18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spotkanie motokiblarzy....

Halman • 2024-03-11, 07:39

z efektownie tanecznym finałem...

Roskosmos

2024-03-11, 08:29
Z pozoru niegroźny wypadek, a się wyj***ł na tym jak h*j xd

JanJankowski

2024-03-11, 08:36
Jeden but wyleciał poza kadr. Szanse ma 50/50

Rob600

2024-03-11, 08:38
No gość czuje rytm, może był na jakimś kursie tańca.

Macie rację kask zepsuł by całą zabawę.

Bul_od_bytu

2024-03-11, 08:44
Dobre miał słuchawki skoro mu nie wypadły z uszu i dalej grają

bercisko

2024-03-11, 08:49
Halamn, jak ten gość słyszał muzę, którą dodałeś? Zajebiste wyczucie rytmu, nawet w agonii :-)

psotny_fiutek

2024-03-11, 09:58
Oczywiście tępe babsko nie potrafi zareagować, zastosować pierwszą pomoc, wezwać karetkę, zatrzymać kogoś by pomógł, zablokować skuterkiem ruch by na typa nikt nie najechał itp.

Nawet p*zdy ze skuterka nie zdjęła, mieli jej we łbie i dalej nic nie robi. j***na pie**olona tepa kobieta !
Pełno takich, sam to widziałem pare lat temu po wypadku samochodowym na Mazowszu, zero reakcji ze strony sprawczyni.


Alosza

2024-03-11, 10:22
Szczury z 2 planu pochowały się w norach przed deszczem.Tylko zwierzęta wykazały się ludzkimi odr*chami.

Kutazz

2024-03-11, 10:36
psotny_fiutek napisał/a:

Oczywiście tępe babsko nie potrafi zareagować, zastosować pierwszą pomoc, wezwać karetkę, zatrzymać kogoś by pomógł, zablokować skuterkiem ruch by na typa nikt nie najechał itp.
Nawet p*zdy ze skuterka nie zdjęła, mieli jej we łbie i dalej nic nie robi. j***na pie**olona tepa kobieta !
Pełno takich, sam to widziałem pare lat temu po wypadku samochodowym na Mazowszu, zero reakcji ze strony sprawczyni.



Jaka k***a karetka? Co ty pie**olisz?
Pionizex dla typa i powinni jechać dalej załatwiać swoje sprawy

mrokussw

2024-03-11, 11:14
psotny_fiutek napisał/a:

Oczywiście tępe babsko nie potrafi zareagować, zastosować pierwszą pomoc, wezwać karetkę, zatrzymać kogoś by pomógł, zablokować skuterkiem ruch by na typa nikt nie najechał itp.
Nawet p*zdy ze skuterka nie zdjęła, mieli jej we łbie i dalej nic nie robi. j***na pie**olona tepa kobieta !
Pełno takich, sam to widziałem pare lat temu po wypadku samochodowym na Mazowszu, zero reakcji ze strony sprawczyni.



Tam już nie ma co ratować , uderzył głową w asfalt , na sto procent uszkodzenia mózgu , a biorąc pod uwagę że to jakiś brudny kraj w Azji to raczej chłop do wora i w ziemię, z drugiej strony pokazuje to jak ważny jest kask na motocyklu, przeżyłby z lekkim wstrząsem a tak to już sobie nie pojeździ

SkoPio1

2024-03-11, 11:46
psotny_fiutek napisał/a:

ępe babsko nie potrafi zareagować, zastosować pierwszą pomoc,



Ale po co ratować debila?
Wyzdrowieje, to będzie stwarzać zagrożenie dla normalnych.
:>

mrokussw napisał/a:

z drugiej strony pokazuje to jak ważny jest...



...jak ważny jest rozum podczas używania narzędzi.
Mógł jechać bez kasku, ale nie jak jechał (czyli jak debil), ale normalnie, dostosowując się do warunków na drodze.

Janko

2024-03-11, 13:54
Psy będą miały co r*chać

Kotierez

2024-03-11, 14:50
co za bezczelność podkładać głoś pod drgawki konającego! PIWKO! :D

psotna_cipka

2024-03-11, 17:03
Kundle już się zleciały żeby świeże mięsko opie**olić.