18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spot wyborczy polityka SLD

Pener • 2011-09-21, 13:35
Tak swój program wyborczy prezentuje Jędrzej Wijas:

więcej info

meszamorum

2011-09-21, 20:54
PureWhite napisał/a:

Chciałbym zobaczyć całą bandę sejmową w drugim tupolewie.


To musimy kupić jeszcze kilka sztuk i wysyłać aż do skutku:piwo:

shin69

2011-09-21, 22:08
Lewactwu się w dupie popie**oliło. Zresztą, to jest banda idiotów, którzy nie potrafiliby utrzymać małego sklepiku osiedlowego a co dopiero państwo. Czerwone sk***ysyny, takie jest ich imię.

Garwina

2011-09-21, 23:04
Lewicowa hołota nie rozumie słowa wolność , zresztą samo używane przez nich sformułowanie "wolności do" jest kuriozalne , albo po prostu głupawe. Może tej czerwonej k***ie chodziło o wolność do okradania obywateli ? Pewnie coś w ten deseń.

okioko

2011-09-21, 23:11
Nie popieram LSD, ale ten spot miażdży mózg! PISiory niech sp***alają!

Prozac

2011-09-21, 23:27
Garwina napisał/a:

Lewicowa hołota nie rozumie słowa wolność , zresztą samo używane przez nich sformułowanie "wolności do" jest kuriozalne , albo po prostu głupawe. Może tej czerwonej k***ie chodziło o wolność do okradania obywateli ? Pewnie coś w ten deseń.


odezwal sie watykanczyk!!! hahaha co ty k***a dzieciaku wiesz o wolnosci kleczysz przed ku*asami w sukienkach czyli transwestytami i mowisz ze wolny jestes?! hahaha k***a powstan z kolan watykanczyku badz Polakiem!!! poza tym "czerwoni" ziemi rosji nie oddawali bo po rozpadzie ZSRR ziemie Polska odzyskala a za czasow twojej prawicy czyli watykanczykow Polska stracila wiecej ziemi w samym krakowie niz 5 powierzchni watykanu a co mowic o ziemi oddanej tym ch*jom w calej Polsce! wiec co ty mi tu k***a o wolnosci mowisz?! slugusie watykanski won do swoich won do watykanu!!! :-D

Garwina

2011-09-22, 00:54
Prozac napisał/a:


odezwal sie watykanczyk!!! hahaha co ty k***a dzieciaku wiesz o wolnosci kleczysz przed ku*asami w sukienkach czyli transwestytami i mowisz ze wolny jestes?! hahaha k***a powstan z kolan watykanczyku badz Polakiem!!! poza tym "czerwoni" ziemi rosji nie oddawali bo po rozpadzie ZSRR ziemie Polska odzyskala a za czasow twojej prawicy czyli watykanczykow Polska stracila wiecej ziemi w samym krakowie niz 5 powierzchni watykanu a co mowic o ziemi oddanej tym ch*jom w calej Polsce! wiec co ty mi tu k***a o wolnosci mowisz?! slugusie watykanski won do swoich won do watykanu!!! :-D


:idzwch*j: i naucz się pisać z sensem. Acha i jestem ateistą.
A za czasów "mojej" prawicy USA , czy UK stały się supermocarstwami , głównie ekonomicznymi.
Prawica , czyli wolny rynek , kapitalizm , wolność. Na klechy wyj***ne. Kapitalizm , kapitalizm dz**ko!

Chapam_dzide_Allahowi

2011-09-22, 02:54
@up tak dla wyjasnienienia UK stalo sie mocarstwem nie dzieki kapitalizmowi ale kolonia za morskim miedzy innymi Irlandia, Indie , Indie zachodnie : ) potega ameryki ktora powoli upada opiera sie na ogromnej powierzchni, surowcach naturalnych i dwoch wojnach swiatowych na ktorych ten kraj zbil fortune :) kapitalizm kapitalizmowi nie rowny !

ps. w polsce komuny nie bylo i nie bedzie panowal socjalizm ot i tyle :) A KOMUNA !!! no coz ... Chiny rosna w sile i wykupuja zachodnie KAPITALISTYCZNE rynki.

Gienek2

2011-09-22, 13:35
a mnie już h*j strzela jak widze te spasłe mordy, mam ochotę jak jeden z użytkowników tej strony ich naj***ć

Pener

2011-09-22, 14:25

Phallucifer

2011-09-22, 15:04
Kapitalny spot. Powaznie.
Chcialem sie zapytac na powazniue , czy ci ktorzy sa za prawica , naprawde uwazaja ,ze lewica w systemie demokratycznym optuje za komunizmem i planowaniem centralnym? Ja sie tak zastanawiam ,czy aby o jednego kwasa za duzo z korwinem , co?
Nie jestem politologiem , ale prawica z liberalizmem w warstwie spolecznej to nie ma zbyt duzo wspolnego.To sa przeciez konserwatysci(wiec ja sie pytam o wolnosc obyczajow,gdzie?!), do tego u nas prawica to pozal sie boze banda jelopow , ktorzy sami nie potrafia sie dookreslic w sferze gospodarczej , czy obyczajowej. Porownywanie ekstremow funkcjonujacych poza danym system , w odniesieniu do niego , powoduje pewien chaos semantyczny , dlatego sami nie jestesmy do konca pewni ,dlaczego akurat ta partia ,a nie inna miesciw sie w obrebie naszej sympatii - i prosze zebyscie to przemysleli , dokladniej w kontekscie obecnych wyborow, gdzie nie ma ani slowa o rzetelnym programie,a jest gra na emocjach.. Taki bajzel jest na reke politykom , ktorzy zamiast merytorycznej debaty w Polsce , prowadza jakies swoje GOWNO warte potyczki , ktore ani Was , ani mnie nie interesuja naprawde ani troche. Co wiecej nie maja na nasze zycie wiekszego wplywu , mimo to unisono z mediami promuja sie jako bardzo wazne osoby. Powiedzcie mi szcerze, czy ktos wie co dla III RP zrobili: Chłopek , czy moze Kosecki ??? Tosa obecni poslowie, dodam na marginesie. Polityka miernym, ale wierny , ktora powoduje, ze tan kraj to kloaka...Najlpeszy jest palikot , ktory7 jest elementarna wykladnia naszej polityki i basta :)

