18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sposób jak wkurwić złodzieja

trane1 • 2015-12-05, 20:46

j***ć k***y i złodziei

Nocturno

2015-12-05, 23:33
PirateBay. Torrenty. Ruskie serwery.
Gdzie te czasy, gdy można było pobrać grę z Crackiem, dzień po premierze, wraz ze wszystkimi dodatkami..? :D

czarnykun

2015-12-05, 23:37
Skradles moj cenny czas autorze. Jebac Cie.

Kondra

2015-12-05, 23:56
sars80 napisał/a:

Pan Bóg najbardziej się cieszy, jak złodziej złodziejowi coś zajumie




leon0xxx

2015-12-05, 23:56
j***ć, na identycznej zasadzie działają wszystkie cracki do steamowych gier więc autor pokazał jak stracić hajs i czas trollując samego siebie no i psując komuś biznes warty paczkę ruskich szługów bo oni i tak wgrają sobie cracka :D

PikosTychy

2015-12-06, 00:30
j***ny społeczniak....

TomdeX

2015-12-06, 00:47
Ludzie płacą za to tylko dlatego, żeby nie piracić i nie ryzykować wpadnięciem glin, ale według mnie to idioci, bo jeśli policja wreszcie siądzie na takiego sprzedającego to pierwszą rzeczą będzie znaleźć ludzi, którzy te kody od niego kupili, a swoją drogą, że takie rozdawanie konta jest zabronione i karalne, ale tak jak mówiłem Ci ludzie to po prostu idioci, więc wiele po nich nie ma co się spodziewać.

rufuskask

2015-12-06, 00:52
Chodzi o to że kiedyś to zgrywałeś cracka i wszystko śmigało jak należy. Dzisiaj trzeba się z tym tyle napie**olić że odechciewa się nawet odpalać torrenta a złotówkę to nawet browar nie kosztuje. Tak to mam święty spokój z crackami updejtami i innymi gównami.

Szalony_Mleczarz

2015-12-06, 01:00
To niech zajmie się tym policja i steam. Ludzie płacą za konkretną usługę (czyli grę offline) i ją otrzymują, więc na linii sprzedawca - klient wszystko jest zajebiście i każdy jest zadowolony.
A autor filmiku myśli, że jest j***nym strażnikiem texasu i że sieje sprawiedliwość.

Kluz

2015-12-06, 01:12
@leon0xxx sraka sobie wgrają geniuszu. Oni udostępniają normalne konta z normalnymi gram... za normalny hajs.

pomaranczowy4

2015-12-06, 07:00
ten jeden gość gada jak ivona

Swietny

2015-12-06, 10:31
j***ć to Steama, za jego złodziejskie prawa kiedy nie kupujesz gry tylko "wypożyczasz" u nich i potem nie można jej sprzedać.

hohoniowy

2015-12-06, 11:52
Ludzie nie widzą jak Steam i inne korpo rżną ich na kasę za to wsiadają na kogoś kto znajduje luki w tym syfie i zarobi parę groszy. Gimbazyjne ORMO.

sorra18

2015-12-06, 13:26
Typowy mentalnosc ch*ja. Mogli by wszyscy grac za 1zl ale nie zablokuje wydymam innych graczy i sprzedawce. Dostana zlocisza spowrotem, ale jak beda chcieli pograc to puzniej wypie**ola wiecej. A jesli bronicie koncernow ze sie im nalezy za ciezka prace i dobre gry to jestescie w bledzie. Activision ubisoft ea i inne wypuszczaja scierwo robia mini tranzakcje by graczy doic z kasy. I jeden ch*j ile wychodza na tytule swietnym przykladem jest COD zarabiaja na nim krocie a i tak kazda nastepna odslona jest tylko troche ulepszona bo przeciez i tak ktos za to wyscieli kase.

smiechlem

2015-12-06, 16:23
sorra18 napisał/a:

Typowy mentalnosc ch*ja. Mogli by wszyscy grac za 1zl ale nie zablokuje wydymam innych graczy i sprzedawce. Dostana zlocisza spowrotem, ale jak beda chcieli pograc to puzniej wypie**ola wiecej. A jesli bronicie koncernow ze sie im nalezy za ciezka prace i dobre gry to jestescie w bledzie. Activision ubisoft ea i inne wypuszczaja scierwo robia mini tranzakcje by graczy doic z kasy. I jeden ch*j ile wychodza na tytule swietnym przykladem jest COD zarabiaja na nim krocie a i tak kazda nastepna odslona jest tylko troche ulepszona bo przeciez i tak ktos za to wyscieli kase.



No co tam złodzieju? 10 złoty przej***łeś?
Zajebiste wytłumaczenie, że wszystkie gry od firm na szczycie to "ścierwo". Przeczytaj sobie k***a w takim bądź razie recenzje jakiś mało znanych recenzentów (żebyś przypadkiem nie został oszukany bo ktoś został "przekupiony" do dobrych recenzji) i się zastanów nad kupnem. Właśnie w tym momencie prawdopodobnie osoba która udostępniała te konta musi zwrócić tysiące złotych bo została zrobiona przepięknie w ch*ja. I o to chodzi. Każdej firmie należy się choć gram szacunku za dobre gry (Wiedźmin 3 udostępniony został w kilku tysiącach sztuk). Mam nadzieję że sprawa będzie na policji i osoba która udostępniła te gry będzie miała srogo przej***ne od policj, jak i od Valve. Każdy który mówi że akcja jest ch*jowa i że każdy "niszczący dobry biznes" jest śmieciem to zwykły cygan który pewnie zrobiłby to samo gdyby ogarnął udostępnianie gier wcześniej.

PS: ludzie kupujący coś takiego to jeszcze większe śmiecie niż udostępniający