18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Spalmy Pragę". Sarah Palin wzywa do inwazji...

ypsilanti • 2013-04-23, 12:17
Kolejny przykład totalnej ignorancji Amerykanów i to nie w wykonaniu przeciętnego zjadacza hamburgerów, ale niedoszłej wiceprezydent i gubernator Alaski.

Cytat:

Sarah Palin była pytana przez Fox News o zamach w Bostonie. W wyniku eksplozji dwóch bomb na mecie Maratonu Bostońskiego trzy osoby zginęły a ponad 180 zostało rannych. Podejrzanymi w tej sprawie byli pochodzący z Czeczenii bracia Dżochar i Tamerlan Carnajewowie. Tamerlan zginął po wymianie ognia z policją.

"Dać Czechom lekcję"

Sarah Palin powiedziała, że choć śledztwo trwa, czas na działanie jest teraz. - Jeszcze nie wiemy wszystkiego o podejrzanych. Ale wiemy, że to muzułmanie z Czech - powiedziała Sarah Palin. - Myślę, że wyrażę zdanie wielu Amerykanów gdy powiem, że powinniśmy tam pojechać i dać tym ludziom lekcję. I nie zatrzymujmy się na Czechach. Weźmy się za wszystkie kraje arabskie - mówiła niedoszła wiceprezydent USA.

"Spalmy Pragę"

- Arabowie muszą się nauczyć, że nie mogą tu wciąż przyjeżdżać i wysadzać rzeczy. Zrzućmy parę bomb atomowych na Islamabad, spalmy Pragę, zbombardujmy Teheran. Musimy im pokazać, że nie żartujemy - mówiła Palin.

Prowadzący program zauważyli, że Islamabad to stolica Pakistanu, czyli kraju niearabskiego, a Teheran to stolica Iranu, zdominowanego przez Persów. Dziennikarze dodali, że Czechy nie są krajem muzułmańskim ani arabskim.

"Czy Rosja nie jest częścią Czech?"

- Steve, to jedna z największych głupot jakie słyszałam. Jak to Czechy nie są muzułmańskie? Widziałeś tych braci, byli islamistami i Czeczenami - replikowała Palin.

Na uwagę, że bracia Carnajewowie dorastali w Kirgistanie i USA, a Czeczeni nie pochodzą z Czech, tylko z Czeczeni, która leży w strefie wpływów Rosji, Palin odpowiedziała: "Co za różnica? Czy Rosja nie jest częścią Republiki Czeskiej?".

Na uwagę, że nie, że Czechy są odrębnym państwem należącym do NATO i UE, Palin odpowiedziała: "No i co? Dokonajmy inwazji. Co może pójść nie tak?".

Palin atakuje Fox News

Po emisji wywiadu Palin wystosowała oświadczenie, w którym zaatakowała Fox News za proislamskie i geograficzne skrzywienie. Jej zdaniem, stacja wykazała się niechęcią typową dla liberalnych mediów do mówienia prawdy o radykalnym islamie.

W latach 2006-2009 Sarah Palin była gubernatorem Alaski. W 2008 r. była kandydatką na republikanów na wiceprezydenta USA. Nie objęła urzędu, ponieważ John McCain przegrał batalię o Biały Dom z demokratą Barackiem Obamą.



z wprost.pl

mo...........et

2013-04-23, 12:33
nie k***a, nie uwierzę w to, ni ch*ja, nie można być aż tak głupim. nie nie nie, k***a nie.

luki_wch

2013-04-23, 12:51
@up można, trzeba tylko być zadufanym Amerykaninem.

hinco

2013-04-23, 13:05
Czeski film

Suka_Blyat

2013-04-23, 13:06
To mnie rozpie**ala u hamerykanów, a mianowicie, gdy stanie się im jakaś krzywda to zaraz pojawiają się opinie, wpisy, sugestie itd, że należy kraj pochodzenia terrorystów rozpie**olić i mścić się na niewinnych ludziach

Prometheus_Coprophagus

2013-04-23, 13:13
AveKawa, to wyjaśnia dlaczego artykuł jest już niedostępny. ;)
Dla leniwych, którym nie chce się klikać w link:
Cytat:

Mamy nadzieję, że doczekamy dnia, w którym Poważny Amerykański Tygodnik zacytuje na poważnie "Faktoid". To byłoby takie piękne.

Zarówno "Wprost" jak i fanpage "Kultura Liberalna" nabrały się na artykuł satyryczny zamieszczony na "The Daily Currant" - stronie tak wiarygodnej jak "Faktoid" czy "The Onion". Dzięki temu, mogliśmy w nich przeczytać, że Sarah Palin wezwała Amerykanów do inwazji na Czechy w odwecie za zamach bombowy w Bostonie.

Jedyne, co usprawiedliwia "Wprost" i "Kulturę Liberalną" to fakt, że w kontekście Sary Palin ta wiadomość wydaje się bardzo wiarygodna.

"Wprost" usunął już feralny artykuł. "Kultura Liberalna" najpewniej jeszcze nie zauważyła swojej wpadki, ale pewnie też skończy się to skasowaniem linka. Na szczęście pozostają zrzuty ekranu. Oraz lekki niesmak.

PS. Wygląda na to, że na żart o Palin nabrała się też redakcja portalu Kresy.pl. Choć pod artykułem zaznaczyli już, że informacja "pochodzi z portalu satyrycznego The Daily Currant", wydaje nam się, że początkowo potraktowali ją poważnie.



Źródło: http://deser.pl/deser/1,111857,13791024,Wpadka__Wprostu__i__Kultury_Liberalnej___Dali_sie.html#BoxWiadTxt

Shatter

2013-04-23, 13:16

I coś jeszcze :-D
"Sarah Palin Sex Tape UNCENSORED"

PS nawet mi was nie żal XD

Mc6

2013-04-23, 13:17
Jestem ciekawy co na to czescy internauci.

wujcio

2013-04-23, 13:22
Tak jak nasi politycy: Bronek, Donald, Kaczor, Ziobro, Anka/Krzysztof itd.

Ciężko idiocie wmówić, że jest idiotą, bo idiota jest po prostu idiotą i nie może tego pojąć...

dth

2013-04-23, 13:25
satyryczny, niesatyryczny... ale parę atomówek na ciapatych mogliby zrzucić, tak na wszelki wypadek. Dodatkowo każdy meczet na świecie potraktować jakąś rakietą i zapowiedzieć że każdy muzułmanin będzie dostawał kulkę w łeb. To by było cudowne.