18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Spóźniła się na samolot przez zbyt duży... biust

Nero • 2008-08-27, 23:25
Na międzynarodowym lotnisku w Oakland doszło do nietypowego zdarzenia, podaje "San Francisco Chronicle". Straże lotniska uniemożliwiły bowiem kobiecie dotarcie na czas na samolot z powodu jej... zbyt obfitego biustu.

Nancy Kates chciała polecieć samolotem w odwiedziny do swojej matki w Bostonie. Zarezerwowła w tym celu lot z lotniska w Oakland. Kobieta przeszła obowiązkową kontrolę bagażową. Jednak badanie obecności metalowych przedmiotów wykazało, że kobieta posiada przy sobie niebezpieczne ilości metalu, co z kolei wzbudziło czujność strażników lotniska.

Przyczyną jednak nie było posiadanie broni ani niebezpiecznych przedmiotów przez Kates, tylko metalowych elementów biustonosza podtrzymującego jej sporych rozmiarów biust. Jednak, żeby potwierdzić te przypuszczenia, kobieta musiała być przeszukana przez pracowniczkę ochrony lotnika, co niezbyt spodobało się podejrzanej. "Ta kobieta dotykała mojego biustu. Potraktowano mnie jak kryminalistkę za to, że nosze stanik!" - stwierdziła Kates.

Niestety, rutynowa kontrola trwała zbyt długo, żeby kobieta zdążyła na swój zabukowany lot. Linie lotnicze od razu zarezerwowały Kates miejsce w następnym rejsie do Bostonu. Kobieta dotarła tam jednak z czterogodzinnym opóźnieniem.

("San Francisco Chronicle")

http://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=525787