18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sposób na crackheadA

Areczos • 2014-12-31, 18:38
Koleś objaśnia jak szybko i skutecznie poradzić sobie z ćpunką, która pałęta się przed domem.
Na początku odpala blanta i dmucha w jej stronę,aby zwabić zwierzynę, a później....

Ps.Można oglądać od 0:40s

tiduss

2015-01-01, 00:39
Chyba maszynka się mu popsuła bo jakiś niedogolony pod nosem jest.

brokat_

2015-01-01, 01:31
Ma dobrego wąsa ten koleś, czy to nie bongman?

hekto14

2015-01-01, 02:59
Szkoda tylko, że nie użył myjki wysokociśnieniowej. :orgazm:

dabsk

2015-01-01, 11:35
Pewnie już od tygodnia ćwiczył swój występ , zapuścił nawet wąs na tę okazję, a mimo małpiego chwytu w 1:24 nie do końca sprawnie odwraca głowice zraszacza. Głupi murzyn...

tranzystor

2015-01-01, 16:21
BongMan napisał/a:


:facepalm:
Ćpun to ktoś, kto jest uzależniony od narkotyków.
Gość odpalił blanta - skręta z marihuaną.
Mało tego - gdyby filmik był jak się pozbyć żula, a pierwszym krokiem byłoby otwarcie piwa, to też byś tak szczekał?
:facepalm:



Bongman, wszyscy rozumiemy, że nie jesteś zbyt bystry, ale na siłę chcesz być zabawny.
Cwaniaczki z blantami, to tzw ćpuny, jedynie w pewnych kręgach uznawani za "luzaków", "hiphopowców" itp. Tak samo, jak dziewczyna puszczająca się na boki nie jest "kobietą niezależną", czy "wyzwoloną", a poprostu k***ą. Czasy się zmieniają i kwalifikacja pewnych zachowań też bywa naginana, żeby umniejszyć na szkodliwości.

BongMan

2015-01-01, 19:02
tranzystor napisał/a:

Bongman, wszyscy rozumiemy, że nie jesteś zbyt bystry, ale na siłę chcesz być zabawny.


Chciałbyś być w 1/10 tak bystry jak ja. 30 lat a we łbie siano.

tranzystor napisał/a:

Cwaniaczki z blantami, to tzw ćpuny, jedynie w pewnych kręgach uznawani za "luzaków", "hiphopowców" itp.


Chcesz zatem powiedzieć, że każdy kto pali (nieważne jak często i ile, ogólnie) marihuanę to cwaniaczek, ćpun, a jedynie w pewnych kręgach luzak, hiphopowiec, itp? Rozwiń zatem i wyjaśnij tę jakże głęboką myśl.

tranzystor napisał/a:

Tak samo, jak dziewczyna puszczająca się na boki nie jest "kobietą niezależną", czy "wyzwoloną", a poprostu k***ą.


k***ą jest taka, która ma faceta, a r*cha się z innymi. Jak jest wolna to mogą do niej nawet w kolejce się ustawiać i każdemu ch*j do tego. Berecik nie uciska?

tranzystor napisał/a:

Czasy się zmieniają i kwalifikacja pewnych zachowań też bywa naginana, żeby umniejszyć na szkodliwości.


Wypisz w punktach wszystkie szkodliwości palenia marihuany, następnie porównaj to ze szkodliwością picia alkoholu, kawy, palenia papierosów (przypominam - nie ma znaczenia ile i jak często, mówimy ogólnie) i powiedz mi dlaczego człowieka palącego lolka nazywasz ćpunem, a człowieka pijącego piwo, kawę lub palącego szlugi już nie?

omdor

2015-01-01, 19:20
:wodka: Piona i pozdro dla was obu.
Radwan94 napisał/a:



Nalał bym ci wódki gdybym był koło ciebie. oraz wyił bym twoje zdrowie. A to że mam trochę zmrnowanego życia to nie ulega mojej wątpliwości bo zostałem wyykstałcony w zawodzie, którego nie nawidzę, jestem opóźnony bo moja matka chlała w ciąży, a na wyższe wykształcenie, którego pragnę bardziej jak dupy 18 będę muszę poczekać. Mam marzenie uczyć na poziomie szkoły wyższej ale na to będę musiał też poczekać, dlatego wiem co straciłem i nie chcę k***a tracić każdego dnia, chcę zysku ale mimo to dzięki będę kożystać i się rozwijać i do zobaczenia na uczelni po drugiej stronie auli mam nadzieję. Najlepszego nowego roku tak jak nie oisałem.