18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spryt Rutkowstkiego

pr...........as • 2012-02-05, 02:35

tylko patrzeć i się uczyć 8-)

redox

2012-02-05, 02:46
ja pie**ole...

Daj Ci Boże, żebyś w życiu mial choć 1/4 jego sprytu...

co jak co, ale uważam, że akurat jakikolwiek aspekt tej sprawy powinien być najmniej komentowana w taki, jak Ci sie zapewne wydaje, zabawny sposob. Nie ważne jak do tego doszedł, ważne że znalezli dzieciaka.

I pie**olą głupoty, że upadek z takiej wysokości nie zrobi człowiekowi krzywdy.

4lata temu, 20m ode mnie wyj***ł sie facet, po kilku sekundach byłem pierwszym, który do podszedł, facet nie żył. A co tu mówić o polrocznym dzieciaku, z kośćmi jak zapałki. smiech.

pr...........as

2012-02-05, 02:59
nie pie**ol, ja od początku podejrzewałem matkę że jebła dzieciakiem o glebę, osobiście rozpie**ala mnie po prostu i po raz kolejny intelekt dziennikarzy i ich pytania z żalu24.pl

Arkadio

2012-02-05, 08:53
redox napisał/a:



...I pie**olą głupoty, że upadek z takiej wysokości nie zrobi człowiekowi krzywdy.

4lata temu, 20m ode mnie wyj***ł sie facet, po kilku sekundach byłem pierwszym, który do podszedł, facet nie żył. A co tu mówić o polrocznym dzieciaku, z kośćmi jak zapałki. smiech.



Dziecko jest lekkie, inna siła uderzenia, plus dochodzi bezład ciała jak u pijanego. Tak czy siak pewnie to nie ona, bo biedna musiała pójść z partnerem do kina na horror żeby się odstresować :amused:

kaiel

2012-02-05, 09:14
znowu lansują kwadratową głowę na mistrza dedukcji

smirnofff

2012-02-05, 10:04
"...pod drzewem w parku przy parku w sosonowcu..." :erniepalm:

BongMan

2012-02-05, 12:43
Żeby podejść psychologicznie patola z nizin społecznych to nie trzeba być detektywem, wystarczy mieć minimum inteligencji i doświadczenia życiowego. Sosnowiecka policja przez tydzień ponad się z tym pie**oliła, co niezbyt dobrze o nich świadczy.

brt1529

2012-02-05, 13:32
Czy on gdzieś w tv powiedział, że jest zajebistym mistrzem dedukcji? Nie, po prostu w kążdym wywiadzie wypowiadał się w taki sposób, żeby debile pokroju tej matki zrozumieli, że on pomógł policji i ma spore zasługi ale nie robi z siebie przy tym bohatera, a ludzie inteligentni dodatkowo jeszcze zauważają, że policja to śmiech na sali i czołgu w rzece by nie znaleźli chociaż Rutkowski oficjalnie tego nie powiedział

solteck

2012-02-05, 14:13
Najgorzej się zachowała Zalewska
jest jeszcze gorsza od tej matki
zwolnić ją...

mateelv

2012-02-05, 14:38
rutkowski stary showman

idzior

2012-02-05, 15:19
i niby Rutkowski dostanie teraz znaleźne? Taki ch*j dla niego martwe się nie liczy, niech kasa wraca do sponsorów.

~Vuko

2012-02-05, 15:24
redox napisał/a:

ja pie**ole...

Daj Ci Boże, żebyś w życiu mial choć 1/4 jego sprytu...

co jak co, ale uważam, że akurat jakikolwiek aspekt tej sprawy powinien być najmniej komentowana w taki, jak Ci sie zapewne wydaje, zabawny sposob. Nie ważne jak do tego doszedł, ważne że znalezli dzieciaka.

I pie**olą głupoty, że upadek z takiej wysokości nie zrobi człowiekowi krzywdy.

4lata temu, 20m ode mnie wyj***ł sie facet, po kilku sekundach byłem pierwszym, który do podszedł, facet nie żył. A co tu mówić o polrocznym dzieciaku, z kośćmi jak zapałki. smiech.


Ale kocyk był śliski... :emo:

donszymon

2012-02-05, 15:55
A dajcie sobie wszyscy już z tym spokój. Dzieciakowi życia nikt nie wróci. I nikt pewnie nie dowie się jak naprawdę było poza matką i ojcem. A takim gdybaniem odwracacie tylko uwagę od tego co jest naprawdę ważne... Smoleńsk k***a!!!