18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spam na Sadisticu

PilotOdTelewizora • 2013-11-16, 21:37


Ostatnimi czasy uprzykrzała mi (i pewnie nie tylko mi) przeglądanie sadistica pewna sprawa...

Drogi piorunie222222. SPAM z youtube zostaje na youtube!
Na tym forum Google raczej tego nie zauważy... Nie zbierzesz tu też swojej armii :roll:



Owszem... Modyfikacje wprowadzone przez google w ostatnich czasach są złe,ch*jowe itp... ale sadisticowi nic do tego, prawda?

więc :idzwch*j: z tym

las84500

2013-11-16, 22:50
Nie napinaj się tak jak plandeka na Żuku. To jest multikonto zakładane tylko do spamowania. Było ich tu parę a zaczęło się od piorun22, które pachnie mi wrogim przejęciem konta normalnego usera. Tu może trochę pomóc choć nie musi ban na IP. Tak w ogóle to przedziwny to spam. Nie rozumiem ciśnienia tego gościa co się tak uparł w zasadzie na beznadziejną sprawę i w dodatku pomylił adres. To trochę jak z tymi brudasami co łeb urżnęli nie tej osobie co trzeba.
Najlepsze co można zrobić to totalnie go ignorować. Nie komentować, nie odpowiadać, nie burzyć się. Olać sprawę ciepłym moczem.

quark

2013-11-16, 22:53
piorun222222 w dupe se schowaj to piwo i sp***zielaj stąd szczylu

fuNny

2013-11-16, 22:55
░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄ Bob buduje armię.
▂▄▅█████████▅▄▃▂ ☻/ Ten czołg & Bob są przeciwko Google+
Il██ █████████████████]. /▌ Skopiuj i wklej w całego
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.. / \ YouTube jeśli jesteś z nami
:trollencjusz:

patryczkov

2013-11-16, 22:56
▂▂
▌ |
▌ ☻ Bob został powieszony za zbrodnie wojenne
▌ / ▌\ przeciwko Google+
▌ / \

█████████████

Pleso93

2013-11-16, 22:57
las84500 napisał/a:


Najlepsze co można zrobić to totalnie go ignorować. Nie komentować, nie odpowiadać, nie burzyć się. Olać sprawę ciepłym moczem.



Albo zaj***ć mu rodzinę :hitler:

norbi5544

2013-11-16, 23:01
▂▂
▌ |
▌ ☻ Bob został powieszony za zbrodnie wojenne
▌ / ▌\ przeciwko Google+
▌ / \

█████████████

Masz wiecej zeby dalej ci sie ten okres spoznial :)

Zarammoth

2013-11-16, 23:08
☻__
/▌ /▌
/\../\ ☻

Zabiłem Boba!

TruckR

2013-11-16, 23:08
yoyoyo napisał/a:

Autor może być podstawiony!


Słuszne spostrzeżenie! Piwko. ;-)

Dlatego prosimy adminów aby ustalili powiązania użytkowników spamujących i "zgłaszających".

A najlepiej... BAN PERM IP spamera/floodera! (nie żebym się rządził). :mrgreen:

JH...........DS

2013-11-16, 23:10
od tego jest k***a forum a nie wrzucanie tego w poczekalnię debilu

army

2013-11-16, 23:13
o co w ogóle chodzi? za mało internetów ostatnio i nie nadążam :>

WalniętyKnur

2013-11-16, 23:13
a tak w sumie to o co chodzi z tymi bobami i armiami?

ran.dom.setup

2013-11-16, 23:16
a to ten koleś co po drzewach sie wspina? :D ma koles haryzmę, ale chyba nie moze przejsc etapu dziecinstwa hehe.. tkwi w miejscu, z jednej strony to dobrze miesc swoj swiat :D zero zmartwien, pewnie nie mysli nawet ze za rogiem jakis ciapaty stoi z bombą tylko drzewa mu w głowie :D miałem od niego spam na pw i troche mnie rozbawil, chciał zebym go promował :D bloka mu za spam a filmiki mogły by być lepsze gdy by chociaz raz spadl z tego drzewa bo tak samą spinaczką to nie wzbudzi zainteresowania raczej u nikogo.. pzdr