18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spotkanie wrogów z tibii w realu

patgaw • 2010-07-27, 14:06
Temat awantury te konkretne i za bzdury.


koolowsky

2010-07-27, 23:26
@up
bo jesteś głupi???

SadIsT

2010-07-27, 23:35
ten mały kozaczek z 00:58 dobry xD

axtxn

2010-07-27, 23:40
kornelius22 napisał/a:

co to jest gildia???


Przez ten czas co pisałeś tego posta mogłeś wklepać sobie w google, byś wiedział dużo szybciej. Tylko zapewne chciales byc fajny i dostać pare browarkow, żeby po wakacjach opowaidać o tym kolegom...

Radeg

2010-07-27, 23:56
No ale jak oni się biją? Powinni stać plecami do siebie odwróceni i tylko obrażenia lecieć i krzyczeć "exori, exori"

qTwist

2010-07-28, 00:27
Radeg co to jest to exori?

Superdaro

2010-07-28, 00:49
@up Twoja stara

Judash

2010-07-28, 01:49
No i ch*j, hunt mu się należał!!1111jeden

patgaw

2010-07-28, 08:44
Radeg napisał/a:

No ale jak oni się biją? Powinni stać plecami do siebie odwróceni i tylko obrażenia lecieć i krzyczeć "exori, exori"





hhehe pare graczy w tibie znalazlo sie i na sadisticu :lodowka:

Novik

2010-07-28, 09:31
0:40 mudzyn chroni się stołem tak samo ja to robi w domu

MIKIJO

2010-07-28, 12:01
Po ch*j idioto wstawiasz taki opis do filmiku z dupy ? Tibia jest tak poj***na gra, ze tylko polskie neo kidy moga w nia grac. Rozumiem, ze z glupoty i checi nabicia piw tak napisales... Jestes zalosnym dzieciakiem. Wiecie co z nim zrobic.

patgaw

2010-07-28, 14:09
MIKIJO napisał/a:

Po ch*j idioto wstawiasz taki opis do filmiku z dupy ? Tibia jest tak poj***na gra, ze tylko polskie neo kidy moga w nia grac. Rozumiem, ze z glupoty i checi nabicia piw tak napisales... Jestes zalosnym dzieciakiem. Wiecie co z nim zrobic.



sorry jak urazilem twoje uczucia do tej gry :/
mozesz juz wracac na expa...

miejmy nadzieje ze nie zabija cie znowu bo twoja mama moze za to krzeslem oberwac;/

litwus

2010-07-28, 14:13
Cytat:

04:34 Fayter [119]: ostanio z kolegami na rl udawalismy ze gramy w tibie 04:34 Fayter [119]: bawilismy sie w openke rzucalismy w siebie kamieniami kolega dostal takie combo ze jeszcze lezy w szpitalu


-.-

Radeg

2010-07-28, 14:22
MIKIJO napisał/a:

Po ch*j idioto wstawiasz taki opis do filmiku z dupy ? Tibia jest tak poj***na gra, ze tylko polskie neo kidy moga w nia grac. Rozumiem, ze z glupoty i checi nabicia piw tak napisales... Jestes zalosnym dzieciakiem. Wiecie co z nim zrobic.



Tak jest obecnie, ale dawniej Tibia była grą, która miała najlepsze PVP. Liczył się refleks przede wszystkim - umiejętność celowania w graczy i leczenia samego siebie, co było bardzo trudne. Później wprowadzili celowanie z listy battle i hotkeye, przez co gówniarze zawładnęli całą grą i straciła swój urok stając się popsutą komerchą, którą znamy właśnie z tych dzieciaków :)

tamburyniarz napisał/a:

Radeg co to jest to exori?


Exori jest agresywnym czarem w Tibii :) Wystarczy mieć odpowiednią profesję, poziom i po prostu to napisać. Postać zeżre manę i użyje czar.

I teraz tak ogólnie, żeby nie było, że jestem jakimś tibijczykiem - nie. W Tibię nie gram odkąd stała się przebrzydłą komerchą i straciła RPG na rzecz ułatwień coraz to młodszym bachorom. Jestem programistą i z kolegą tworzymy OTSa (prywatny serwer Tibii), który ma wyciągnąć świetne PVP i RPG z Tibii, a ze samą Tibią nie ma mieć za dużo wspólnego :)

Pozdrawiam.

qTwist

2010-07-28, 16:13
Radeg napisał/a:

I teraz tak ogólnie, żeby nie było, że jestem jakimś tibijczykiem - nie. W Tibię nie gram odkąd stała się przebrzydłą komerchą i straciła RPG na rzecz ułatwień coraz to młodszym bachorom. Jestem programistą i z kolegą tworzymy OTSa (prywatny serwer Tibii), który ma wyciągnąć świetne PVP i RPG z Tibii, a ze samą Tibią nie ma mieć za dużo wspólnego :)


Tibia to tibia.