18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sposób na jesień

Ethnea • 2011-10-23, 14:12
Kwiat małych gmin...



jesień- zimno, mokro, flaszkowo...

Pan Mularz

2011-10-23, 14:54
Alkohol zabija szare komórki, dlatego nie piję go zbyt dużo. Od czasu do czasu napije się trochę likieru lub kieliszek dobrego drogiego wina. Picie alkoholu aby się odurzyć jest dla ludzi z niższych warstw społecznych. Zostało to udowodnione naukowo.

Bl...........er

2011-10-23, 15:00
Mularz napisał/a:

Alkohol zabija szare komórki, dlatego nie piję go zbyt dużo. Od czasu do czasu napije się trochę likieru lub kieliszek dobrego drogiego wina. Picie alkoholu aby się odurzyć jest dla ludzi z niższych warstw społecznych. Zostało to udowodnione naukowo.



Żalisz się czy chwalisz ?

Gr...........3l

2011-10-23, 15:39
Cytat:

Alkohol zabija szare komórki, dlatego nie piję go zbyt dużo. Od czasu do czasu napije się trochę likieru lub kieliszek dobrego drogiego wina. Picie alkoholu aby się odurzyć jest dla ludzi z niższych warstw społecznych. Zostało to udowodnione naukowo.



Niech żyją ludzie z niższych warstw społecznych. Wypijmy za nich :wodka:

kamil66

2011-10-23, 15:42
@Mularz

Nie piję, ale mimo to uważam, że jesteś ewidentnie ch*jowo nastawiony do świata otaczającego Cię i konsekwentnie próbujesz udowodnić wszystkim, że to Ty masz rację. A takiego ch*ja masz nie rację.

Gr...........3l

2011-10-23, 15:46
Ja piję a mimo to uważam że, jesteś ch*jowo nastawiony do świata, a co do racji to moja jest mojsza niż Twoja. :mrgreen:

FryzjerZG

2011-10-23, 15:52
tak przyjzalem sie temu Mularzowi i wnioskuje ze : jest to rozpieszczony gowniarz, nosi okulary ze szkielkami pancernymi, uczy sie w gimnazjum(moze wczesnym liceum), ale nikt go nie lubi, stad niechcec do wszystkiego i wszystkich (dodatkowo wszyscy sa od niego glupsi). W kazdym komencie mozna wyczytac "ten glupi, ten malo smieszny, ten nudny, ten to idiota". Spoko, wszyscy wiemy ze Polska to kraj w ktorym wiekszosc ludzi to idioci, chyba nie do konca rozumiesz strone sadistic. To nie jest misyjne pismo w ktorym zle pisze sie o alkocholu, dz**kach czy narkotykach. Tu zle sie pisze co najwyzej o takich c*pkach jak Ty. Bez odbioru.

kaiel

2011-10-23, 16:23
ja też lubie kapustę kiszoną

Pan Mularz

2011-10-23, 16:25
blackhunter6 napisał/a:



Żalisz się czy chwalisz ?



Nie wiem o co ci chodzi...

kamil66 napisał/a:

@Mularz

Nie piję, ale mimo to uważam, że jesteś ewidentnie ch*jowo nastawiony do świata otaczającego Cię i konsekwentnie próbujesz udowodnić wszystkim, że to Ty masz rację. A takiego ch*ja masz nie rację.



Czemu tak uważasz. Jestem optymistą i radosnym człowiekiem. Nie próbuję udowadniać, ze mam rację. Nie muszę tego robić.

FryzjerZG napisał/a:

tak przyjzalem sie temu Mularzowi i wnioskuje ze : jest to rozpieszczony gowniarz, nosi okulary ze szkielkami pancernymi, uczy sie w gimnazjum(moze wczesnym liceum), ale nikt go nie lubi, stad niechcec do wszystkiego i wszystkich (dodatkowo wszyscy sa od niego glupsi). W kazdym komencie mozna wyczytac "ten glupi, ten malo smieszny, ten nudny, ten to idiota". Spoko, wszyscy wiemy ze Polska to kraj w ktorym wiekszosc ludzi to idioci, chyba nie do konca rozumiesz strone sadistic. To nie jest misyjne pismo w ktorym zle pisze sie o alkocholu, dz**kach czy narkotykach. Tu zle sie pisze co najwyzej o takich c*pkach jak Ty. Bez odbioru.



"Ładnie" nakreśliłeś "mój" profil psychologiczny. Niestety dla ciebie, jest totalnie chybiony. Jak byś nie zauważył, to mam 33lata, więc można łatwo się domyślić, że do gimnazjum nigdy nie chodziłem, a liceum mam już dawno za sobą. Rozpieszczony? Owszem. Rodzice zawsze mnie dobrze traktowali. Dbali o mój rozwój intelektualny oraz fizyczny, dzięki czemu jestem teraz zdrowy, posiadam elastyczną i dobrze płatną pracę nie pochłaniającą dużych ilości czasu.
Mi się zawsze wydawało, że sadistic, to strona o charakterze humorystycznym, jednak można na niej poruszać wszystkie tematy i proszę mnie nie obrażać.
"Obelgi, to argumenty tych, którzy nie mają argumentów."

Ps. Alkohol nie pisze się przez ch.

Bl...........er

2011-10-23, 16:44
:offtopic: Koniec tego pie**olenia albo piszecie na temat albo wcale. Każdy offtop zostanie nagrodzony czerwonym krawacikiem.

Mularz jeśli w każdym temacie będzie wszczynał bezsensowne dyskusje które nie prowadzą do niczego dobrego docenię cię wyjątkowo !

gumol

2011-10-23, 20:04
Po dzisiejszej ch*jowej niedzieli zaczynam żałować, że nie zacząłem jej od flaszki :D kuźwa gdzie moje 12h życia. Wstałem rano i ch*j totalny marazm...

tak jest żalę się :D

Fragless

2011-10-23, 20:09
Oto mój nowy bohater. Spiderman i Batman niech się schowają i przykryją liśćmi.

Rafal1757

2011-10-23, 20:14
@~blackhunter6
proponuję wprowadzić opcję "karnego ku*asa". Np ikonka wyświetlana przez kilka dni na awatarze... Coś mniejszego niż ostrzeżenie, ale niech przykładowy gostek wie że ktos się nim interesuje :P

A co do filmiku to przychodzi mi na myśl taki dialog:
-pijemy dzisiaj ?
-noo... a jaka okazja ?
- jesień :D

bu...........00

2011-10-23, 22:28
Specjalnie się od 10 lat chyba zalogowałem, żeby napisać rzecz następującą. Wypie**olcie (zbanujcie) tego mularza, bo jak przeglądam codziennie sadola i czasem zerknę w komentarze to wydaje mi się, że to kompletny gimbus który przyszedł z jakiegoś ch*jowego forum typu darkwarez.pl głosić swe mądrości życiowe mając 14 lat.

A co do filmiku to flaszki rano bym nie pił, ale tak z 2-3 browary do śniadania na lepszy dzień to czemu nie.