18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sprawiedliwa kara

OpenStreetMaps • 2017-12-19, 23:59
Złodziej ukarany za napad na kobietę .
Moim zadaniem jak sobie postoi dość długo to mu to w zupełności wystarczy żeby zmądrzał .

Poza tym jest to kara a nie egzekucja jak u dzikusów.


Krak

2017-12-20, 11:09
Matix1982 napisał/a:

ciekawe jaki był finał tej zabawy...?



Przepoczwarzył się i został księdzem:)

endrju132

2017-12-20, 11:31
@ex32 było to jakoś we Wrześniu na jakieś "Zabawie integracyjnej " korpoludków pod Lublinem , koleś najzwyczajniej w świecie się udusił .

MadDave

2017-12-20, 11:47
A nie łatwiej połamać palce? już więcej swędzieć nie będą po cudze.

k***a zawsze mnie to rozpie**ala - kradnę bo życie ciężkie, bo system, bo bieda. ch*ja tam prawda złodzieje i biedacy to k***a jedna cholera - do roboty się nie wezmą- tylko daj, bo mi się należy. Jak dasz pracę jednemu osobnikowi z tego marginesu to mimo że będzie ci dziękował i lizał ci stopy z uwielbienia to daje gwarancję jak w szwajcarskim banku że regularnie będzie coś podpie**alać z zakładu pracy. Tyle razu to już przerabialiśmy że to już jest k***a przykry standard.
Dasz za to biedakowi dużo hasju np z wypłaty- to się zachleje i więcej nie przyjdzie bo 2500 to dla niego k***a taki pieniądz że dostaje małpiego rozumu. Ubodzy ludzie nie mający kontaktu na co dzień z pieniędzmi przeważnie nie umieją nimi gospodarować.


lm65

2017-12-20, 13:06
Ten gość był naćpany albo chory umysłowo. W jednym i drugim przypadku takie owinięcie dobrze mu zrobi.

-_..........._-

2017-12-20, 13:56
Z tego kokonu, proszę państwa, musi się wykluć jakiś polityk.

CoJaTamKurwaWiem

2017-12-20, 14:38
ziembix napisał/a:

CoJaTamk***aWiem

Już zablysnoles



Ja to nic w porownaniu z toba... :mrgreen:

pawkob94

2017-12-20, 15:56
Nie mogli go zadźgać nożem?Tyle foli jest warte wiecej niż jego życie :-/

fikuswdoniczce

2017-12-20, 16:19
Powinni użyć czarnego strecza, żeby go nie było widać

realign

2017-12-20, 17:14
MadDave napisał/a:

A nie łatwiej połamać palce? już więcej swędzieć nie będą po cudze.

k***a zawsze mnie to rozpie**ala - kradnę bo życie ciężkie, bo system, bo bieda. ch*ja tam prawda złodzieje i biedacy to k***a jedna cholera - do roboty się nie wezmą- tylko daj, bo mi się należy. Jak dasz pracę jednemu osobnikowi z tego marginesu to mimo że będzie ci dziękował i lizał ci stopy z uwielbienia to daje gwarancję jak w szwajcarskim banku że regularnie będzie coś podpie**alać z zakładu pracy. Tyle razu to już przerabialiśmy że to już jest k***a przykry standard.
Dasz za to biedakowi dużo hasju np z wypłaty- to się zachleje i więcej nie przyjdzie bo 2500 to dla niego k***a taki pieniądz że dostaje małpiego rozumu. Ubodzy ludzie nie mający kontaktu na co dzień z pieniędzmi przeważnie nie umieją nimi gospodarować.



Bo bieda to stan mentalny nie materialny.


Gość jest albo wystrzelony w kosmos jakimś specyfikiem albo lokalnym głupkiem. Znęcają sie tylko.

DużyKutas

2017-12-21, 01:04
Obecnie nie ma sprawiedliwości. Sprawiedliwość to oko za oko, ząb za ząb, gwałt za gwałt, śmierć za śmierć. Przyklejanie do drzewa to raczej jakiś fetysz.

greony12

2017-12-21, 02:44
OpenStreetMaps napisał/a:

Poza tym jest to kara a nie egzekucja jak u dzikusów.



poza tym jak złodziej bandzior raz dokona przestępstwa, i pozna korzyść z tego przy wysiłku (poza taką karą) to nigdy sie nie oduczy tego wiec egzekucja jest ok

sereja3

2017-12-21, 17:48
Dobrze, że Bruce Lee był nieźle wystrzelony.
W innym wypadku by sam wszystkich ominął.
Niestety tak kończą bankruci

Hybreos

2017-12-21, 17:51
shokobons napisał/a:

żałosne pieski broniące kobiety dlamnie to bialo rycerstwo to definicja frajera



żałosny szowinista ;>