18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

sard

2014-02-28, 22:38
Już widzę wersje dla ciapatych z kozimi łbami i dziesiątki wiewiórek posklejanych taśmą, bo pękły...

cl...........er

2014-02-28, 22:41
Karmik? :wtf: serio? :shock:
To już zniknęło podkreślanie błędów w przeglądarkach?

wernetto

2014-02-28, 23:37
clubber napisał/a:

Karmik? :wtf: serio? :shock:
To już zniknęło podkreślanie błędów w przeglądarkach?



nie, nie zniknęło.

Kocham tych znudzonych życiem łowców ortografii, którzy co jakiś czas sami popełniają karygodne błędy, ale jednak dowartościowują się przez szukanie ich u innych.

dr_evil

2014-02-28, 23:45
Ja pie**ole mam Déjà vu!!


bizzy

2014-02-28, 23:57
wernetto napisał/a:



nie, nie zniknęło.

Kocham tych znudzonych życiem łowców ortografii, którzy co jakiś czas sami popełniają karygodne błędy, ale jednak dowartościowują się przez szukanie ich u innych.



No pewnie! Nie poprawiajmy się nawzajem tylko k***a przymykajmy oko na wszystkie błędy, j***ć ortografię - świat będzie lepszy. Ja jebie jak można się obrazić o to że ktoś ma rację.

A żeby nie było że liżę komuś dupę to admin pisząc:
clubber napisał/a:

Karmik? :wtf: serio? :shock:
To już zniknęło podkreślanie błędów w przeglądarkach?


...nie przykozaczyłeś wiedzą, bo akurat tego słowa mu nie podkreśliło, ponieważ takie słowo występuje w słowniku i oznacza świniaka pasionego na mięcho, chyba że masz przeglądarkę która rozpoznaje poprawność wyrazu co do kontekstu zdania.

I taka powinna być riposta, a nie jakieś pie**olenie o dowartościowywaniu.

Dziękuję za uwagę.

ps. zdjęcie przezwycięża wszelkie konwenanse

wsza104

2014-03-01, 01:57
to Żyła !

Cy...........el

2014-03-01, 02:31
clubber napisał/a:

Karmik? :wtf: serio? :shock:
To już zniknęło podkreślanie błędów w przeglądarkach?



al...........10

2014-03-01, 05:53
Internet przeprowadza inwazję na świat rzeczywisty.... aż słychać om-nom-nom-nom...

cl...........er

2014-03-01, 06:43
wernetto napisał/a:



nie, nie zniknęło.

Kocham tych znudzonych życiem łowców ortografii, którzy co jakiś czas sami popełniają karygodne błędy, ale jednak dowartościowują się przez szukanie ich u innych.



Po pierwsze: nie jestem łowcą ortografii.
Po drugie: jeśli zakładasz temat na tym portalu, to zadbaj o to, aby brzmiał on poprawnie, w celu wyeliminowania późniejszych dubli.
Po trzecie: jeśli ktoś zwraca Ci uwagę, a ty dalej nie potrafisz tego wskazanego błędu poprawić (być może z lenistwa, być może z własnej głupoty), to nie dziw się, że ktoś odbiera cię jako tępego i zarozumiałego buca (masło maślane).
A po czwarte: ja wiem, że język polski to trudny język (nawet dla polaków), ale "zrobić komuś łaskę, a zrobić komuś laskę" to różnica kolosalna, więc popraw swój temat z łaski swojej, a jeśli nie możesz to poproś któregoś z moderatorów - oni nie gryzą. :roll:

elfieoko

2014-03-01, 07:23
► karmik
wieprz tuczony, przeznaczony na mięso; karmnik

zajumane ze słownika ;]
tak samo jak jest różnica między rzyć a żyć
słownik nie kąsa, a lepiej napisać poprawnie niż nieopatrznie machnąć głupotę

Sylarr

2014-03-01, 08:14
wernetto napisał/a:

Kocham tych znudzonych życiem łowców ortografii, którzy co jakiś czas sami popełniają karygodne błędy, ale jednak dowartościowują się przez szukanie ich u innych.



WIEWIORa

2014-03-01, 12:38
Wiewiór z lasu napisał/a:

Odpie**ol się od wiewiórek !


Właśnie ma racje!
Odpie**ol się od wiewiórek XD