Garwina

2011-09-22, 15:58
rufette napisał/a:

@up tak dla wyjasnienienia UK stalo sie mocarstwem nie dzieki kapitalizmowi ale kolonia za morskim miedzy innymi Irlandia, Indie , Indie zachodnie : ) potega ameryki ktora powoli upada opiera sie na ogromnej powierzchni, surowcach naturalnych i dwoch wojnach swiatowych na ktorych ten kraj zbil fortune :) kapitalizm kapitalizmowi nie rowny !


Do koloni trzeba było w późniejszym okresie dopłacać , kolonie świadczyły o potędze , ale nie były jej głównym czynnikiem twórczym. To właśnie nieskrępowany kapitalizm zapewnił Anglii dobrobyt ( zarówno przedsiębiorcom jak i robotnikom , biedne dzieci w kajdanach zapie**alające w kopalniach to lewacki mit). Do eksplozji gospodarczej doprowadziła polityka silnego pieniądza, niskich podatków, wolnego handlu oraz minimalnego poziomu wydatków (wydatki publiczne brutto Wielkiej Brytanii jako procent PKB spadły z 27,1% w 1811 roku do 7,3% w 1891 roku) i regulacji rządowych przyniosła bogactwo i wzrost poziomu życia . Na przykład od 1832 roku w Anglii bez specjalnych zezwoleń wolno było zakładać firmy, a od 1844 roku wymagana była tylko rejestracja, przebiegająca w sposób automatyczny. Minister finansów William Gladstone zmniejszał systematycznie podatki od dochodu z początkowych 4% w 1861 roku do 1,7% w 1866 roku. Mimo zmniejszenia stopy podatkowej dochody państwa z podatków były zwykle większe (krzywa Laffera) niż się spodziewano. Pomimo trzech lat nieurodzaju w rolnictwie, cała gospodarka rosła na tyle szybko, że w 1864 roku uzyskano nadwyżkę dochodów o 3,7 miliona funtów, co pozwoliło na kolejną obniżkę stopy podatkowej w następnych latach. Ostatni rok Gladstonea jako kanclerza skarbu w 1866 roku przyniósł nadwyżkę 2 milionów funtów. Za rządów Gladstone, w ciągu pięciu lat osiągnięto nadwyżkę budżetową równą 17 milionów, pomimo obniżenia podatków o 12 milionów funtów. Należy dodać, że w latach 1815-85 produkcja, w zależności od towaru wzrosła od 10 do 50 razy. Na rynkach takich produktów jak węgiel, stal, wełna czy bawełna, Wielka Brytania całkowicie zdominowała świat. Niewielka populacja niewielkiej wyspy wytwarzała bogactwo i zapewniała poziom życia, o jakich poprzednie generacje nie mogły nawet śnić. Po raz pierwszy w historii świata robotnicy i najemni pracownicy rolni mieli do swej dyspozycji towary i usługi, którymi niewiele wcześniej cieszyć się mogli tylko najbogatsi. Dochód narodowy Wielkiej Brytanii wzrósł w XIX wieku siedmiokrotnie. Co więcej, indeks cen towarów konsumpcyjnych spadł w tym okresie o 57%.
Czego to zasługa ? Wolnego rynku i poszanowaniu własności prywatnej , nie żadnych koloni.
Tak samo USA , ogromna powierzchnia ? - phi , każdy stan miał tak dużą autonomię , że łączna ich powierzchnia nie miała tu nic do rzeczy. Surowce naturalne ? - nie żartuj , całe złoto wywieźli Hiszpanie i Portugalczycy. Kraj ten wzrósł tak właśnie dzięki kapitalizmowi ( najpierw w XIXw. a później za Regana) W końcu powiedzenie "od pucybuta do milionera" wzięło się właśnie stamtąd , każdy , niekrępowany przez reżim państwowy , dzięki swej pracowitości , czy pomysłowości mógł dorobić się fortuny.
W skrócie : Kapitalizm to wolność i dobrobyt , j***ć socjalizm ;)

Ansgar

2011-09-22, 17:08
Konkretnie to ma naj***ne we łbie... :evil:

Levy_

2011-09-22, 19:14
lewacki motłoch

Garwina

2011-09-22, 20:50
rufette napisał/a:

A KOMUNA !!! no coz ... Chiny rosna w sile i wykupuja zachodnie KAPITALISTYCZNE rynki.



Widzę , że nieźle Ci beret zryto. Po pierwsze zachodnie kraje NIE sa kapitalistyczne , całe UE to czysty socjalizm , jak ktoś tego nie widzi to jest impotentem ekonomicznym. Po drugie kraje takie jak Chiny , czy Indie są teraz najpotężniejszymi gospodarkami świata , właśnie dzięki olbrzymiej liberalizacji rynku.

Apropo wiesz może jaki jest najbogatszy kraj europejski i jaki panuje w nim system polityczny i gospodarczy ?

binio92

2011-09-23, 00:58
@penerek dziś to nawet puścili w szkle kontaktowym ;d