18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spot wyborczy RN + bonus

Sert93 • 2014-03-19, 14:27
Jak zapewne drodzy Sadole wiecie, wielkimi krokami zbliżają się wybory do parlamentu europejskiego.

Może to być jeden z najbardziej eurosceptycznych europarlamentów w historii, co mogłoby zahamować, a w przyszłości być może całkowicie zatrzymać preferencję eurokratów w kierunku federalizacji Europy.

Front taki miałby stanowić partie głównie o charakterze narodowym, które już znajdują się w europarlamencie, jak węgierski Jobbik czy francuski Front Narodowy, ale również z partii konserwatywnych jak UKIP z Anglii, które bardzo prawdopodobne poszerzą liczbę swoich członków w najbliższych wyborach.

Jako, ze ostatnio pojawiły się spoty naszych rodzimy partii, postanowiłem je wrzucić,a raczej konkretnie spot RNu, spot Paligniota sobie daruję...



"Ruch Narodowy" - według mnie, jak na narodowców, za mało radykalizmu, dla porównania wrzucam niżej spot Prawego Sektora z Ukrainy. Chociaż nie sympatyzuje (co jest raczej bardzo grzecznie powiedziane) z neobanderowcami, muszę przyznać, że ich spot jest konkretny, chociaż otaczają go zupełnie inne okoliczności. Spot nie kosztował praktycznie NIC, tyle co czas i sprzęt poświęcony przez aktywistów RNu. W porównaniu do spotów głównych partii po kilkadziesiąt tysięcy złotych z budżetu państwa, wyszedł całkiem schludnie. Narodowcy zapowiadają, że to do dopiero 1 spot, niedługo powinny pojawić się następne.



Tutaj spot Prawego Sektora:


szerLucjan

2014-03-19, 14:28
Już mówiłem i powtórzę znów... ich trzeba wrzucić do klatki razem z antifą i sprzedawać bilety na walki małp.

Sert93

2014-03-19, 14:34
A Ciebie dalej będzie posuwał Donald z Grodzkiem... hmm, nie głupie.

el...........wy

2014-03-19, 15:03
Co to znaczy, że wg. ciebie jest za mało radykalny?

Sert93

2014-03-19, 15:47
Obejrzyj jeszcze raz vid narodowców Prawego Sektora, a potem narodowców w Polsce, mam wrażenie jak by sami chcieli wpisać się w establishment, to zły krok.

el...........wy

2014-03-19, 17:01
Oczywiście RN chce zmian radykalnych, ale chyba w głównej mierze w kwestii obyczajowości, co jest bardzo złym znakiem. Obecnie władza także ingeruje w tych kwestiach, tylko oczywiście w innym kierunku i jest to także jak najbardziej złe. Moim zdaniem należy oddać ludziom wolność. Przez wolność mam tu na myśli wolność polityczną, o jakiej pisał von Hayek. Ludzie po tylu latach zasługują na prawo do samostanowienia, a nie narzuconą odgórnie ideologię, czy jest to modny obecnie luźny zachodni socjalliberalizm, czy też nacjonalizm połączony może z bardziej liberalną gospodarką, ale i tak w dalszym ciągu opierającą się w dużej mierze na rozwiązaniach socjalnych.
Obecnie jedyna alternatywą jest danie ludziom wolności w sferze gospodarczej, a kwestie obyczajowe powinny się wykształcić właśnie na tej podstawie.

JankoMuzykantV

2014-03-19, 18:55
Gówno nie partia. Walczą z komuną, a sami chcieliby wprowadzić coś takiego jak Putin w Rosji. Nawet nieprzychylne komentarze blokują na swoim fan page'e. W dodatku nie mają programu wyborczego. Już lepiej oddać głos na KNP.