18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

sparing skinheada

Fumigant • 2011-03-03, 15:07

zaj***Å‚ mu niczym Chuck Norris

spiepszaj_dzbanie

2011-03-03, 22:46
mógł się pedał więcej obracać a dostałby niezłe Combo

Borek91

2011-03-04, 02:06
k***a specjaliści z was jak ja pie**olę. Nazista, sharp czy inne gówno nie równa się skinhead. Poczytajcie sobie o Spirit 69' i Trojan Skinheadach. Wtedy może będziecie mieli jakieś pojęcie kim k***a jest Skinhead. Narazie to wy k***a możecie takie njuanse swoim babciom sprzedawać.

shadyville

2011-03-04, 02:36
HeroDildo napisał/a:

Skinhead to nie zgolone włosy tylko poglądy, wiec jak k***a widzisz jakiegoś łysola to nie kazdy jest skinheadem. Wg twoich przemysleń dziewczynka z rakiem po chemioterapii tez jest skinheadem??



Nie.... Ale jakby jeszcze miała platfusa i nosiła ortopedyczne buty to już wtedy na pewno tak :amused:

fri.K

2011-03-04, 07:34
Borek91 napisał/a:

k***a specjaliści z was jak ja pie**olę. Nazista, sharp czy inne gówno nie równa się skinhead. Poczytajcie sobie o Spirit 69' i Trojan Skinheadach. Wtedy może będziecie mieli jakieś pojęcie kim k***a jest Skinhead. Narazie to wy k***a możecie takie njuanse swoim babciom sprzedawać.

Apolityczny specjalista? Hieh. Kładłeś się spać słuchając "Znowu wybory - zbojkotujmy je"? Schowaj się do dziury jakiejś i :plzdie:

Jeszcze trochę i Shinhead będzie się kojarzyło tylko z NS/NR, a o Oi będzie się opowiadało dzieciom bajki.

BÃ...........³g

2011-03-04, 08:52
NajjaśniejszyPanKozogłowy napisał/a:

pie**olicie, każdy łysy to ciota i niewolnik.



No to Cent ma przesrane.

Lumpy1

2011-03-04, 11:59
szkoda że powtórki nie było :(

Borek91

2011-03-04, 13:12
@fri.K człowieczku jeżeli SH kojarzą Ci się tylko z Oi'em to naprawdę k***a z Ciebie specjalista, a pojęcia o historii SH to Ty k***a zupełnie nie masz.

fri.K

2011-03-04, 17:14
Borek91 napisał/a:

człowieczku jeżeli SH kojarzą Ci się tylko z Oi'em to naprawdę k***a z Ciebie specjalista, a pojęcia o historii SH to Ty k***a zupełnie nie masz.

Dziecko, ledwo pełnoletność uzyskałeś i głos zabierasz? Ciebie w planach jeszcze nie było gdy w Polsce to wszystko się zaczynało.

Kiedyś Skinhead było obelgą i trzymano z czarnymi podlu., a teraz Skinhead to NS/NR i dogorywające Oi.

Na necie jesteś cwany, a w życiu poza własną bramę nosa nie wychylisz bo Cię Buka zje.

stefan barrows

2011-03-04, 18:48
jak można być takim ignorantem by mówić, że skinhead to poglądy? skinhead to subkultura która wyróżnia się ubiorem, dobrą muzyką i ogólnie stylem życia, a zabarwienie światopoglądowe o którym mówisz podzieliło tę subkulturę na różne odłamy. Czy jeśli jestem narodowym socjalistą oznacza to, że jestem NS skinheadem? Czy jeśli jestem zagorzałym antyrasistą oznacza, że jestem sharpem?

fri.K

2011-03-04, 19:30
To zapytam jeszcze raz:
Gey Skins to dla Ciebie Skinheadzi?

Jeśli czarny czy żyd będzie uważał się za Skinheada to go przygarniesz?

Bo ja nie!

Borek91

2011-03-05, 04:22
@fri.K z każdą swoją wypowiedzią jesteś coraz bardziej żenujący... Skinheadem jest dla Ciebie rasista? Skąd wywodzi się SKA chłopcze? Dla Ciebie Skinheadem jest Oi? (Swoją drogą ostatnio przyj***łeś się za apolityczność, a to jest podstawowy aspekt bycia SH, nawet Oi'em), jeżeli uważasz się za skinheada będąc rasistą, nazistą i innym ch*jem to k***a z Ciebie a nie skinhead. Przez takie ścierwa jak Ty, skinheadzi kojarzą się tylko z naziolami.

fri.K

2011-03-05, 08:03
Borek91 napisał/a:

@fri.K z każdą swoją wypowiedzią jesteś coraz bardziej żenujący... Skinheadem jest dla Ciebie rasista? Skąd wywodzi się SKA chłopcze? Dla Ciebie Skinheadem jest Oi? (Swoją drogą ostatnio przyj***łeś się za apolityczność, a to jest podstawowy aspekt bycia SH, nawet Oi'em), jeżeli uważasz się za skinheada będąc rasistą, nazistą i innym ch*jem to k***a z Ciebie a nie skinhead. Przez takie ścierwa jak Ty, skinheadzi kojarzą się tylko z naziolami.

Mam dla Ciebie piosenkÄ™ Propagandhi – Ska Sucks
Dawno, dawno temu nierozważni ludzie przygarnęli małpki. Początkowo było fajnie ale później małpki zaczęły sprawiać problemy i ludzie zobaczyli że małpki są złe.
Następnie ludzi poszli do szkoły, zaczęli się uczyć i zrozumieli że nie tylko małpki są złe. Z każdym stopniem zdobytej wiedzy coraz więcej rozumieli, coraz bardziej patrzyli na prawo - to ewolucja.

Ty się zatrzymałeś na piciu wina, więc może jednak warto było skończyć tą podstawówkę. Czytać i pisać to mało - warto jeszcze rozumieć.

Skinhead od wielu lat jest związany z polityką, obecnie jest to jedna z najważniejszych naszych cech. Dla opinii publicznej Skinhead właśnie jest politykiem, NS/NR i patriotą.

Ci którzy zatrzymali się w rozwoju na początku lat 80-tych w końcu umrą, albo przyjaźń z małpkami ich wykończy.

Idź z duchem czasu i stań po prawej stronie albo zapij się na śmierć.

Borek91

2011-03-05, 12:18
@fri.K jesteś ścierwem i nie masz prawa nazywać się skinheadem.

fri.K

2011-03-05, 12:29
Borek91 napisał/a:

@fri.K jesteś ścierwem i nie masz prawa nazywać się skinheadem.

No weź mi zabroń dziecko.
Wydoroślej w końcu i zrozum że "MY jesteśmy Skinheads" :)

Z mojej strony to już koniec off topu. 14!