18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spina kierowcy traka ;D

Lid3r • 2013-04-13, 22:10
Spina polaka, Który jeździ na trocku u (h)Amerykanów.




:lodowka:

Mr...........io

2013-04-14, 11:52
ok, gostek może być w porządku etc. ale o ch*j mu chodzi?

gandziajp

2013-04-14, 11:53
Black Pitt napisał/a:

Już ktoś tę p*zdę wrzucał, wtedy się miotał bo mu nie wychodziło przesunięcie osi w naczepie.
Ogólnie wsiur j***ny, podnieca go kilka szt piwa w kufrze




Widac ze chłopy wyżej nic nie kapuja z jego filmów, i nie umieją czytac opisów. Koles robi to dla beki a wy sie spinacie jak ruch*na su*a. Zreszta on nic sobie z tego nie robi i wali to co wy o nim piszecie, mało tego to go pobudza do dalszego nagrywania wkur. i bardzo dobrze bo o to chodzi w jego filmach.

ZAMKNIJCIE PIZ*Y hejty.

misio1631

2013-04-14, 17:55
taka samo kontrolka w europejskich truckach jest o scr czyli ADblue jesli jest awaria to auto traci barrdzo duzo mocy i nie jedzie jak trzeba i pali znacznie wiecej dlatego jest to wk***iajace

zonk

2013-04-14, 18:17
Dla beki czy nie, trzeba być naprawdę na niskim poziomie żeby śmiać się z jego humoru. On taki poziom wyznacza.

feluke

2013-04-14, 21:20
juki napisał/a:

Wytlumaczy ktos co sygnalizuje ta kontrolka i czemu tak spina dupe?


Sygnalizuje ze filtr czastek stalych jest zaj***ny i potrzebna jest regeneracja. Mozna to zrobic na autostradzie jadac jednostajnie (pewnie na normalnej drodze tez sie da) albo na postoju wlaczajac odpowiednia opcje. Nie wie ze od zaswiecenia kontrolki ma ~1h na podjecie dzialan (jazda autostrada albo postoj) wiec sie zatrzymuje zeby wypalic filtr.
Jest skonczonym debilem albo usilnie chce zablysnac w internecie ale ja stawia ze jedno laczy sie z drugim.

astmuus

2013-04-14, 21:24
gandziajp napisał/a:




Widac ze chłopy wyżej nic nie kapuja z jego filmów, i nie umieją czytac opisów. Koles robi to dla beki a wy sie spinacie jak ruch*na su*a. Zreszta on nic sobie z tego nie robi i wali to co wy o nim piszecie, mało tego to go pobudza do dalszego nagrywania wkur. i bardzo dobrze bo o to chodzi w jego filmach.

ZAMKNIJCIE PIZ*Y hejty.




Jedynie pedały, gimbusy i plebs cenzuruje przekleństwa na Sadolu.
-Pener

(czekam na gifa).

juki

2013-04-14, 21:56
astmuus napisał/a:




Jedynie pedały, gimbusy i plebs cenzuruje przekleństwa na Sadolu.
-Pener

(czekam na gifa).





tewu

2013-04-14, 22:38
przewińcie do 6:58 :-D

elemel

2013-04-15, 08:59


Bo ja wiem czy taki idiota z niego...

Black Pitt

2013-04-15, 10:41
swaggerek napisał/a:

Bo ja wiem czy taki idiota z niego...



Doprawdy?



Raymond is that you? :anegdotka: