18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spotkanie pociągu z ciężarówką...

Jesse.Pinkman • 2021-10-05, 11:35
...w Indianie. Akcja sprzed kilku dni. Źródło.

Tadzik_Na_Górę

2021-10-05, 12:24
Dlaczego w takich przypadkach taki debil nie może po prostu odjechać ?

Jesse.Pinkman

2021-10-05, 12:29
Tadzik_Na_Górę napisał/a:

Dlaczego w takich przypadkach taki debil nie może po prostu odjechać ?


W tym przypadku utknął naczepą na torowisku i niestety nie mógł nic zrobić.

edek_kotek

2021-10-05, 13:29
Tadzik_Na_Górę napisał/a:

Dlaczego w takich przypadkach taki debil nie może po prostu odjechać ?




Nie widzisz matole że zawiesiła mu się naczepa ?

Mzimu

2021-10-05, 14:26
Kiedys był taki przypadek, że prezydent USA jechał w długiej limuzynie i zawisł na torowisku :)
Od tamtego czasu wszystkie drogi przejazdu i ucieczki dla lizyn prezydentów są objeżdżane PRZED wizytą jegomościa. Kierowca ciężarówki powinien mieć więcej rozumu.

sothis

2021-10-05, 17:22
edek_kotek napisał/a:

Nie widzisz matole że zawiesiła mu się naczepa ?



Ja nie widzę. Nie każdy jest z dziada pradziada tirowcem jak Ty ;)

htp

2021-10-05, 18:43
Mzimu napisał/a:

Kiedys był taki przypadek, że prezydent USA jechał w długiej limuzynie i zawisł na torowisku
Od tamtego czasu wszystkie drogi przejazdu i ucieczki dla lizyn prezydentów są objeżdżane PRZED wizytą jegomościa. Kierowca ciężarówki powinien mieć więcej rozumu.



Czyli powinien objechać wcześniej trasę?

Diggerx

2021-10-05, 19:04
Mzimu napisał/a:

Kiedys był taki przypadek, że prezydent USA jechał w długiej limuzynie i zawisł na torowisku
Od tamtego czasu wszystkie drogi przejazdu i ucieczki dla lizyn prezydentów są objeżdżane PRZED wizytą jegomościa. Kierowca ciężarówki powinien mieć więcej rozumu.


To coś słabo objeżdżają

Res0r

2021-10-05, 20:01
sothis napisał/a:

Ja nie widzę. Nie każdy jest z dziada pradziada tirowcem jak Ty



Nie trzeba być tirowcem aby zauważyć dlaczego tam stoi - trzeba być po prostu idiotą.
To nie pierwszy filmik tutaj z podobną sytuacją. Zastanawia mnie czy był wcześniej znak aby nie przejeżdżać takimi zestawami. Jeżeli nie, to wina zarządcy drogi i gościu może dostać zajebiste odszkodowanie bo to narażenie życia. Ale wątpię. Tak samo jak przed niskimi mostami są znaki ograniczenia wysokości, tak w tym przypadku pewnie był znak. Jedyne co jeszcze mógł zrobić (o ile tego nie zrobił) to podpompować zawieszenie. Kilka centymetrów mogłoby zrobić różnicę i ciągnik by załapał.
Nie jestem tirowcem.

Jacek86s

2021-10-05, 20:17
Res0r napisał/a:

Nie trzeba być tirowcem aby zauważyć dlaczego tam stoi - trzeba być po prostu idiotą.
To nie pierwszy filmik tutaj z podobną sytuacją. Zastanawia mnie czy był wcześniej znak aby nie przejeżdżać takimi zestawami. Jeżeli nie, to wina zarządcy drogi i gościu może dostać zajebiste odszkodowanie bo to narażenie życia. Ale wątpię. Tak samo jak przed niskimi mostami są znaki ograniczenia wysokości, tak w tym przypadku pewnie był znak. Jedyne co jeszcze mógł zrobić (o ile tego nie zrobił) to podpompować zawieszenie. Kilka centymetrów mogłoby zrobić różnicę i ciągnik by załapał.
Nie jestem tirowcem.



Podpompowac zawieszenie hmmm. Chyba ustami twojej starej.

Lexter

2021-10-06, 07:54
Pomógł mu zjechać, piwko dla motorniczego "kolejarza" :mrgreen:

BigBillyFock

2021-10-06, 13:31
"...w Indianie"

Mówi się: "w Indianinie"... :amused: