sobie rozbił ten głupi ryj.

RsPrDol

2023-07-20, 17:27
j***ny dziki zwierzyniec.
Malpa malpie wilkiem

aurora

2023-07-20, 17:28
Obywatelska postawa.

fenrir_

2023-07-20, 17:57
lata biegania po stepie za antylopą prawie się opłaciły

Bul_od_bytu

2023-07-20, 19:02
Mariusz87 napisał/a:

Ja bym to zrobił w inny sposób. Czekałbym aż będzie przebiegał obok mnie i podstawiłbym nogę żeby sobie rozbił ten głupi ryj.



Brzmi to fajnie, ale uwierz nie jest. Z jakieś 15 lat temu z kumplem robiliśmy alko zakupy na stacji benzynowej późno w nocy i jak staliśmy przed wejściem to w środku jakieś zamieszanie i widzę jak z jakąś paczką pod pachą w kierunku drzwi leci biegiem jakiś typ. Jak mijał kolegę, który prawie stał w tych drzwiach to ten podstawił mu nogę. Typ zaliczył taką glebę, że w pierwszej chwili myślałem, że się zabił bo dosłownie stojąc obok słyszałem jak czachą zaj***ł o kostkę brukową. Okazało się, że ściskał 6 pak Corony w butelkach, które się nawet nie potłukły. Po chwili wytoczył się ochroniarz z 3 grupą inwalidzką i obsługa stacji, zaczęli typa zbierać bo leży i coś tam charczy, a do nas z mordą, że co my odpie**alamy itp. Szybko się ewakuowaliśmy bo zaraz wezwali karetkę i policję i ogólnie przypał w ch*j bo później przez jakiś czas się tam nie pokazywałem, a mieli fajną promocję na Okocimia Mocnego.
Jak byśmy nie wyszli po angielsku szybko po tym fakcie i to, że kamery były wtedy ch*jowej jakości to nie wątpię, że dzielna policja by nam doj***ła jakieś chore zarzuty napaści albo innego terroryzmu.
Gość na nagraniu też się szybko oddalił żeby go szympans nie zapamiętał i policja nie spisała bo pewnie nie chciał rozgłosu w okolicy. Jeden bagieciarz za nim poleciał mimo wszystko.

majeńka

2023-07-20, 19:20
^
Jakoś ciężko mi mieć jakiś szacunek do próby zabójstwa z pobudek chuligańskich. Brzmi jakby facet został mniej lub bardziej kaleką. Tak wiem, kupowanie Corony powinno być karalne ale nie tak dotkliwie.

sadisadistic

2023-07-20, 19:35
Bul_od_bytu napisał/a:

Jak mijał kolegę, który prawie stał w tych drzwiach to ten podstawił mu nogę.



Głupi śmieć. Na ch*j taki żyje?

Bul_od_bytu

2023-07-20, 19:36
majeńka napisał/a:

^
Jakoś ciężko mi mieć jakiś szacunek do próby zabójstwa z pobudek chuligańskich. Brzmi jakby facet został mniej lub bardziej kaleką. Tak wiem, kupowanie Corony powinno być karalne ale nie tak dotkliwie.



Przeżył i nawet potem na dołku się awanturował bo to lokalne menelstwo było i się później tym podobno chwalił. Karalucha nie tak łatwo zabić. Nie mieszkam już tam od dawna.
Masz rację, że czasem taka "pomoc" może źle się dla pomagacza skończyć. W innej historii, której nie byłem świadkiem mój kolega za pomoc w złapaniu złodzieja w Żabce obskoczył wpie**ol i stracił telefon na rzecz ekipy, która na kradzieja czekała na ławeczkach przed sklepem i nie lubiła happy endów :D

Po latach doświadczeń na wściekłe bestie polecam gaz. Działa, nie pozostawia białych śladów na ubraniu i można gratis sprzedać kopa albo dwa jak pacjent jest wzruszony. Najlepiej pilnować swojej dupy