18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spitfire and Hurricane - Pokaz

Garrone • 2014-02-27, 22:13
Podniebny pokaz samolotów z bitwy o Anglię.


szerLucjan

2014-03-02, 22:48
Hurricane był przestarzały już w 39' i pomyśleć, że nasi musieli na tym latać. I jeszce potrafili coś zestrzelić

nanab

2014-03-02, 22:51
Nie ogładajcie, nic tam nie ma, latają sobie w kółko.

piterek098

2014-03-02, 22:59
walczyliśmy takimi maszynami z dobrymi wynikami dzięki determinacji polskich pilotów. chwała bohaterom!

nanab napisał/a:

Nie ogładajcie, nic tam nie ma, latają sobie w kółko.

jak cię to sp***oleńcu nie interesuje to po ch*j piszesz ten zj***ny komentarz. wk***iają mnie takie zjeby jak ty, wypie**alaj stąd

PatrolZG

2014-03-02, 23:00
Parę lat temu w Anglii widziałem pokaz starych modeli z czasów wojny. Nie znam się na tym, napewno były 2 spitfire czy coś podobnego ( kadłub "na skrzydłach" ) i jakiś bombowiec. Maszyny cholernie respektowne , na niskim przelocie ( zwłaszcza bombowiec ) robił takie drgania w ciele że ciary przechodziły. Piękna melodia tego niespotykanego w dzisiejszych maszynach buczenia. To były zaledwie 3 maszyny, przypuszczam że jak 10-15 takich bombowców wlatywało do miast, to u wszystkich gacie pełne od samego dźwięku.

nanab

2014-03-03, 01:21
piterek098 napisał/a:

walczyliśmy takimi maszynami z dobrymi wynikami dzięki determinacji polskich pilotów. chwała bohaterom!


Heh z dobrymi wynikami, niemiaszki weszły jak do siebie, parę maszyn spadło na ziemię, ale to nie z powodu uszkodzeń tylko dlatego ze piloci ze smiechu nie mogli utrzymać sie w powietrzu kiedy zobaczyli co polaczki wystawiły przeciwko nim.

Garrone

2014-03-03, 02:53
@Up: Rzucać szkołę już w przedszkolu?