18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

sprowadzanie imigrantow do Polski

Vee • 2015-05-20, 16:42
Logujac sie na swoja poczte ,natrafilam na wywiad z przewodniczaca fundacji Estera. Fundacja ta ma na celu sprowadzenie 1500 brudow (tj. Syryjczykow) i osiedlenie ich w Polsce. Ja sie pytam: jakim prawem?
Panstwo Polskie nie ma pieniedzy zeby pomoc wlasnym obywatelom a mamy pomagac innym?! W ostatnich dniach tyle razy czytalam o rodzinach, ktore nie maja na chleb ,z reszta dobrze wiemy jaka jest sytuacja w Polsce. Skonczy sie tym, ze przyjmiemy tyle gownojadow ile unia bedzie nam kazala. I zrobi sie to samo co na zachodzie Europy.
Mozemy sie juz powoli zegnac z europejska kultura i cywilizacja.
Namawiam do bojkotu fejsbukowego fanpejdza tejze organizacji:

https://www.facebook.com/fundacja.estera?fref=ts

a tutaj link do wywiadu z ta pania:

http://wiadomosci.onet.pl/prasa/ich-krew-na-naszych-rekach-liczy-sie-kazdy-dzien-wywiad/bvgyky

Ian6

2015-05-20, 16:47
Idź do Bronka on do przyszłego poniedziałku na pewno zrobi wszystko by zakwaterować ich u siebie w domu. I lepiej się pośpiesz bo od poniedziałku rząd PO będzie chciał ich zakwaterować u ciebie w domu.

KrisCFC

2015-05-20, 16:54
Wypowiem się za 3/4 ludzi w Polsce:

Żesz k***a, ja pie**ole, tak nie może być, trzeba coś z tym zrobić! Wyjdźmy na ulice!
Ale najpierw to sobie odpocznę przed komputerem...
:amused:

Cały_Idiota

2015-05-20, 17:11
Vee napisał/a:

Mozemy sie juz powoli zegnac z europejska kultura i cywilizacja.
Namawiam do bojkotu fejsbukowego fanpejdza tejze organizacji



Ja bym polecał wyjść na ulicę. Żeby nie było - też dołączę jak będzie trzeba. Protesty w największych miastach w Polsce wyrażające sprzeciw całego narodu wobec przyjmowania obcej nam kulturowo tłuszczy Arabusów. Arabusów, których dzieci i wnukowie, nie czując więzi z polskim narodem (oraz wdzięczności za uratowanie - ją będą mieć jedynie ci z pierwszego pokolenia imigrantów) zaczną się szarogęsić i wdrażać swoje "poprawki" do naszego systemu wartości, prawodawstwa, norm społecznych...

Szybki przyrost naturalny + tworzenie islamskich gett + niechęć w asymilacji się z polskim społeczeństwem + stawianie prawa wyznaniowego ponad to obowiązujące w Polsce + wykorzystywanie miękkiej, zachodniej polityki i tolerancji do forsowania własnego modelu życia.
A polskich polityków którzy zatwierdzą przyjęcie choć jednej partii imigrantów powinno się powiesić za jaja za zdradę stanu. Od kilkunastu lat mamy burdel w Europie przez islamską inwazję (inwazja - nazywajmy rzeczy po imieniu!) i nie można dopuszczać do zagnieżdżenia się islamistów u nas.
Politycy mają małe kuśki i jeśli naród wyrazi głośny protest to istnieje szansa powstrzymania islamizacji naszego kraju.

W Polsce hula bieda i wielu młodych jest niezadowolonych, nie widzi przed sobą perspektyw. Gdyby tu dotarli dżihadyści (a pośród imigrantów będzie ich dość duży procent) i zaczną u nas rekrutować, to uwierzcie mi - trafią na podatny grunt, wielu młodych pójdzie za nimi.

Powtórzę zatem raz jeszcze: pod żadnym pozorem nie możemy dopuścić do przyjęcia imigrantów. Zróbmy zbiórki odzieży i żywności aby wysłać imigrantom siedzącym we Włoszech, ale nie gódźmy się przyjmować ich do Polski.

Vee

2015-05-20, 17:15
@up
mi tego mowic nie musisz :)
ale zobacz sobie ile glupich p*zd na stronie tej fundacji wypisuje jakies bzdury, ze trzeba im pomoc

cys23

2015-05-20, 17:21
cyganie dostają, ukraincy dostali, dostaną i syryjczycy, a wy ch*ja zrobicie bo głosujecie na idiotów.

KrisCFC

2015-05-20, 18:50
Cały_Internet napisał/a:



Ja bym polecał wyjść na ulicę. Żeby nie było - też dołączę jak będzie trzeba.



O! Jest pierwszy! Właśnie o to mi chodziło, każdy mówi, nikt nic nie robi tylko czeka na innych, a może sam coś zadziałaj licząc, że reszta się dołączy? ;)

ynzinier

2015-05-20, 20:51
Już od kilku dni wisi na NDIE temat protestów organizowanych w kraju. Niestety poprawność polityczna zabiła profil na plebsbuku dla Warszawy, ale da się znaleźć: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Al. Ujazdowskie 1/3, jutro - 21.05.2015, godzina 17.30. Całość podobno była oficjalnie załatwiona.
Temat na NDIE

Co ciekawe tutaj też był jakiś temat, ale jakoś nie mogę znaleźć :roll:

~Imperator

2015-05-21, 07:01
Vee napisał/a:

@up
mi tego mowic nie musisz :)
ale zobacz sobie ile glupich p*zd na stronie tej fundacji wypisuje jakies bzdury, ze trzeba im pomoc



Wchodziłem na konta tych p*zd i prawie każda ma tylko jedną fotkę na której ją mało co widać, to są opłaceni ludzie.

Apeluję do sadoli żebytam pisać i im uświadomić jak wygląda prawda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

De...........37

2015-05-21, 08:19
Cytat:

Protesty w największych miastach w Polsce wyrażające sprzeciw całego narodu wobec przyjmowania obcej nam kulturowo tłuszczy Arabusów.



Garść lub nawet trzy gimbusów z sadistica nie jest całym narodem. Gdyby cały naród miał coś do powiedzenia to by zaczął działać zbiorowo (na ten przykład masowość ruchu solidarnościowego). To co prezentujesz to nie wola narodu tylko wrzaski rozkapryszonego bachora.

ynzinier

2015-05-21, 10:19
Teraz bachory, a pozniej inni, kiedy im pokojowi imigranci zgwalca kogos z rodziny.
Nie ma u nas jakiejkolwiek organizacji, kazdy sobie rzepke skrobie, a najmadrzejsza osoba na swiecie to JA i tylko ja. W ten sposob nic sie nie zdziala oprocz utrzymania biezacej tendencji spadkowej w niemalze kazdej dziedzinie. Moze czasem warto sie zastanowic nad czyims zdaniem i wyrazic cos wiecej, niz pogarde ?

Propos narodu. to rowniez na NDIE byla mapa z rozkladem poparcia dla imigracji wzgledem kraju. Niestety nasze podejscie ogranicza przyswajalnosc wiedzy z innego zrodla jak medium dominujace - tv. Przekaz teraz swoje zdanie przez ten szklany ekran jesli nie ma wlasciwie sposobu dostania tam sekundy czasu antenowego dla przecietnego zjadacza chleba.

bebini

2015-05-21, 13:37
ynzinier napisał/a:

Niestety nasze podejscie ogranicza przyswajalnosc wiedzy z innego zrodla jak medium dominujace - tv.


To jest najsmutniejsze - ale dużo dzieciaków już nawróciło rodziców, więc jest nadzieja.