18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

sposób na żebraków

marna • 2012-09-21, 16:49
Władze chińskie znalazły oryginalny, skuteczny, ale raczej dość kontrowersyjny sposób na pozbycie się bezdomnych żebraków z ulic. W czasie dużych imprez na targu w prowincji Nanchang, wszystkich bezdomnych zamyka się w specjalnych celach, tak by nie kolidowały z ulicznym ruchem pieszych. Sądząc po uśmiechniętych twarzach, włóczędzy czują się we "więzieniu" bardzo dobrze, zwłaszcza, że ​​są oni tam regularnie karmieni.









ciekawe czy w Polsce by takie coś miało rację bytu..

An...........kh

2012-09-21, 16:56
Polacy już zrobili coś podobnego podczas II WŚ :hitler:

nuker92

2012-09-21, 17:13
Klatki dla rumunów, że tez k***a nikt wcześniej o tym nie pomyślał...

rockface123

2012-09-21, 18:04
spalić albo rozstrzelać jak już nie mają gdzie uciec :emo:

Sethemar

2012-09-21, 18:14
W Polsce do takiej klatki ktoś nalałby benzyny i podpalił

Rafal1757

2012-09-21, 21:48
tylko przejsc i zebrac z miseczek. Kiedyś był tu filmik o sztucznym cyganie zbierającym datki do miseczki, na koniec jakiś koleś podszedł i zapie**olił pieniądze

Br...........ki

2012-09-21, 21:57
Nie czaje w czym wam przeszkadza żebrak na ulicy. Nie każdy się rodzi w bananowym świecie jak wy i ma z górki do końca życia. To chyba dobrze że żebra-ją a nie siedzą na zasiłku bezczynnie, a nikt wam nie każe im wrzucać kase

Sz...........an

2012-09-21, 22:00
marnotrawna napisał/a:

ciekawe czy w Polsce by takie coś miało rację bytu..



Żartujesz sobie :amused: ? Przecież jesteśmy w UE...

bach

2012-09-21, 22:58
u nas jest podobnie, tylko że trzymamy takich w ładnych domkach, zwanych urzędami

przestali już żebrać, teraz żądają :-P

ashitaka

2012-09-22, 01:04
wincelo194 napisał/a:

Nie czaje w czym wam przeszkadza żebrak na ulicy. Nie każdy się rodzi w bananowym świecie jak wy i ma z górki do końca życia. To chyba dobrze że żebra-ją a nie siedzą na zasiłku bezczynnie, a nikt wam nie każe im wrzucać kase



Chyba nie miałeś styczności z cyganami/rumunami czy innym brudactwem które np. nagabuje cię na przystanku autobusowym dopóki k***a mu czegoś nie dasz - sp***olić nie możesz bo czekasz na autobus, przyj***ć nie możesz bo cie koledzy 'żebraka' zadźgają w bramie...

Chrzanik

2012-09-22, 11:32
@nuker92 Ty myślisz, że tak łatwo złapać zwinnego, silnego rumuna?

Br...........ki

2012-09-22, 11:39
ashitaka napisał/a:



Chyba nie miałeś styczności z cyganami/rumunami czy innym brudactwem które np. nagabuje cię na przystanku autobusowym dopóki k***a mu czegoś nie dasz - sp***olić nie możesz bo czekasz na autobus, przyj***ć nie możesz bo cie koledzy 'żebraka' zadźgają w bramie...


Wszystkich jakich żebraków spotkałem to byli tacy którzy siedzieli z karteczką pod sklepem kościołem czy gdziekolwiek, nikt mnie nie nagabywał.

sz...........an

2012-09-22, 13:23
Kuźwa.... praktycznie zero praw człowieka i jakoś nikt tam kuźwa nie narzeka. Przestępczość na poziomie przeciętnym, rozwiązania może kontrowersyjne ale jednak jak widać nie najgorsze. Zaczynam myśleć że to europa się cofa w rozwoju wprowadzając coraz to nowe wymysły helsińskiej fundacji praw dałnów

al...........10

2012-09-22, 16:03
nuker92 napisał/a:

Klatki dla rumunów, że tez k***a nikt wcześniej o tym nie pomyślał...



k***a, ty j***ny w dupę przez stado dzikich murzynów kretynie. Debilu i wszyscy debile, którzy daliście mu piwo!

RUMUN to jest do k***y nędzy mieszkaniec Rumunii, normalnego kraju!
ROM/CYGAN/CIAWUS itp. to pie**olony brudas i złodziej, znienawidzony przez wszystkich bezpaństwowiec pochodzący z Indii, skażenie naszej ziemi.
RUMUN z ROMEM nie ma, k***a, NIC WSPÓLNEGO, jeśli tego nie rozumiesz to wypie**alaj się douczyć, sk***ysynu, a twoi fani razem z tobą. Soczysty ch*j wam w dupę.
W dupie ma warna, wk***iłem się.