18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spotkanie z ruskim ambulansem

Jesse.Pinkman • 2021-10-13, 17:30
Teoretycznie było miejsce, żeby ominąć więc lecę po piwko i czekam na opinie ekspertów :)

Krakus36

2021-10-13, 17:52
wina karetki TADAM :P ale to rosja na nagraniu czyli jeden ch*j chamstwo jak w warszawie na drogach :D Każdy ma wyj***ne na każdego.

(dlaczego wina R-ki? bo mimo uprzywilejowania nie mają prawa do spychania z drogi i nie zachowywania ostrożności a wyprzedzanie na czołówkę ehhh)

nowynick

2021-10-13, 17:55
Jak uczy nas historia to pomoc ze strony Rosjan zazwyczaj kończy się nienajlepiej dla postronnych... ;-)

Mocz

2021-10-13, 18:44
On ma pierwszeństwo nie zjedzie i ch*j
szukał klaksonu

Pan_Doktur

2021-10-13, 20:41
Krakus36 napisał/a:

wina karetki TADAM ale to rosja na nagraniu czyli jeden ch*j chamstwo jak w warszawie na drogach Każdy ma wyj***ne na każdego.
(dlaczego wina R-ki? bo mimo uprzywilejowania nie mają prawa do spychania z drogi i nie zachowywania ostrożności a wyprzedzanie na czołówkę ehhh)



jeżdżę choćby po krakowie i nie spotkałem większego żydowskiego pospólstwa na drodze jak tam, ch*j im w dupę. Do Warszawy aż chce się jechać, więc pie**olisz jakbyś tam nie był ze 20 lat,

Btw czy zawsze chodzi o to czyja wina? Chłop miał czas sp***olić na pobocze to pewnie naj***ny był, a ktoś zszedł z tego świata, karetka nie dojechała ale ch*j miał pierwszeństwo i to się liczy tadaaam

mam_racje

2021-10-13, 21:47
Myślałem, że się coś stanie... znowu wrzucasz co znajdziesz a nie co fajne.

Noktowizor

2021-10-13, 23:34
no i ch*j ze bylo miejsce? myslisz ze to pozwala komus jechac wprost na czolowke?

krzys1

2021-10-14, 00:05
zmiesciliby się

to tyle

ZaSwojePiję

2021-10-14, 05:42
Noktowizor napisał/a:

no i ch*j ze bylo miejsce? myslisz ze to pozwala komus jechac wprost na czolowke?



Akurat karetce mozna wybaczyc, ze sie pcha

WolvX

2021-10-15, 23:09
Noktowizor napisał/a:

no i ch*j ze bylo miejsce? myslisz ze to pozwala komus jechac wprost na czolowke?



Trzeba być niezłym zjebem, żeby pchać się na czołówkę z kimkolwiek. Ja bym nawet nie zjeżdżał, tylko przyhamował odpowiednio wcześniej.