18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sposób na drogowego "nauczyciela"

lllll • 2014-04-18, 18:49
Kiedyś pojawił się FILM związany z "drogowym nauczycielem" który blokował lewy pas celem rozładowania korka na drodze...
Oto jak można sobie poradzić :D



dabster

2014-04-19, 00:45
Może mi ktoś wytłumaczyć o ch*j chodzi temu kierowcy ciężarówki? W jaki sposób i w czym to ma pomóc? Ok***ieli do reszty od tej jazdy w samotności

puxynn

2014-04-19, 00:46
moje miasto. takie piękne :)

RockyWood

2014-04-19, 00:53
Refes napisał/a:

Aż się zarejestrowałem.. W dupach wam się poj***ło, to jest korek z powodu przebudowy dk 1 i dk 86 w Tychach. Każdy grzecznie ustawia się w kolejce (dalej są światła) i czeka a takie piz*y zapie**ala*ą poboczem albo po zielonej trawce byle by być szybciej od innych. Gdyby dalej rzeczywiście stosowali metodę na suwak nie było by problemu, na co dzień zajeżdżają ci drogę i jeszcze machają łapami z pretensjami że ich od razu nie wpuszczasz do kolejki.



czytam to i nie wiem czy w/g Ciebie pan szeryf w TIRze robi dobrze czy nie...
Dla tych co twierdzą, że dobrze polecam niezwłocznie udać się na kurs doszkalający na prawo jazdy albo k***a spalić kupiony blankiecik nadający owe prawo.

MaczoJuh

2014-04-19, 00:59
mysle, ze chodzi o to, aby auta byly 'w biegu' :) czasem robie podobnie, jak widze idiotow, ktorzy dopie**ola, i zaraz hamuja.. ja wole na 2biegu, spokojnie jechac, nie zatrzymujac sie.

normale

2014-04-19, 01:07
Nie, żeby nie było korka tylko żeby j***ne wieśniaki nie sp***alały na lewy pas kiedy wszyscy czekają na prawym. Co w tym k***a trudnego do zrozumienia? :D no dobra tylko w mieście mnie to wk***ia