18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spierdalaj misiu

~Velture • 2023-06-24, 17:50
Pewnie połowa komentujących się dopie**oli, że tak blisko harda... :krejzi:


Janusz_k

2023-06-25, 10:25
nietryb666 napisał/a:

gość ma jaja wieksze niz ten niedzwiedz



Chyba to nie pierwszy jego raz, widać że wiedział co zrobić.

Gantorian1994

2023-06-25, 11:51
trytodie napisał/a:

Nieźle. Większość sadoli by się zesrala



ja już się obsrałem

HejterSadola

2023-06-25, 12:32
trytodie napisał/a:

Nieźle. Większość sadoli by się zesrala



Daj spokój, ja przed monitorem się zesrałem...

KrólOrtalionu

2023-06-25, 12:57
trytodie napisał/a:

Nieźle. Większość sadoli by się zesrala



Czyli ty byś się nie zesrał? Tak pytam, bo nie wiem jaki sens miał twój wpis. Bez spiny oczywiście.

_QbA

2023-06-25, 15:30
trytodie napisał/a:

Nieźle. Większość sadoli by się zesrala



A ty byś się nie zesrał cwaniaczku pie**olony?

Insaner

2023-06-25, 15:58
Czorsky napisał/a:

1. Niedźwiedź Brunatny - leżymy i nie ruszamy się to odejdzie w p*zdu
2. Niedźwiedź Czarny - Pilnujemy portfela i innych kosztownych pierdół, lub napie**alamy się z nim i kroimy dziada.
3. Niedźwiedź Grizzly - sp***alamy jak ruskie z czołgu
4. Niedźwiedź Polarny - Jednym zdaniem, Mamy przej***ne jak załoga Apolla 13.



Większość zwierząt nie ma świadomości tego jaki strach u ludzi wzbudza i że jest w stanie zabić ich jednym uderzeniem czy ugryzieniem. To co zrobili na filmie to najlepsze co mogli wymyślić, bo jeśli niedźwiedź zauważył, że coś przed nim nie ucieka tylko wręcz go próbuje zaatakować to sam zwieje i nie będzie się narażał. Trudno o takich detalach myśleć w sytuacji zagrożenia, ale najlepiej jest właśnie podnieść ręce żeby być "wyższym"i robić jak najwięcej hałasu. Na nogach i tak nie uciekniemy, chyba że z górki to mamy jakieś tam szanse bo są słabe w zbieganiu ze zboczy ze względu na niewielką długość przednich łap..

PabloSkills

2023-06-25, 20:23
No k***a adrenalinka by podskoczyła.

Takafura

2023-06-25, 23:15
Pytanie do fotografa nagradzanego za zdjęcia przyrodnicze:
robił pan świetne zdjęcia niedźwiedzi, nigdy pana nie atakowały ?
Kilka razy goniły, ale wcale nie trzeba być szybszym od niedźwiedzia. Wystarczyło być szybszym od asystenta...

PabloSkills

2023-06-25, 23:23
Insaner napisał/a:

Większość zwierząt nie ma świadomości tego jaki strach u ludzi wzbudza i że jest w stanie zabić ich jednym uderzeniem czy ugryzieniem. To co zrobili na filmie to najlepsze co mogli wymyślić, bo jeśli niedźwiedź zauważył, że coś przed nim nie ucieka tylko wręcz go próbuje zaatakować to sam zwieje i nie będzie się narażał. Trudno o takich detalach myśleć w sytuacji zagrożenia, ale najlepiej jest właśnie podnieść ręce żeby być "wyższym"i robić jak najwięcej hałasu. Na nogach i tak nie uciekniemy, chyba że z górki to mamy jakieś tam szanse bo są słabe w zbieganiu ze zboczy ze względu na niewielką długość przednich łap..





Nigdy w życiu człowiek nie sp***oli przed misiem. One osiągają 50 km/h. Zasada jest taka aby zachowywać się głośno gdy je zobaczymy lub wiemy, że mogą być w okolicy. Zaskoczony, wystraszony miś nas wpie**oli. Gdy jest matka z młodymi mamy przej***ne na maksa bo ona się nie cofnie by ich bronić. Możemy spokojnie powoli się oddalać, bez paniki i nie odwracać się plecami. Gdy miś biegnie to tak jak napisałeś, sprawiać wrażenie większego i głośnego. Reszta to sprawa losowa bo nie wiemy czy uda się nam nawalić w portki tylko trochę, odrobinkę czy osrać się po pachy i czy w ogóle zdążymy.

Paprotek

2023-06-26, 12:31
Ale toto zapie**ala :shock:

Res0r

2023-06-26, 21:16
Czorsky napisał/a:


3. Niedźwiedź Grizzly - sp***alamy jak ruskie z czołgu
4. Niedźwiedź Polarny - Jednym zdaniem, Mamy przej***ne jak załoga Apolla 13.



Ta, już sp***olisz. Weź chociażby na powyższym filmiku zobacz jak niedźwiedź popie**ala po wodzie i po błocie. Nawet na drzewo nie sp***olisz bo wejdzie za tobą.