18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sposób na złodzieja

P@...........@C • 2013-01-11, 22:39
szkoda, że k***y nie zastrzeliła :-?


Bl...........er

2013-01-11, 22:41
P@N K@C napisał/a:

szkoda, że k***y nie zastrzeliła



Przecież to był pistolet na wodę :-/

P@...........@C

2013-01-11, 22:42
jak woda z mydłem to na cygana zadziała :krejzi:

Fakerę

2013-01-12, 08:54
Kolejnemu grubaskowi coś nie wyszło :amused:





Tutaj już się złodziejom udało.

~Bambi~

2013-01-12, 08:58
Gość co się schował za ladę :amused:

10...........00

2013-01-12, 09:32
To baba ma cela:P Pewnie tak samo parkuje jak strzela:D

ellsworth

2013-01-12, 10:00
@~Suddenly Psychotic
Co on miał na kulki ten pistolet? 3 razy go trafił a ten się dalej rusza?

snif

2013-01-12, 11:25
I tutaj jest pięknie ujęta różnica pomiędzy człowiekiem który ma prawo do posiadania broni i tym który go niema.Film który wstawił P@N K@C przedstawia obywatela który ma prawo bronić siebie i swój dobytek przed napaścią.Widzimy zachowanie bandyty który na widok pistoletu kuli się ja zwierze i ucieka.Natomiast na filmiku umieszczonym przez Suddenly Psychotic obserwujemy sytuacje odwrotną gdzie przestępca posiada broń(zapewne zdobytą nielegalnie)a obywatel który ma teoretyczne prawo się bronić niema środków(broni) aby to zrobić i pada ofiarą braku możliwości ochrony własnego życia.Oczywiście nie wiem czy rzeczywiście na filmie numer dwa ukazane jest państwo w którym dostęp do broni jest zakazany bądż utrudniony ale chodzi mi o piękny kontrast pomiędzy tymi dwoma sytuacjami i zachowanie bandyty na widok osoby która ma broń a z drugiej strony pewność siebie bandyty który broń sam posiada atakując człowieka który jest jej pozbawiony.

efiksowy

2013-01-12, 11:41
ślepakami moim zdaniem strzela z pistoletu

Dalione

2013-01-12, 11:55
snif napisał/a:

I tutaj jest pięknie ujęta różnica pomiędzy człowiekiem który ma prawo do posiadania broni i tym który go niema.Film który wstawił P@N K@C przedstawia obywatela który ma prawo bronić siebie i swój dobytek przed napaścią.Widzimy zachowanie bandyty który na widok pistoletu kuli się ja zwierze i ucieka.Natomiast na filmiku umieszczonym przez Suddenly Psychotic obserwujemy sytuacje odwrotną gdzie przestępca posiada broń(zapewne zdobytą nielegalnie)a obywatel który ma teoretyczne prawo się bronić niema środków(broni) aby to zrobić i pada ofiarą braku możliwości ochrony własnego życia.Oczywiście nie wiem czy rzeczywiście na filmie numer dwa ukazane jest państwo w którym dostęp do broni jest zakazany bądż utrudniony ale chodzi mi o piękny kontrast pomiędzy tymi dwoma sytuacjami i zachowanie bandyty na widok osoby która ma broń a z drugiej strony pewność siebie bandyty który broń sam posiada atakując człowieka który jest jej pozbawiony.




krakowiak69

2013-01-12, 12:03
Snif ma racje, ale dziadek głupi... z gołymi rękami startuje od frontu do gościa... samobójca nie bohater.