18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spoczywaj w Pokoju

hailtotheparanoia • 2011-05-02, 07:59
Odszedł wódz i mentor, przykładny ojciec i syn - propagator pacyfizmu oraz zdecydowany przeciwnik idei dżihadu.
Odszedł ostatni sprawiedliwy.

Bóże, miej duszę Osamy oraz jego 2973-ech compadres w swej opiece.



PS. Może tak - małe [Santo Subito] ?

BongMan

2011-05-02, 21:30
CIA to drugi (zaraz po Mossadzie) najlepszy wywiad na świecie. Za ch*ja dzwona nie uwierzę, że przez 10 lat nie mogli znaleźć jednego faceta. Od początku wiedzieli gdzie jest ale mieli swoje powody by trzymać go przy życiu. Widocznie coś się zmieniło skoro go zaj***li, lecz nic na tym nie stracili bo opinia publiczna ucieszyła się, że zginął groźny terrorysta. ch*j tam, że setki tysięcy jeszcze gorszych terrorystów lata na wolności i planuje kolejny zamach a połowa z nich jest na usługach rządów największych mocarstw. To wszystko wiatr w oczy. ch*ja wiemy o wielkim świecie i myślimy to, co każą nam media.

nileppez

2011-05-02, 21:38
Tak k***a znaleźli najbardziej poszukiwanego człowieka na świecie ale jakoś tak wyszło że nie mają żadnych dowodów a ciało wrzucili do morza. Miesiąc i dzień temu by to świetnie pasowało.

Wilku94

2011-05-02, 22:03
peacepraiser napisał/a:

Zapewnili mu warunki świadka koronnego i udają, że schwytali. Ostatnio sprawa terroryzmu trochę przycichła, a żydkowie pewnie szykują się na następny arabski kraj. Trzeba znowu nastraszyć ludzi brodatymi terrorystami, a prawda jest taka, że najwięksi siedzą za biurkami w szytych na miarę garniturach...


Jeżeli w najbliższym czasie kraj który nie powinien istnieć (israel) napadnie na jakieś państwo arabskie,to dam ci wiarę w 100%.

Kóba

2011-05-02, 23:30
A ja powiadam wam, że Osama żyje (w Polsce) i ma się dobrze. Mam na to niezbite dowody ;-)

Oglądnijcie klip do piosenki Jedność z ostatniej płyty Hemp Gru ;-) Zajebiście tam nawija nawet :-)

Stefan_Sigal

2011-05-03, 00:25
Osama i tak was zapie**oli.

hell.no

2011-05-03, 00:32
jarekzxc napisał/a:

bin laden to fikcja... osoba która została stworzona na potrzeby armii amerykańskiej...



I co jeszcze k***a?
Może spróbujesz mi wmówić, że święty mikołaj to też fikcja?

Dalione

2011-05-03, 00:40
Patologia , teraz będzie atak gifów i zdjęć z jego udziałem :D Nie mogę się doczekać aby je przejrzeć :D

Tigroid

2011-05-03, 01:04
ch*j k***a, czy zginie osama czy ahmed jednego arabusa mniej

Lashlo

2011-05-03, 05:42
[*]
Pamiętamy.


Mi...........te

2011-05-03, 14:34
Osama a teraz bez żartów oddawaj moje prześcieradło co mi zaj***łeś a teraz z nim na głowie chodzisz

Macias17

2011-05-03, 15:07
sk***iel bez kitu jest to obamy podobny...